Jos de Groot & Annie Nieuwenhuizen: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
k (Tekst vervangen - "info@genealogie-raamsdonk.nl" door "wiki.raamsdonk@gmail.com") |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 11: | Regel 11: | ||
| style="height: 28px; width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 81.6687%;" | 25 maart 2010 te Breda [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/921/search/2561 †] | | style="height: 28px; width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 81.6687%;" | 25 maart 2010 te Breda [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/921/search/2561 †] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.7919%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 81.6687%;" | monteur / machinist / benzinepomphouder / frietkraam | | style="height: 28px; width: 37.7919%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 81.6687%;" | smid / bankwerker / monteur / machinist / benzinepomphouder / frietkraam | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| style="height: 28px; width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 81.6687%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15703&main_person=I50842 Annie "Annie" Nieuwenhuizen] | | style="height: 28px; width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 81.6687%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15703&main_person=I50842 Annie "Annie" Nieuwenhuizen] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
Regel 21: | Regel 21: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 81.6687%;" | | | style="height: 28px; width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 81.6687%;" | | ||
|- | |- | ||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Huwelijksdatum | | style="width: 37.7919%;" | Huwelijksdatum | ||
| | | 6 april 1948 te Raamsdonk (Akte 14) | ||
|} | |} | ||
[[Getrouwd met de handschoen]], [[Jos de Groot|Jos]] zat tijdens huwelijk in [[:Categorie:Indiëgangers|NOI]], zie [[Raamsdonkers in Nederlands Oost Indië]] | [[Getrouwd met de handschoen]], [[Jos de Groot|Jos]] zat tijdens huwelijk in [[:Categorie:Indiëgangers|NOI]], zie [[Raamsdonkers in Nederlands Oost Indië]] |
Versie van 18 sep 2024 16:14
Adres per 1 januari 1949 | Inwonend Schansstraat 41 voorheen A26 |
Naam | Adrianus "Jos" de Groot |
Geboortedatum | 24 september 1926 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 25 maart 2010 te Breda † |
Beroep | smid / bankwerker / monteur / machinist / benzinepomphouder / frietkraam |
Naam vrouw | Annie "Annie" Nieuwenhuizen |
Geboortedatum | 28 maart 1929 te Waspik |
Overlijdensdatum | |
Huwelijksdatum | 6 april 1948 te Raamsdonk (Akte 14) |
Getrouwd met de handschoen, Jos zat tijdens huwelijk in NOI, zie Raamsdonkers in Nederlands Oost Indië
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
José de Groot | Frits Mureau & José de Groot † |
Corné de Groot | † Corné de Groot & Annemarie Mathijssen |
Wilhelmus "Wim" de Groot | Wim de Groot & Angela Sprangers |
Woonden later Schansstraat 37
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? wiki.raamsdonk@gmail.com of info@raamsdonks-historie.nl |