Drik Kanters & Aantje van Strien: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|300px|right| {| class="wikitable" width="50%" |- | Naam || Hendricus "Drik" Kanters |- | Geboortedatum || 6 november 1891 (D298) te Raamsdonk |- | Overlijdensdatum || 12 oktober 1928 te Raamsdonk |- | Beroep || aannemer / cafehouder<br> |- | <br>||<br> |- | Naam vrouw || Antoinetta "Aantje" van Strien |- | Geboortedatum || 30 september 1891 (D167) te Raamsdonk |- | Overlijdensdatum ||...') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right| ]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right| ]] | ||
{| class="wikitable" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 50%;" width="50%" | ||
|- | |- style="height: 28px;" | ||
| Naam || Hendricus "Drik" Kanters | | style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F76&main_person=I35 Hendricus "Drik" Kanters] | ||
|- | |- style="height: 28px;" | ||
| Geboortedatum || 6 november 1891 (D298) te Raamsdonk | | style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" | 6 november 1891 (D298) te Raamsdonk | ||
|- | |- style="height: 28px;" | ||
| Overlijdensdatum || 12 oktober 1928 te Raamsdonk | | style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" | 12 oktober 1928 te Raamsdonk | ||
|- | |- style="height: 28px;" | ||
| Beroep || aannemer / cafehouder<br> | | style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" | aannemer / cafehouder<br> | ||
|- | |- style="height: 51px;" | ||
| | | style="height: 51px;" | | ||
<br> | <br><br> | ||
|- | |- style="height: 28px;" | ||
| Naam vrouw || Antoinetta "Aantje" van Strien | | style="height: 28px;" | Naam vrouw || style="height: 28px;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F76&main_person=I44 Antoinetta "Aantje" van Strien] | ||
|- | |- style="height: 28px;" | ||
| Geboortedatum || 30 september 1891 (D167) te Raamsdonk | | style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" | 30 september 1891 (D167) te Raamsdonk | ||
|- | |- style="height: 28px;" | ||
| Overlijdensdatum || 5 mei 1956 te Raamsdonk | | style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" | 5 mei 1956 te Raamsdonk | ||
|- | |- style="height: 28px;" | ||
| | | style="height: 28px;" | | ||
<br> | <br> | ||
|- | |- style="height: 28px;" | ||
| Huwelijksdatum || 19 februari 1914 te Raamsdonk | | style="height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px;" | 19 februari 1914 te Raamsdonk | ||
|- | |- style="height: 10px;" | ||
|} | |} | ||
Regel 31: | Regel 31: | ||
! Kinderen | ! Kinderen | ||
|- | |- | ||
| | | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F66&main_person=I5968 Huiberdina Maria Catherina "Dien" Kanters] | ||
|- | |- | ||
| | | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F48&main_person=I180 Hendrica "Drika" Kanters] | ||
|- | |- | ||
| | | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F4&main_person=I37 Johanna Wilhelmina "Jo" Kanters] | ||
|- | |- | ||
| | | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F129&main_person=I5970 Hubertus "Bart" Kanters] | ||
|- | |- | ||
| | | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F354&main_person=I1214 Cornelia "Cor" Kanters] | ||
|- | |- | ||
| | | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F54&main_person=I622 Helena "Leen" Kanters] | ||
|- | |- | ||
| | | Martinus "Martien" Kanters | ||
|- | |||
| [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F2217&main_person=I5925 Bertha "Bep" Kanters] | |||
|- | |||
| Hendrikus Antonius "Drikske" Kanters | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
Versie van 2 jun 2022 05:18
Naam | Hendricus "Drik" Kanters |
Geboortedatum | 6 november 1891 (D298) te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 12 oktober 1928 te Raamsdonk |
Beroep | aannemer / cafehouder |
| |
Naam vrouw | Antoinetta "Aantje" van Strien |
Geboortedatum | 30 september 1891 (D167) te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 5 mei 1956 te Raamsdonk |
| |
Huwelijksdatum | 19 februari 1914 te Raamsdonk |
Kinderen |
---|
Huiberdina Maria Catherina "Dien" Kanters |
Hendrica "Drika" Kanters |
Johanna Wilhelmina "Jo" Kanters |
Hubertus "Bart" Kanters |
Cornelia "Cor" Kanters |
Helena "Leen" Kanters |
Martinus "Martien" Kanters |
Bertha "Bep" Kanters |
Hendrikus Antonius "Drikske" Kanters |
Heeft u meer informatie over deze personen? info@genealogie-raamsdonk.nl |