Kees de Bont & Miet Scheepers: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
k (Tekst vervangen - "https://akten-raamsdonk.nl//" door "https://akten-raamsdonk.nl/") |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 5: | Regel 5: | ||
| style="width: 91.8279%;" | [[Bergenstraat 10]] voorheen C45 | | style="width: 91.8279%;" | [[Bergenstraat 10]] voorheen C45 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.5607%;" | Naam || style="height: 28px; width: 91.8279%;" | | | style="height: 28px; width: 35.5607%;" | Naam || style="height: 28px; width: 91.8279%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13466&main_person=I42042 Cornelis Paulus "Kees" de Bont] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.5607%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 91.8279%;" | 3 juni 1909 te Raamsdonk H11 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/13 akte 87]) | | style="height: 28px; width: 35.5607%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 91.8279%;" | 3 juni 1909 te Raamsdonk H11 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/13 akte 87]) | ||
Regel 12: | Regel 12: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.5607%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 91.8279%;" | [[:Categorie:Wegenbouwer|wegenbouwer]] | | style="height: 28px; width: 35.5607%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 91.8279%;" | [[:Categorie:Wegenbouwer|wegenbouwer]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
| style="height: 28px; width: 35.5607%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 91.8279%;" | | |- | ||
| style="height: 28px; width: 35.5607%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 91.8279%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13466&main_person=I42096 Maria Johanna "Miet" Scheepers] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.5607%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 91.8279%;" | 11 september 1916 te Sterksel | | style="height: 28px; width: 35.5607%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 91.8279%;" | 11 september 1916 te Sterksel | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.5607%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 91.8279%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4805 †] 25 februari 2012 te Waalre | | style="height: 28px; width: 35.5607%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 91.8279%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4805 †] 25 februari 2012 te Waalre | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 35.5607%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 91.8279%;" | 23 april 1936 te Maarheeze | | style="height: 28px; width: 35.5607%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 91.8279%;" | 23 april 1936 te Maarheeze | ||
|} | |} | ||
Kees was de zoon van [[Adriaan de Bont & Paulina van den Elshout]] | |||
{| class="wikitable" style="width: 63.8004%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 63.8004%;" width="50%" | ||
! style="width: 49.2781%;" | Kinderen | ! style="width: 49.2781%;" | Kinderen | ||
! style="width: 78.1105%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 78.1105%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.2781%;" | | | style="width: 49.2781%;" |Adrianus Henricus Paul "Jos" de Bont | ||
| style="width: 78.1105%;" | Jos de Bont & ... <br> | | style="width: 78.1105%;" | Jos de Bont & ... <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.2781%;" | | | style="width: 49.2781%;" |Paulus Johannes "Paul" de Bont | ||
| style="width: 78.1105%;" | † [[Paul de Bont & Helena Maasakkers]] † | | style="width: 78.1105%;" | † [[Paul de Bont & Helena Maasakkers]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.2781%;" | | | style="width: 49.2781%;" |Henricus Marinus "Henk" de Bont | ||
| style="width: 78.1105%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5220 †] [[Henk de Bont & Trees van Happen]] | | style="width: 78.1105%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5220 †] [[Henk de Bont & Trees van Happen]] | ||
|- | |- | ||
Regel 41: | Regel 44: | ||
| style="width: 78.1105%;" | Rien de Bont & ... | | style="width: 78.1105%;" | Rien de Bont & ... | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.2781%;" | | | style="width: 49.2781%;" |Petrus "Piet" de Bont | ||
| style="width: 78.1105%;" | Piet de Bont & ... | | style="width: 78.1105%;" | Piet de Bont & ... | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.2781%;" | | | style="width: 49.2781%;" |Cornelis "Kees" de Bont | ||
| style="width: 78.1105%;" | Kees de Bont & ... | | style="width: 78.1105%;" | Kees de Bont & ... | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Huidige versie van 23 mei 2024 om 10:47
Adres per 1 januari 1949 | Bergenstraat 10 voorheen C45 |
Naam | Cornelis Paulus "Kees" de Bont |
Geboortedatum | 3 juni 1909 te Raamsdonk H11 (akte 87) |
Overlijdensdatum | † 29 juni 1973 te Veldhoven |
Beroep | wegenbouwer |
Naam vrouw | Maria Johanna "Miet" Scheepers |
Geboortedatum | 11 september 1916 te Sterksel |
Overlijdensdatum | † 25 februari 2012 te Waalre |
Huwelijksdatum | 23 april 1936 te Maarheeze |
Kees was de zoon van Adriaan de Bont & Paulina van den Elshout
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Adrianus Henricus Paul "Jos" de Bont | Jos de Bont & ... |
Paulus Johannes "Paul" de Bont | † Paul de Bont & Helena Maasakkers † |
Henricus Marinus "Henk" de Bont | † Henk de Bont & Trees van Happen |
Marinus Petrus "Rien" de Bont | Rien de Bont & ... |
Petrus "Piet" de Bont | Piet de Bont & ... |
Cornelis "Kees" de Bont | Kees de Bont & ... |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |