Jan Oome & Kee Smolders: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(45 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[ | [[Bestand:SRH-04057.jpg|300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/7279|alt=Jan Oome & Kee Smolders|thumb|Jan Oome & Kee Smolders]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 45.2741%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 39.7028%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| | | style="width: 58.7423%;" | [[De Oude Melkhaven 6]] voorheen D48 | ||
[[De Oude Melkhaven 6]] voorheen D48 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Naam || style="height: 28px; width: 58.7423%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F11546&main_person=I34996 Johannes "Jan" Oome] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 58.7423%;" | 9 maart 1877 te Raamsdonk V397 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1276 Akte 27]) | ||
9 maart 1877 te Raamsdonk V397 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 58.7423%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5182 †] 25 december 1964 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1275 Akte 111]) | ||
25 december 1964 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 58.7423%;" | [[:Categorie:Grondwerker|grondwerker]] / [[:Categorie:Schipper|schipper]] | ||
grondwerker / schipper | |- | ||
|- style="height: | | | ||
| style="height: | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 58.7423%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F11546&main_person=I34997 Cornelia Maria "Keeke" Smolders] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | | | style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 58.7423%;" | 30 maart 1881 te Geertruidenberg A68 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; | | style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 58.7423%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6220 †] 18 april 1962 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1273 Akte 30]) | ||
|- | |||
| | | | ||
| | |||
18 april 1962 te Raamsdonk | |- | ||
|- | | style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 58.7423%;" | 9 mei 1901 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1274 Akte 11]) | ||
| | |||
| | |||
9 mei 1901 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
[[file:IMG_7273a.jpg|200px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/11153|alt=Bertus Oome|right|thumb|Bertus Oome]][[file:IMG_7272b.jpg|100px|link=Opening Cornelis Oomestraat - video 37|alt=Opening Cornelis Oomestraat door burgemeester Prinsen|right|thumb|Opening Cornelis Oomestraat door burgemeester Prinsen]] | |||
{{Zie artikel|Zie ook: [[Opening Cornelis Oomestraat - video 37]]}} | |||
{| class="wikitable" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 45.3759%;" width="50%" | ||
! Kinderen | ! style="width: 45.6991%;" | Kinderen | ||
! Gezin op deze Wiki | ! style="width: 60.7354%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| | | style="width: 45.6991%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13583&main_person=I42780 Johanna Pieternella Maria "Anneke" Oome] | ||
| style="width: 60.7354%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1822 †] [[Piet Fijneman & Anneke Oome]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2894 †] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 45.6991%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15691&main_person=I43508 Johannes Antonius Oome] | ||
| style="width: 60.7354%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6635 †] [[Jan Oome & Anneke van Geloof]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6636 †] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 45.6991%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15692&main_person=I43513 Peter Adriaan Oome] | ||
| style="width: 60.7354%;" | [[Peter Oome & Nellie de Zwijger]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 45.6991%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13712&main_person=I43512 Maria Anna Oome] | ||
| style="width: 60.7354%;" | [[Petrus Langermans & Maria Oome]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 45.6991%;" | Wilhelm Oome | ||
| style="width: 60.7354%;" | * 10-7-1909 Ahe (Duitsland) † 25-6-1911 | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 45.6991%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15697&main_person=I50827 Petrus Adrianus "Piet" Oome] | ||
| style="width: 60.7354%;" | [[Piet Oome & Annie Chandonnens]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 45.6991%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15693&main_person=I43509 Otto Heinrich Oome] | ||
| style="width: 60.7354%;" | [[Otto Oome & Helena van Soest]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 45.6991%;" | Johannes Cornelis Oome | ||
| style="width: 60.7354%;" | * 7-6-1912 Meerfeld (Duitsland) † 7-6-1915 | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 45.6991%;" | Wilhelm Heinrich Oome | ||
| style="width: 60.7354%;" | * 11-4-1914 Heessen (Duitsland) † 26-12-1926 Raamsdonk ([http://kranten-raamsdonk.nl/picture.php?/968 verdronken]) | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 45.6991%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F455&main_person=I1422 Heinrich Joseph "Henk" Oome] | ||
| style="width: 60.7354%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1575 †] [[Henk Oome & Jo van der Linden]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5047 †] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 45.6991%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I40542 Cornelis Marinus Oome] | ||
| style="width: 60.7354%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6095 †] Cornelis Oome (oorlogsslachtoffer [[:Categorie:WOII|WOII]])<br>[[Cornelis Marinus Oome]] - [[Cornelis Oome]] | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 45.6991%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15698&main_person=I43510 Hubertus "Bertus" Oome] | ||
| style="width: 60.7354%;" | [[Bertus Oome & Annie Pelders]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 45.6991%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15700&main_person=I43511 Marinus Adrianus "Rinus" Oome] | ||
| style="width: 60.7354%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2346 †] [[Rinus Oome & Ida van Seeters]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2347 †] | |||
| | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
[[Bestand:Header-01.jpg| | |||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] |
Huidige versie van 3 apr 2024 om 15:49
Adres per 1 januari 1949 | De Oude Melkhaven 6 voorheen D48 |
Naam | Johannes "Jan" Oome |
Geboortedatum | 9 maart 1877 te Raamsdonk V397 (Akte 27) |
Overlijdensdatum | † 25 december 1964 te Raamsdonk (Akte 111) |
Beroep | grondwerker / schipper |
Naam vrouw | Cornelia Maria "Keeke" Smolders |
Geboortedatum | 30 maart 1881 te Geertruidenberg A68 |
Overlijdensdatum | † 18 april 1962 te Raamsdonk (Akte 30) |
Huwelijksdatum | 9 mei 1901 te Raamsdonk (Akte 11) |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Johanna Pieternella Maria "Anneke" Oome | † Piet Fijneman & Anneke Oome † |
Johannes Antonius Oome | † Jan Oome & Anneke van Geloof † |
Peter Adriaan Oome | Peter Oome & Nellie de Zwijger |
Maria Anna Oome | Petrus Langermans & Maria Oome |
Wilhelm Oome | * 10-7-1909 Ahe (Duitsland) † 25-6-1911 |
Petrus Adrianus "Piet" Oome | Piet Oome & Annie Chandonnens |
Otto Heinrich Oome | Otto Oome & Helena van Soest |
Johannes Cornelis Oome | * 7-6-1912 Meerfeld (Duitsland) † 7-6-1915 |
Wilhelm Heinrich Oome | * 11-4-1914 Heessen (Duitsland) † 26-12-1926 Raamsdonk (verdronken) |
Heinrich Joseph "Henk" Oome | † Henk Oome & Jo van der Linden † |
Cornelis Marinus Oome | † Cornelis Oome (oorlogsslachtoffer WOII) Cornelis Marinus Oome - Cornelis Oome |
Hubertus "Bertus" Oome | Bertus Oome & Annie Pelders |
Marinus Adrianus "Rinus" Oome | † Rinus Oome & Ida van Seeters † |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |