Jan Dubbelman & Tonia Blom: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 34: | Regel 34: | ||
| style="width: 56.8639%;" | Adriaan Dubbelman & .... <br> | | style="width: 56.8639%;" | Adriaan Dubbelman & .... <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | Anna Wilhelmina Maria Dubbelman <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" |*.... 1944 † 18-8-1945 te Oosterhout <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | Annie Dubbelman <br> | | style="width: 40.8643%;" | Annie Dubbelman <br> | ||
| style="width: 56.8639%;" | .... & Annie Dubbelman<br> | | style="width: 56.8639%;" | .... & Annie Dubbelman<br> | ||
Regel 42: | Regel 45: | ||
| style="width: 40.8643%;" | Gerrit Dubbelman<br> | | style="width: 40.8643%;" | Gerrit Dubbelman<br> | ||
| style="width: 56.8639%;" | Gerrit Dubbelman & Dien de Wijs<br> | | style="width: 56.8639%;" | Gerrit Dubbelman & Dien de Wijs<br> | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
Versie van 8 dec 2022 11:15
Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | Raadhuisstraat 16 voorheen A68 |
Naam | Jan Marinus "Jan" Dubbelman |
Geboortedatum | 13 oktober 1910 te Hooge en Lage Zwaluwe |
Overlijdensdatum | 15 juni 1982 |
Beroep | |
Huwelijksdatum | 11 juli 1940 te Raamsdonk |
Naam vrouw | Antonia Maaike Adriana "Tonia" Blom |
Geboortedatum | 19 januari 1914 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 27 december 1981 te Raamsdonksveer |
Beroep | huisvrouw |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Adriaan Dubbelman |
Adriaan Dubbelman & .... |
Anna Wilhelmina Maria Dubbelman |
*.... 1944 † 18-8-1945 te Oosterhout |
Annie Dubbelman |
.... & Annie Dubbelman |
Mien Dubbelman |
Wil Schneider & † Mien Dubbelman |
Gerrit Dubbelman |
Gerrit Dubbelman & Dien de Wijs |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |