Koos Fijneman en Tonia de Wit: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" |- | style="width: 43.949%;" | Adres en datum | style="width: 84.501%;" | 't Broek<br> |- style="height: 28px;" | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam ||...') |
k (Tekst vervangen - "mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl" door "mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl") |
||
(8 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@ | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.949%;" | Adres en datum | | style="width: 43.949%;" | Adres en datum | ||
| style="width: 84.501%;" | | | style="width: 84.501%;" |'t Broek D230 | ||
't Broek | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F13113&main_person=I40644 Jacobus "Koos" Fijneman] | ||
Jacobus "Koos" Fijneman | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |6 december 1829 te Raamsdonk | ||
6 december 1829 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |15 maart 1913 te Raamsdonk | ||
15 maart 1913 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" |bierbrouwersknecht / arbeider | ||
bierbrouwersknecht / arbeider | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | ||
Antonia "Tonia" de Wit<br> | [http://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F13113&main_person=I40645 Antonia "Tonia" de Wit]<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | ||
Regel 33: | Regel 26: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | ||
27 april 1864 te Raamsdonk<br> | 27 april 1864 te Raamsdonk<br> | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 64.165%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 64.165%;" width="50%" | ||
Regel 46: | Regel 36: | ||
! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F14645&main_person=I47509 Petronella "Nel" Fijneman] | ||
| style="width: 197.102%;" |[[Piet Schellekens & Nel Fijneman]] | |||
| style="width: 197.102%;" | | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F17383&main_person=I47510 Mathijs "Thijs" Fijneman] | |||
| style="width: 197.102%;" |[[Thijs Fijneman & Pit Hessels]] | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F14648&main_person=I47511 Martinus "Tinus" Fijneman] | |||
| style="width: 197.102%;" |[[Tinus Fijneman & Jo van Mier]] | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |Mechelina "Lien" Fijneman | |||
| style="width: 197.102%;" |[[Jan Corten & Lien Fijneman]] | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |levenloos Fijneman | |||
| style="width: 197.102%;" |9 september 1870 te Raamsdonk | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |Johanna "Jo" Fijneman | |||
| style="width: 197.102%;" |* 28 november 1871 te Raamsdonk † 33 februari 1910 te Breda | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F13112&main_person=I40643 Maria "Marie" Fijneman] | |||
| style="width: 197.102%;" |[[Dries Vervoort & Marie Fijneman]] | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F14646&main_person=I47515 Jacoba "Coba" Fijneman] | |||
| style="width: 197.102%;" |[[Wout Verhoeven & Coba Fijneman]] | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F14647&main_person=I47516 Cornelis "Cor" Fijneman] | |||
| style="width: 197.102%;" |[[Cor Fijneman & Anna van Seeters]] | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F14650&main_person=I47517 Leonardus Cornelis Maria "Leo" Fijneman] | ||
| style="width: 197.102%;" |[[Leo Fijneman & Riet van Seeters]] | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Lucia Fijneman | ||
| style="width: 197.102%;" |[[Zuster Maria Philomena]] | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |levenloos Fijneman | ||
| style="width: 197.102%;" |9 april 1880 te Raamsdonk | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F14649&main_person=I47520 Antonia "Tonia" Fijneman] | ||
| style="width: 197.102%;" |[[Janus Dekkers & Tonia Fijneman]] | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Adriana Fijneman | ||
| style="width: 197.102%;" |* 22 november 1882 † 1 januari 1883 te Raamsdonk | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Anna Maria Fijneman | ||
| style="width: 197.102%;" |*19 augustus 1884 † 10 juli 1885 te Raamsdonk | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |levenloos Fijneman | ||
| style="width: 197.102%;" |9 mei 1887 te Raamsdonk | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Anna Maria Fijneman | ||
| style="width: 197.102%;" |* 11 september 1888 † 5 januari 1889 te Raamsdonk | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_voor_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]][[Categorie:NIET-COMPLEET]] | [[Categorie:Gezinnen_voor_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]][[Categorie:NIET-COMPLEET]][[Categorie:Grote Gezinnen]] |
Huidige versie van 5 jun 2024 om 23:37
Adres en datum | 't Broek D230 |
Naam | Jacobus "Koos" Fijneman |
Geboortedatum | 6 december 1829 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 15 maart 1913 te Raamsdonk |
Beroep | bierbrouwersknecht / arbeider |
Naam vrouw | |
Geboortedatum |
26 mei 1844 te Eethen |
Overlijdensdatum |
3 januari 1915 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum |
27 april 1864 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Petronella "Nel" Fijneman | Piet Schellekens & Nel Fijneman |
Mathijs "Thijs" Fijneman | Thijs Fijneman & Pit Hessels |
Martinus "Tinus" Fijneman | Tinus Fijneman & Jo van Mier |
Mechelina "Lien" Fijneman | Jan Corten & Lien Fijneman |
levenloos Fijneman | 9 september 1870 te Raamsdonk |
Johanna "Jo" Fijneman | * 28 november 1871 te Raamsdonk † 33 februari 1910 te Breda |
Maria "Marie" Fijneman | Dries Vervoort & Marie Fijneman |
Jacoba "Coba" Fijneman | Wout Verhoeven & Coba Fijneman |
Cornelis "Cor" Fijneman | Cor Fijneman & Anna van Seeters |
Leonardus Cornelis Maria "Leo" Fijneman | Leo Fijneman & Riet van Seeters |
Lucia Fijneman | Zuster Maria Philomena |
levenloos Fijneman | 9 april 1880 te Raamsdonk |
Antonia "Tonia" Fijneman | Janus Dekkers & Tonia Fijneman |
Adriana Fijneman | * 22 november 1882 † 1 januari 1883 te Raamsdonk |
Anna Maria Fijneman | *19 augustus 1884 † 10 juli 1885 te Raamsdonk |
levenloos Fijneman | 9 mei 1887 te Raamsdonk |
Anna Maria Fijneman | * 11 september 1888 † 5 januari 1889 te Raamsdonk |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonks-historie.nl |