Dirk Roosenbrand & Josina Lammers: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|300px|right| {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 62.845%;" width="50%" |- | style="width: 40.552%;" | Adres per 1 januari 1949 | style="width: 84.9257%;" | Raadhuisstraat 49 voorheen B68d<br> |- style="height: 28px;" | style="height: 28px; width: 40.552%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.9257%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13808&main_person=...') |
k (Tekst vervangen - "mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl" door "mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl") |
||
(21 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right| ]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: | {| class="wikitable" style="height: 304px; width: 53.0663%;" width="50%" | ||
|- | |- style="height: 32px;" | ||
| style="width: | | style="width: 30.5297%; height: 32px;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 82.6634%; height: 32px;" | [[Raadhuisstraat 49]] voorheen B68d | ||
[[Raadhuisstraat 49]] voorheen B68d | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 30.5297%;" | Naam || style="height: 28px; width: 82.6634%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13808&main_person=I44060 Dirk Roosenbrand] | ||
[ | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 30.5297%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 82.6634%;" | 1 juni 1904 te Raamsdonk D197 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1087 Akte 86]) | ||
1 juni 1904 te Raamsdonk D197 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 30.5297%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 82.6634%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6748 †] 15 februari 1969 te Raamsdonksveer ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1089 Akte 26]) | ||
15 februari 1969 te Raamsdonksveer | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 30.5297%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 82.6634%;" | [[:Categorie:Papierfabriek|arbeider papierfabriek]] / los arbeider / [[:Categorie:Arbeider|arbeider scheepswerf]] nagelgloeier | ||
|- | |||
|- style="height: | | | ||
| style="height: | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 30.5297%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 82.6634%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13808&main_person=I44061 Josina Christina "Josina" Lammers] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 30.5297%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 82.6634%;" | 15 februari 1909 te Besoijen ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1090 Akte 11]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 30.5297%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 82.6634%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2993 †] 29 september 1989 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 30.5297%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 82.6634%;" | Huisvrouw | ||
|- | |||
|- | | | ||
| style=" | | | ||
|- | |||
| style="width: 30.5297%; height: 28px;" | Huwelijksdatum | |||
| style=" | | style="width: 82.6634%; height: 28px;" | 19 september 1929 te Geertruidenberg ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1088 Akte 16]) | ||
19 september 1929 te Geertruidenberg | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 52.6373%;" width="50%" | |||
! style="width: 49.2202%;" | Kinderen | |||
{| class="wikitable" width="50%" | ! style="width: 83.57%;" | Gezin op deze Wiki | ||
! Kinderen | |||
! Gezin op deze Wiki | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 49.2202%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F19893&main_person=I44064 Gerardus Marinus Cornelis "Gerrit" Roosenbrand] | ||
| style="width: 83.57%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5979 †] [[Gerrit Roosenbrand & Koosje van Gils]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2941 †] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 49.2202%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I44065 Arnolda Josephina Roosenbrand] | ||
| style="width: 83.57%;" | * juni 1931 † 18 september-1931 te Raamsdonk | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 49.2202%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18666&main_person=I44066 Arnolda Josephina "Gonnie" Roosenbrand] | ||
| style="width: 83.57%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2737 †] [[Jan van Lang & Gonnie Roosenbrand]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 49.2202%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I44067 Josephus Jacobus Johannes "Jos" Roosenbrand] | ||
| style="width: 83.57%;" | Jos Roosenbrand & | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 49.2202%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I44068 Johannes Cornelis "Jan" Roosenbrand] | ||
| style="width: 83.57%;" | * februari 1937 † 4 april 1937 te Raamsdonk | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 49.2202%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I78724 Nelly Roosenbrand] | ||
| style="width: 83.57%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6749 †] [[Jan Rullens & Nelly Roosenbrand]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 49.2202%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I78725 Dick Roosenbrand] | ||
| style="width: 83.57%;" | [[Dick Roosenbrand & Mien van Schijndel]] | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 5 jun 2024 om 22:30
![](/images/thumb/1/1c/Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png/300px-Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png)
Adres per 1 januari 1949 | Raadhuisstraat 49 voorheen B68d |
Naam | Dirk Roosenbrand |
Geboortedatum | 1 juni 1904 te Raamsdonk D197 (Akte 86) |
Overlijdensdatum | † 15 februari 1969 te Raamsdonksveer (Akte 26) |
Beroep | arbeider papierfabriek / los arbeider / arbeider scheepswerf nagelgloeier |
Naam vrouw | Josina Christina "Josina" Lammers |
Geboortedatum | 15 februari 1909 te Besoijen (Akte 11) |
Overlijdensdatum | † 29 september 1989 te Raamsdonk |
Beroep | Huisvrouw |
Huwelijksdatum | 19 september 1929 te Geertruidenberg (Akte 16) |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Gerardus Marinus Cornelis "Gerrit" Roosenbrand | † Gerrit Roosenbrand & Koosje van Gils † |
Arnolda Josephina Roosenbrand | * juni 1931 † 18 september-1931 te Raamsdonk |
Arnolda Josephina "Gonnie" Roosenbrand | † Jan van Lang & Gonnie Roosenbrand |
Josephus Jacobus Johannes "Jos" Roosenbrand | Jos Roosenbrand & |
Johannes Cornelis "Jan" Roosenbrand | * februari 1937 † 4 april 1937 te Raamsdonk |
Nelly Roosenbrand | † Jan Rullens & Nelly Roosenbrand |
Dick Roosenbrand | Dick Roosenbrand & Mien van Schijndel |
![raamsdonkshistorie.nl](/images/thumb/f/fc/Header-01.jpg/800px-Header-01.jpg)
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonks-historie.nl |