Gerrit Roosenbrand & Jo van Wijngaarden: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
k (Tekst vervangen - "http://akten-raamsdonk.nl" door "https://akten-raamsdonk.nl/") |
k (Tekst vervangen - "mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl" door "mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl") |
||
(14 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@ | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 63.1289%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 39.2781%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 39.2781%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 97.0465%;" | [[Luiten Ambachtstraat 35]] voorheen A5 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Naam || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Naam || style="height: 28px; width: 97.0465%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13809&main_person=I44074 Gerrit Roosenbrand] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 97.0465%;" | 14 oktober 1896 te Raamsdonk V418 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/794/ Akte 171]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 97.0465%;" |† | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Beroep || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 97.0465%;" | [[:Categorie:Schipper|schipper]] / klinker scheepswerf / [[:Categorie:Arbeider|arbeider]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: | |- | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 97.0465%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13809&main_person=I44075 Johanna Margaretha "Jo" van Wijngaarden] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 97.0465%;" | 2 maart 1895 te Dussen ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1401 Akte 16]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 97.0465%;" | † | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 97.0465%;" | 2 november 1917 te Dussen ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/795 Akte 15]) | ||
| style="width: | |} | ||
|- | {| class="wikitable" style="width: 65.7665%; height: 349px;" width="50%" | ||
| style="width: | ! style="width: 36.2764%; height: 28px;" | Kinderen | ||
| style="width: | ! style="width: 105.008%; height: 28px;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- style="height: 21px;" | ||
| style="width: | | style="width: 36.2764%; height: 21px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23862&main_person=I44078 Gerrit Roosenbrand] | ||
| style="width: | | style="width: 105.008%; height: 21px;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6850 †] [[Gerrit Roosenbrand & Riek van Lieverlooy]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6850 †] | ||
|- | |- style="height: 28px;" | ||
| style="width: | | style="width: 36.2764%; height: 28px;" | Antonia Roosenbrand | ||
| style="width: | | style="width: 105.008%; height: 28px;" | * 7 mei 1919 C71 | ||
|- | |- style="height: 28px;" | ||
| style="width: | | style="width: 36.2764%; height: 28px;" | Cornelis Adrianus Roosenbrand | ||
| style="width: | | style="width: 105.008%; height: 28px;" | * 4-12-1920 † 23-02-1921 | ||
|- | |- style="height: 18px;" | ||
| style="width: | | style="width: 36.2764%; height: 18px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16744&main_person=I44080 Cornelis Adrianus Roosenbrand] | ||
| style="width: | | style="width: 105.008%; height: 18px;" | † [[Cornelis Roosenbrand & Pieternella Taktor]] † | ||
|- | |- style="height: 32px;" | ||
| style="width: | | style="width: 36.2764%; height: 32px;" | Arie Roosenbrand | ||
| style="width: | | style="width: 105.008%; height: 32px;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6864 †] Arie Roosenbrand | ||
|- | |- style="height: 32px;" | ||
| style="width: | | style="width: 36.2764%; height: 32px;" | Johannes Marinus "Jan" Roosenbrand | ||
| style="width: | | style="width: 105.008%; height: 32px;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6528 †] [[Jan Roosenbrand & Anna Geuke]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6528 †] | ||
|- | |- style="height: 22px;" | ||
| style="width: | | style="width: 36.2764%; height: 22px;" | Nelly Anna "Nelly" Roosenbrand | ||
| style="width: | | style="width: 105.008%; height: 22px;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/7059 †] [[Berend Zeijlmans van Emmickhoven & Nelly Roosenbrand]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/7059 †] | ||
|- | |- style="height: 28px;" | ||
| style="width: | | style="width: 36.2764%; height: 28px;" | Marinus Cornelis "Rinus" Roosenbrand | ||
| style="width: | | style="width: 105.008%; height: 28px;" | Rinus Roosenbrand | ||
|- | |- style="height: 28px;" | ||
| style="width: | | style="width: 36.2764%; height: 28px;" | Willem Simon Roosenbrand | ||
| style="width: | | style="width: 105.008%; height: 28px;" | Willem Roosenbrand | ||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 36.2764%; height: 28px;" | Pieter Simon Roosenbrand | |||
| style="width: 105.008%; height: 28px;" | Pieter Roosenbrand | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 36.2764%; height: 28px;" | Johanna Margaretha Roosenbrand | |||
| style="width: 105.008%; height: 28px;" | Jo Roosenbrand | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 36.2764%; height: 28px;" | Dirk Roosenbrand | |||
| style="width: 105.008%; height: 28px;" | Dirk Roosenbrand | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:NIET-COMPLEET]][[Categorie:GEEN_FOTO]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:NIET-COMPLEET]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 5 jun 2024 om 22:16
Adres per 1 januari 1949 | Luiten Ambachtstraat 35 voorheen A5 |
Naam | Gerrit Roosenbrand |
Geboortedatum | 14 oktober 1896 te Raamsdonk V418 (Akte 171) |
Overlijdensdatum | † |
Beroep | schipper / klinker scheepswerf / arbeider |
Naam vrouw | Johanna Margaretha "Jo" van Wijngaarden |
Geboortedatum | 2 maart 1895 te Dussen (Akte 16) |
Overlijdensdatum | † |
Huwelijksdatum | 2 november 1917 te Dussen (Akte 15) |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Gerrit Roosenbrand | † Gerrit Roosenbrand & Riek van Lieverlooy † |
Antonia Roosenbrand | * 7 mei 1919 C71 |
Cornelis Adrianus Roosenbrand | * 4-12-1920 † 23-02-1921 |
Cornelis Adrianus Roosenbrand | † Cornelis Roosenbrand & Pieternella Taktor † |
Arie Roosenbrand | † Arie Roosenbrand |
Johannes Marinus "Jan" Roosenbrand | † Jan Roosenbrand & Anna Geuke † |
Nelly Anna "Nelly" Roosenbrand | † Berend Zeijlmans van Emmickhoven & Nelly Roosenbrand † |
Marinus Cornelis "Rinus" Roosenbrand | Rinus Roosenbrand |
Willem Simon Roosenbrand | Willem Roosenbrand |
Pieter Simon Roosenbrand | Pieter Roosenbrand |
Johanna Margaretha Roosenbrand | Jo Roosenbrand |
Dirk Roosenbrand | Dirk Roosenbrand |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonks-historie.nl |