Adrianus van Helvert & Antonia Hoeven: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 11: | Regel 11: | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" |16 april 1908 te Raamsdonk B54<br> | | style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" |16 april 1908 te Raamsdonk B54<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" |10 juli 1977 te Rotterdam <br> | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6660/search/174 †] 10 juli 1977 te Rotterdam <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 57.4324%;" |spoorwegbeambte <br> | | style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 57.4324%;" |spoorwegbeambte <br> | ||
Regel 31: | Regel 31: | ||
! style="width: 56.8639%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 56.8639%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | | | style="width: 40.8643%;" |Adrianus maria "Ad" van Helvert <br> | ||
| style="width: 56.8639%;" | | | style="width: 56.8639%;" |Ad van Helvert <br> | ||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" |Cornelia Antonia Maria "Cor" van Helvert <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" |Cor van Helvert <br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" |Levenloos van Helvert <br> | | style="width: 40.8643%;" |Levenloos van Helvert <br> | ||
| style="width: 56.8639%;" | † 8 maart 1949 <br> | | style="width: 56.8639%;" | † 8 maart 1949 <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | <br> | | style="width: 40.8643%;" | <br> |
Versie van 5 mrt 2023 09:38
Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | Kerkstraat 35 voorheen D71a |
Naam | Adrianus Wilhelmus van Helvert |
Geboortedatum | 16 april 1908 te Raamsdonk B54 |
Overlijdensdatum | † 10 juli 1977 te Rotterdam |
Beroep | spoorwegbeambte |
Huwelijksdatum | 10 augustus 1938 te Hooge en Lage Zwaluwe |
Naam vrouw | Antonia Maria Hoeven |
Geboortedatum | 13 maart 1907 te Hooge en Lage Zwaluwe |
Overlijdensdatum | 31 augustus 1977 te Rotterdam |
Beroep | huisvrouw |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Adrianus maria "Ad" van Helvert |
Ad van Helvert |
Cornelia Antonia Maria "Cor" van Helvert |
Cor van Helvert |
Levenloos van Helvert |
† 8 maart 1949 |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |