Han Schapers & Marie de Wijs: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.9494%;" | Briefadres per 1 januari 1949 | | style="width: 44.9494%;" | Briefadres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 81.3776%;" | | | style="width: 81.3776%;" |[[Stationstraat 3]] D9 | ||
[[Stationstraat 3]] D9 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Naam || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I42442 Johannes Bertus "Han" Schapers] | | style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Naam || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I42442 Johannes Bertus "Han" Schapers] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | 24 september 1912 te Raamsdonk B9 | | style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | 24 september 1912 te Raamsdonk B9 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4801 | | style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4801 †] 5 maart 1989 te Raamsdonksveer | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | [[:Categorie:Schipper|schipper]] | | style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | [[:Categorie:Schipper|schipper]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 44.9494%;" | | | style="height: 10px; width: 44.9494%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I44914 Maria Catharina Johanna "Marie" de Wijs] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 44.9494%;" | | | style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | 12 februari 1917 te Raamsdonk C70 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4833 †] 30 november 1984 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4833 | | style="height: 10px; width: 44.9494%;" | | ||
|- style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: | | style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | 15 augustus 1940 te Raamsdonk | ||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | 15 augustus 1940 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
Briefadres bij zijn moeder en stiefvader [[Adrianus van Dam & Antonetta Fasen|Janus van Dam]]<br> | Briefadres bij zijn moeder en stiefvader [[Adrianus van Dam & Antonetta Fasen|Janus van Dam]]<br> |
Versie van 17 jan 2023 07:13
![](/images/thumb/1/1c/Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png/300px-Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png)
Briefadres per 1 januari 1949 | Stationstraat 3 D9 |
Naam | Johannes Bertus "Han" Schapers |
Geboortedatum | 24 september 1912 te Raamsdonk B9 |
Overlijdensdatum | † 5 maart 1989 te Raamsdonksveer |
Beroep | schipper |
Naam vrouw | Maria Catharina Johanna "Marie" de Wijs |
Geboortedatum | 12 februari 1917 te Raamsdonk C70 |
Overlijdensdatum | † 30 november 1984 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 15 augustus 1940 te Raamsdonk |
Briefadres bij zijn moeder en stiefvader Janus van Dam
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Netty Schapers |
Wim de Wijs & Netty Schapers † 30-5-2022 |
Piet Schapers |
Piet Schapers & Nelly van Bergen |
![raamsdonkshistorie.nl](/images/thumb/f/fc/Header-01.jpg/800px-Header-01.jpg)
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |