Dingeman Knaap & Nel Korteweg: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
k (Tekst vervangen - "info@genealogie-raamsdonk.nl" door "wiki.raamsdonk@gmail.com") |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: | {| class="wikitable" style="height: 364px; width: 56.7752%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 33.5444%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 94.9056%;" | [[Kerklaan 10]] voorheen A79 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 33.5444%;" | Naam || style="height: 28px; width: 94.9056%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16448&main_person=I43217 Dingeman Johannes "Dingeman" Knaap] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 33.5444%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 94.9056%;" | 3 september 1905 te Raamsdonk D263 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1377/ Akte 151]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 33.5444%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 94.9056%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/7048 †] 1 september 1970 te Werkendam (Akte 29) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 33.5444%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 94.9056%;" | [[:Categorie:Tuinder|tuinder]] | ||
|- | |- | ||
| | | style="width: 33.5444%;" | | ||
| | <br> | ||
|- | | style="width: 94.9056%;" | | ||
| style="height: 28px; width: | <br> | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 33.5444%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 94.9056%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16448&main_person=I53795 Pieternella Johanna "Nel" Korteweg] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 33.5444%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 94.9056%;" | 31 augustus 1913 te Zevenbergen | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 33.5444%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 94.9056%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/7048 †] 27 maart 1977 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| | | style="width: 33.5444%;" | | ||
| | <br> | ||
|- | | style="width: 94.9056%;" | | ||
| style="height: 28px; width: | <br> | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 33.5444%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 94.9056%;" | 26 augustus 1941 te Zevenbergen (Akte 39) | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 64.165%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 64.165%;" width="50%" | ||
! style="width: 43.5352%;" | Kinderen | ! style="width: 43.5352%;" | Kinderen | ||
! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |levenloos | | style="width: 43.5352%;" | levenloos | ||
| style="width: 197.102%;" |18 augustus 1950 te Raamsdonk | | style="width: 197.102%;" | 18 augustus 1950 te Raamsdonk | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" |
Versie van 19 sep 2024 07:33
Adres per 1 januari 1949 | Kerklaan 10 voorheen A79 |
Naam | Dingeman Johannes "Dingeman" Knaap |
Geboortedatum | 3 september 1905 te Raamsdonk D263 (Akte 151) |
Overlijdensdatum | † 1 september 1970 te Werkendam (Akte 29) |
Beroep | tuinder |
|
|
Naam vrouw | Pieternella Johanna "Nel" Korteweg |
Geboortedatum | 31 augustus 1913 te Zevenbergen |
Overlijdensdatum | † 27 maart 1977 te Raamsdonk |
|
|
Huwelijksdatum | 26 augustus 1941 te Zevenbergen (Akte 39) |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
levenloos | 18 augustus 1950 te Raamsdonk |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? wiki.raamsdonk@gmail.com of info@raamsdonks-historie.nl |