Kees Schellekens & Jo Damen: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.1189%;" width="50%" |- | style="width: 39.4904%;" | Adres per 1 januari 1949 | style="width: 88.535%;" | Lange Broekstraat 15 voorheen D101<br> |- style="height: 28px;" | style="...') |
k (Tekst vervangen - "mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl" door "mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl") |
||
(8 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@ | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 45.5554%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 39.4904%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 39.4904%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 58.2597%;" |[[Lange Broekstraat 15]] voorheen D101 | ||
[[Lange Broekstraat 15]] voorheen D101 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Naam || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Naam || style="height: 28px; width: 58.2597%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I44212 Cornelis Johannes "Kees" Schellekens] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 58.2597%;" |22 april 1910 te Raamsdonk C64 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 58.2597%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5463 †] 23 april 2001 te Raamsdonksveer | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Beroep || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 58.2597%;" | [[:Categorie:Landarbeider|landarbeider]] vakbondsman | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 39.4904%;" | | | style="height: 10px; width: 39.4904%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 58.2597%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I45200 Johanna "Joke" Damen] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.4904%;" | | | style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 58.2597%;" |3 december 1912 te Raamsdonk C12 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.4904%;" | | | style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 58.2597%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2075 †] 2 maart 1991 te Breda | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 39.4904%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 58.2597%;" |16 april 1942 te Raamsdonk | |||
|- style="height: | |||
| style="height: | |||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 44.9947%;" width="50%" | |||
{| class="wikitable" width="50%" | ! style="width: 35.8811%;" | Kinderen | ||
! Kinderen | ! style="width: 56.7831%;" | Gezin op deze Wiki | ||
! Gezin op deze Wiki | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 35.8811%;" |Tonnie Schellekens | ||
| style="width: 56.7831%;" |[[Piet van Schijndel & Tonnie Schellekens]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 35.8811%;" |Annie Schellekens | ||
| style="width: 56.7831%;" | ...... & Annie Schellekens | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 35.8811%;" |Anton Schellekens | ||
| style="width: 56.7831%;" |Anton Schellekens & Lien Pickokrie | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 35.8811%;" |Nellie Schellekens | ||
| style="width: 56.7831%;" |[[Wim Oonincx & Nellie Schellekens]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 35.8811%;" |Marina Schellekens | ||
| style="width: 56.7831%;" | ..... & Marina Schellekens | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 35.8811%;" |Johanna Schellekens | ||
| style="width: 56.7831%;" |.............. & Johanna Schellekens | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 35.8811%;" |Piet Schellekens | ||
| style="width: 56.7831%;" |[[Piet Schellekens & Erna Pruijssers]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 35.8811%;" |Annemarie Schellekens | ||
| style="width: 56.7831%;" |[[Johan Bouwens & Annemarie Schellekens]] † | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 35.8811%;" |Corrie Schellekens | ||
| style="width: 56.7831%;" |..... & Corrie Schellekens | |||
| | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 5 jun 2024 om 22:38
Adres per 1 januari 1949 | Lange Broekstraat 15 voorheen D101 |
Naam | Cornelis Johannes "Kees" Schellekens |
Geboortedatum | 22 april 1910 te Raamsdonk C64 |
Overlijdensdatum | † 23 april 2001 te Raamsdonksveer |
Beroep | landarbeider vakbondsman |
Naam vrouw | Johanna "Joke" Damen |
Geboortedatum | 3 december 1912 te Raamsdonk C12 |
Overlijdensdatum | † 2 maart 1991 te Breda |
Huwelijksdatum | 16 april 1942 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Tonnie Schellekens | Piet van Schijndel & Tonnie Schellekens |
Annie Schellekens | ...... & Annie Schellekens |
Anton Schellekens | Anton Schellekens & Lien Pickokrie |
Nellie Schellekens | Wim Oonincx & Nellie Schellekens |
Marina Schellekens | ..... & Marina Schellekens |
Johanna Schellekens | .............. & Johanna Schellekens |
Piet Schellekens | Piet Schellekens & Erna Pruijssers |
Annemarie Schellekens | Johan Bouwens & Annemarie Schellekens † |
Corrie Schellekens | ..... & Corrie Schellekens |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonks-historie.nl |