Chiem Kuijsters & Tooi van Strien: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
k (Tekst vervangen - "mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl" door "mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl") |
||
(40 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[ | [[Bestand:SRH-04721.jpg|500px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/7038|alt=Gezin Kuijsters van Strien omstreeks 1956|thumb|Gezin Kuijsters van Strien omstreeks 1956]] | ||
{| class="wikitable" style="width: | {| class="wikitable" style="width: 48.1%; height: 296px;" width="50%" | ||
|- style="height: 32px;" | |||
| style="width: 32.2521%; height: 32px;" | Adres per 1 januari 1949 | |||
| style="width: 76.9374%; height: 32px;" | [[Kerklaan 1]] voorheen B77 | |||
|- style="height: 32px;" | |||
| style="width: 32.2521%; height: 32px;" | Naam | |||
| style="width: 76.9374%; height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13084&main_person=I40544 Joachim Elisius "Chiem" Kuijsters] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 32.2521%; height: 28px;" | Geboortedatum | |||
| style="width: 76.9374%; height: 28px;" | 27 december 1902 te Raamsdonk D114a ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1114 Akte 238]) | |||
|- style="height: 32px;" | |||
| style="width: 32.2521%; height: 32px;" | Overlijdensdatum | |||
| style="width: 76.9374%; height: 32px;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1143 †] 8 augustus 1978 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 32px;" | |||
| style="width: 32.2521%; height: 32px;" | Beroep | |||
| style="width: 76.9374%; height: 32px;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="width: 32.2521%; height: 32px;" | Naam vrouw | |||
| style="width: 76.9374%; height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13084&main_person=I40545 Antonia Petronella "Tooi" van Strien] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 32.2521%; height: 28px;" | Geboortedatum | |||
| style="width: 76.9374%; height: 28px;" | 18 februari 1908 te Raamsdonk A145 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1116 Akte 25]) | |||
|- style="height: 32px;" | |||
| style="width: 32.2521%; height: 32px;" | Overlijdensdatum | |||
| style="width: 76.9374%; height: 32px;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5938 †] 16 oktober 1998 te Geertruidenberg (''de Riethorst'') | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 32.2521%; height: 28px;" | Huwelijksdatum | ||
| style="width: 76.9374%; height: 28px;" | 11 mei 1931 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1115 Akte 19]) | |||
| style="width: | |||
|} | |} | ||
& | [[Bestand:SRH-03412.jpg|300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/5306|alt=Jo Kuijsters Chiemdr.|thumb|Jo Kuijsters Chiemdr.]] | ||
Chiem was een zoon van [[Josephus Kuijsters & Catharina Kemmeren]] | |||
{| class="wikitable" style="width: | {| class="wikitable" style="width: 53.4593%;" width="50%" | ||
! style="width: 48.1953%;" | Kinderen | ! style="width: 48.1953%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 80.3202%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.1953%;" | | | style="width: 48.1953%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F334&main_person=I1129 Johanna Catharina "Jo" Kuijsters] | ||
| style="width: | | style="width: 80.3202%;" | † [[Cor de Graaf & Jo Kuijsters]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.1953%;" | | | style="width: 48.1953%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I Josephus Hubertus "Sjef" Kuijsters] | ||
[ | |||
[[:Categorie:WOII|WOII]] [[Slachtoffers WOII Raamsdonk|Oorlogsslachtoffer Raamsdonk]] | |||
| style="width: 80.3202%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1144 †] [[Sjef Kuijsters]] [https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/121 akte 142] | |||
([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/328 doodsbriefje] [https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/329 deel 1]) | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 48.1953%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15872&main_person=I40921 Catharina Cornelia "Toos" Kuijsters] | ||
| style="width: 80.3202%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5637 †] [[Marcel de Bont & Toos Kuijsters]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6416 †] | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 48.1953%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18358&main_person=I40922 Hubertus Jacobus "Huub" Kuijsters] | ||
| style="width: 80.3202%;" | † [[Huub Kuijsters & Nel Verschure]] | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 48.1953%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16213&main_person=I40923 Johannes Petrus "Jan" Kuijsters] | ||
| style="width: 80.3202%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5643 †] [[Jan Kuijsters & Ria van Seeters]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1438 †] | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 48.1953%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18359&main_person=I40924 Cornelia Petronella "Corry" Kuijsters] | ||
| style="width: 80.3202%;" | † [[Piet Verschure & Corry Kuijsters]] † | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 48.1953%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16721&main_person=I54166 Petronella Maria "Nelly" Kuijsters] | ||
| style="width: 80.3202%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5247 †] [[Rinus Vissers & Nelly Kuijsters]] | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 48.1953%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18360&main_person=I54167 Huiberdina Petronella "Diny" Kuijsters] | ||
| style="width: 80.3202%;" | [[..... & Diny Kuijsters]] | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 48.1953%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18362&main_person=I54168 Josephus "Sjef" Kuijsters] | ||
| style="width: 80.3202%;" | [[Sjef Kuijsters & Ria Boons]] † | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 48.1953%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F14034&main_person=I45204 Martinus Hubertus "Theo" Kuijsters] | ||
| style="width: 80.3202%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6990 †] [[Theo Kuijsters & Jeanne Jansen]]<br>[[In memoriam: Theo Kuijsters]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Het is niet bekend vanaf welk moment familie Kuijsters in het pand aan de [[Kerklaan 1|Kerklaan 1]] is gaan wonen | Het is niet bekend vanaf welk moment de familie Kuijsters in het pand aan de [[Kerklaan 1|Kerklaan 1]] is gaan wonen. | ||
Het herstel van de de [[Oorlogsschade|oorlogsschade]] aan schuren en woning is pas rond 1949 klaar, dit is gedaan door de [[Gebroeders Oome]], zie: [[Bouwtekeningen Kerklaan 1]] | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] |
Huidige versie van 5 jun 2024 om 22:27
Adres per 1 januari 1949 | Kerklaan 1 voorheen B77 |
Naam | Joachim Elisius "Chiem" Kuijsters |
Geboortedatum | 27 december 1902 te Raamsdonk D114a (Akte 238) |
Overlijdensdatum | † 8 augustus 1978 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Antonia Petronella "Tooi" van Strien |
Geboortedatum | 18 februari 1908 te Raamsdonk A145 (Akte 25) |
Overlijdensdatum | † 16 oktober 1998 te Geertruidenberg (de Riethorst) |
Huwelijksdatum | 11 mei 1931 te Raamsdonk (Akte 19) |
Chiem was een zoon van Josephus Kuijsters & Catharina Kemmeren
Het is niet bekend vanaf welk moment de familie Kuijsters in het pand aan de Kerklaan 1 is gaan wonen.
Het herstel van de de oorlogsschade aan schuren en woning is pas rond 1949 klaar, dit is gedaan door de Gebroeders Oome, zie: Bouwtekeningen Kerklaan 1
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonks-historie.nl |