Piet Boons & Anna Vissers: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|300px|right| {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 50%;" width="50%" |- | Adres per 1 januari 1949 | voorheen A23<br> |- style="height: 28px;" | style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13475&main_person=I42188 Petrus Cornelis "Piet" Boons]</span> |- style="height: 28px;" | style="height: 28p...') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(10 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right| ]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 50%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 50%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| Adres per 1 januari 1949 | | Adres per 1 januari 1949 | ||
| | |[[Schansstraat 51]] voorheen A23 | ||
voorheen A23 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13475&main_person=I42188 Petrus Cornelis "Piet" Boons] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" | 31 augustus 1874 te Raamsdonk | ||
31 augustus 1874 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6304 †] 21 september 1954 te Raamsdonk | ||
21 september 1954 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" |[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
landbouwer | |||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px;" | | | style="height: 10px;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px;" | Naam vrouw || style="height: 28px;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13475&main_person=I42189 Anna Maria "Anna" Vissers] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" |10 oktober 1880 te Raamsdonk D229 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6304 †] 23 maart 1961 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
23 maart 1961 te Raamsdonk | | style="height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px;" | 26 november 1907 te Raamsdonk | ||
|- style="height: | |||
| style="height: | |||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px;" | | |||
26 november 1907 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 58.2825%;" width="50%" | |||
{| class="wikitable" width="50%" | ! style="width: 50.1548%;" | Kinderen | ||
! Kinderen | ! style="width: 65.6441%;" | Gezin op deze Wiki | ||
! Gezin op deze Wiki | |- | ||
| style="width: 50.1548%;" |Josephus Nicolaas Boons | |||
| style="width: 65.6441%;" |* 31 augustus 1908 † 7 juni 1939 Raamsdonk | |||
|- | |||
| style="width: 50.1548%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13926&main_person=I42193 Maria Anna "Marie" Boons] | |||
| style="width: 65.6441%;" |[[Jan Verschure & Marie Boons]] | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 50.1548%;" |Anna Cornelia Maria Boons | ||
| style="width: 65.6441%;" |* 23 februari 1911 † 8 januari 1912 Raamsdonk | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 50.1548%;" |Johannes Hendricus Cornelis "Jan" Boons | ||
| style="width: 65.6441%;" |[[Jan Boons & Lina Zijlmans]] | |||
| | |||
[[Jan | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 50.1548%;" |Anna Cornelia Maria Boons | ||
| style="width: 65.6441%;" |* 9 november 1913 † 9 maart 1914 Raamsdonk | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 50.1548%;" |Anna Cornelia Maria Josephina "Anna" Boons | ||
| style="width: 65.6441%;" |Damianus van Geel & Anna Boons | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 50.1548%;" |Hendrik Johannes "Henk" Boons | ||
| style="width: 65.6441%;" |[[Henk Boons & Jo Leijten]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 50.1548%;" |Elisabeth Catharina "Bet" Boons | ||
| style="width: 65.6441%;" |[[Rinus Leijten & Bet Boons]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 50.1548%;" |Adriana Maria Boons | ||
| style="width: 65.6441%;" | * 27 augustus 1918 † 28 december 1918 Raamsdonk | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 50.1548%;" |Catharina Petronella Johanna "To" Boons | ||
| style="width: 65.6441%;" |To Boons | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 50.1548%;" |Petrus Cornelis Johannes "Piet" Boons | ||
| style="width: 65.6441%;" |[[Piet Boons & Riek de Bont]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
[[Bestand:Header-01.jpg| | |||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? [ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 15 mei 2024 om 09:47
Adres per 1 januari 1949 | Schansstraat 51 voorheen A23 |
Naam | Petrus Cornelis "Piet" Boons |
Geboortedatum | 31 augustus 1874 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 21 september 1954 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Anna Maria "Anna" Vissers |
Geboortedatum | 10 oktober 1880 te Raamsdonk D229 |
Overlijdensdatum | † 23 maart 1961 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 26 november 1907 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Josephus Nicolaas Boons | * 31 augustus 1908 † 7 juni 1939 Raamsdonk |
Maria Anna "Marie" Boons | Jan Verschure & Marie Boons |
Anna Cornelia Maria Boons | * 23 februari 1911 † 8 januari 1912 Raamsdonk |
Johannes Hendricus Cornelis "Jan" Boons | Jan Boons & Lina Zijlmans |
Anna Cornelia Maria Boons | * 9 november 1913 † 9 maart 1914 Raamsdonk |
Anna Cornelia Maria Josephina "Anna" Boons | Damianus van Geel & Anna Boons |
Hendrik Johannes "Henk" Boons | Henk Boons & Jo Leijten |
Elisabeth Catharina "Bet" Boons | Rinus Leijten & Bet Boons |
Adriana Maria Boons | * 27 augustus 1918 † 28 december 1918 Raamsdonk |
Catharina Petronella Johanna "To" Boons | To Boons |
Petrus Cornelis Johannes "Piet" Boons | Piet Boons & Riek de Bont |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |