Jan Pauwels & Nolda Zijlmans: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 14: | Regel 14: | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 39.7028%;" | | | style="height: 10px; width: 39.7028%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 88.7473%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13744&main_person=I5344 Arnolda Johanna "Nolda" Zijlmans] | | style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 88.7473%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13744&main_person=I5344 Arnolda Johanna "Nolda" Zijlmans] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 88.7473%;" | 14 juli 1902 te Geertruidenberg B121 | | style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 88.7473%;" | 14 juli 1902 te Geertruidenberg B121 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 88.7473%;" | 5 mei 1970 te Raamsdonk † | | style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 88.7473%;" | 5 mei 1970 te Raamsdonk † | ||
|- style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: | | style="height: 10px; width: 39.7028%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 88.7473%;" | 12 augustus 1931 te Geertruidenberg | | style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 88.7473%;" | 12 augustus 1931 te Geertruidenberg | ||
|} | |} |
Versie van 14 dec 2022 12:24
Adres per 1 januari 1949 | Schansstraat 21 voorheen A35 |
Naam | Johannes Hendricus "Jan" Pauwels |
Geboortedatum | 6 november 1901 te Raamsdonk D333 |
Overlijdensdatum | 10 maart 1981 Raamsdonksveer † |
Beroep | drukker / letterzetter / sigarenwinkelier |
Naam vrouw | Arnolda Johanna "Nolda" Zijlmans |
Geboortedatum | 14 juli 1902 te Geertruidenberg B121 |
Overlijdensdatum | 5 mei 1970 te Raamsdonk † |
Huwelijksdatum | 12 augustus 1931 te Geertruidenberg |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Pieter Sebastiaan Willem "Piet" Pauwels | † Piet Pauwels & Ad de Jongh |
Johanna Antonia Adriana "Jo" Pauwels | † Piet van der Pluijm & Jo Pauwels † |
Tonny Pauwels | Gerard Kamp & Tonny Pauwels |
Sebastinus Johannes Franciscus "Tiny" Pauwels | Tiny Pauwels & Corry van der Westen |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |