Hannes de Groot & Kee Verschuren: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
k (Tekst vervangen - "info@genealogie-raamsdonk.nl" door "wiki.raamsdonk@gmail.com") |
||
(4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@ | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
Regel 9: | Regel 9: | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 2 augustus 1861 te Raamsdonk D181 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/985 akte 85]) | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 2 augustus 1861 te Raamsdonk D181 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/985 akte 85]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |† 26 januari 1947 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/986 Akte 18]) | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | † 26 januari 1947 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/986 Akte 18]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [[:Categorie:Arbeider|arbeider]] / [[:Categorie:Wegwerker|wegwerker]] / [[:Categorie:Polderbode|polderbode]] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [[:Categorie:Arbeider|arbeider]] / [[:Categorie:Wegwerker|wegwerker]] / [[:Categorie:Polderbode|polderbode]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F964&main_person=I3001 Cornelia "Kee" Verschuren] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F964&main_person=I3001 Cornelia "Kee" Verschuren] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 26 september 1862 te Waspik ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/989 Akte 56]) | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 26 september 1862 te Waspik ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/989 Akte 56]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |† 29 april 1944 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/987 Akte 49]) | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | † 29 april 1944 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/987 Akte 49]) | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 10 mei 1887 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/988 Akte 15]) | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 10 mei 1887 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/988 Akte 15]) | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 64.165%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 64.165%;" width="50%" | ||
! style="width: 43.5352%;" | Kinderen | ! style="width: 43.5352%;" | Kinderen | ||
Regel 31: | Regel 32: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | Johanna Maria "Joke" de Groot | | style="width: 43.5352%;" | Johanna Maria "Joke" de Groot | ||
| style="width: 197.102%;" |* 19 maart 1888 te Raamsdonk † 15 juni 1888 te Raamsdonk | | style="width: 197.102%;" | * 19 maart 1888 te Raamsdonk † 15 juni 1888 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F12522&main_person=I38314 Petronella Johanna "Pit" de Groot] | | style="width: 43.5352%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F12522&main_person=I38314 Petronella Johanna "Pit" de Groot] | ||
Regel 43: | Regel 44: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I5755 Maria "Ria" de Groot] | | style="width: 43.5352%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I5755 Maria "Ria" de Groot] | ||
| style="width: 197.102%;" | † [[Zuster Seraphia]] | | style="width: 197.102%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/251 †] [[Zuster Seraphia]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | Dingeman "Dingeman" de Groot | | style="width: 43.5352%;" | Dingeman "Dingeman" de Groot | ||
| style="width: 197.102%;" |* 2 februari 1895 te Raamsdonk † 5 november 1895 te Raamsdonk | | style="width: 197.102%;" | * 2 februari 1895 te Raamsdonk † 5 november 1895 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F12526&main_person=I38321 Adrianus "Janus" de Groot] | | style="width: 43.5352%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F12526&main_person=I38321 Adrianus "Janus" de Groot] | ||
| style="width: 197.102%;" | † [[Janus de Groot & Anna de Vos]] † | | style="width: 197.102%;" | † [[Janus de Groot & Anna de Vos]] †<br>[[Janus de Groot & Joke de Graaw]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |♂ levenloos de Groot | | style="width: 43.5352%;" | ♂ levenloos de Groot | ||
| style="width: 197.102%;" |25 november 1897 te Raamsdonk | | style="width: 197.102%;" | 25 november 1897 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I5758 Huiberdina "Dien" de Groot] | | style="width: 43.5352%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I5758 Huiberdina "Dien" de Groot] | ||
| style="width: 197.102%;" | † [[Zuster Johanna Bergmans]] | | style="width: 197.102%;" | † [[Zuster Johanna Bergmans]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F965&main_person=I1430 Antonius Johannes "Toon" de Groot] | | style="width: 43.5352%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F965&main_person=I1430 Antonius Johannes "Toon" de Groot] | ||
| style="width: 197.102%;" | † [[Toon de Groot & Adriana Drijvers]] † | | style="width: 197.102%;" | † [[Toon de Groot & Adriana Drijvers]] †<br>[[Toon de Groot & To van der Westen]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F13596&main_person=I5759 Johannes Cornelis "Jan" de Groot] | | style="width: 43.5352%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F13596&main_person=I5759 Johannes Cornelis "Jan" de Groot] | ||
| style="width: 197.102%;" | † [[Jan de Groot & Pit van Oort]] † | | style="width: 197.102%;" | † [[Jan de Groot & Pit van Oort]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F12332&main_person=I2002 Cornelis Johannes "Nelis" de Groot] | | style="width: 43.5352%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F12332&main_person=I2002 Cornelis Johannes "Nelis" de Groot] | ||
| style="width: 197.102%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6943 †] [[Nelis de Groot & Jaan Kamp]] † | | style="width: 197.102%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6943 †] [[Nelis de Groot & Jaan Kamp]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F13597&main_person=I37645 Petrus Johannes "Piet" de Groot] | | style="width: 43.5352%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F13597&main_person=I37645 Petrus Johannes "Piet" de Groot] | ||
| style="width: 197.102%;" | † [[Piet de Groot & Jaan Kamp]] † | | style="width: 197.102%;" | † [[Piet de Groot & Jaan Kamp]] † | ||
Regel 71: | Regel 72: | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto: | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:wiki.raamsdonk@gmail.com wiki.raamsdonk@gmail.com] of [mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_voor_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] | [[Categorie:Gezinnen_voor_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 17 jun 2024 om 14:17
![](/images/thumb/1/1c/Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png/300px-Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png)
Adres en datum | A19, A20 en A15a |
Naam | Joannes "Hannes" de Groot |
Geboortedatum | 2 augustus 1861 te Raamsdonk D181 (akte 85) |
Overlijdensdatum | † 26 januari 1947 te Raamsdonk (Akte 18) |
Beroep | arbeider / wegwerker / polderbode |
Naam vrouw | Cornelia "Kee" Verschuren |
Geboortedatum | 26 september 1862 te Waspik (Akte 56) |
Overlijdensdatum | † 29 april 1944 te Raamsdonk (Akte 49) |
Huwelijksdatum | 10 mei 1887 te Raamsdonk (Akte 15) |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Johanna Maria "Joke" de Groot | * 19 maart 1888 te Raamsdonk † 15 juni 1888 te Raamsdonk |
Petronella Johanna "Pit" de Groot | † Jan Donders & Pit de Groot † |
Wilhelmus "Willem" de Groot | † Willem de Groot & Jaanske Fijneman † |
Antonia "Tonia" de Groot | † Drik Kemmeren & Tonia de Groot † |
Maria "Ria" de Groot | † Zuster Seraphia |
Dingeman "Dingeman" de Groot | * 2 februari 1895 te Raamsdonk † 5 november 1895 te Raamsdonk |
Adrianus "Janus" de Groot | † Janus de Groot & Anna de Vos † Janus de Groot & Joke de Graaw † |
♂ levenloos de Groot | 25 november 1897 te Raamsdonk |
Huiberdina "Dien" de Groot | † Zuster Johanna Bergmans |
Antonius Johannes "Toon" de Groot | † Toon de Groot & Adriana Drijvers † Toon de Groot & To van der Westen † |
Johannes Cornelis "Jan" de Groot | † Jan de Groot & Pit van Oort † |
Cornelis Johannes "Nelis" de Groot | † Nelis de Groot & Jaan Kamp † |
Petrus Johannes "Piet" de Groot | † Piet de Groot & Jaan Kamp † |
![raamsdonkshistorie.nl](/images/thumb/f/fc/Header-01.jpg/800px-Header-01.jpg)
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? wiki.raamsdonk@gmail.com of info@raamsdonks-historie.nl |