Jana Ansems weduwe van Frie Coenders: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
k (Tekst vervangen - "mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl" door "mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl") |
||
(15 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:SRH-02469.jpg|300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/7387|alt=Frie Coenders|thumb|Frie Coenders]] | [[Bestand:SRH-02469.jpg|300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/7387|alt=Frie Coenders|thumb|Frie Coenders]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 63.3086%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.3068%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 37.3068%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 112.271%;" | [[Engelsewal 4]] voorheen C75 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.3068%;" | Naam || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 37.3068%;" | Naam || style="height: 28px; width: 112.271%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I36220 Godefridus "Frie" Coenders] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.3068%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 37.3068%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 112.271%;" | 28 april 1879 te Bladel | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.3068%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 37.3068%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 112.271%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/183/search/203 †] 14 september 1942 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/800 Akte 63]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.3068%;" | Beroep || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 37.3068%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 112.271%;" | [[:Categorie:Zadelmaker|zadelmaker]] | ||
|- style="height: | |- | ||
| style="height: | | | ||
| | |||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 37.3068%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 112.271%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I36219 Adriana Cornelia Maria "Jana" Ansems] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.3068%;" | | | style="height: 28px; width: 37.3068%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 112.271%;" | 28 mei 1884 te Raamsdonk D15 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/802 Akte 78]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.3068%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 112.271%;" | 1 oktober 1952 te Raamsdonksveer ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/801 Akte 50]) | |||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 37.3068%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | | | ||
|- | | | ||
| | |- | ||
|- | | style="height: 28px; width: 37.3068%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 112.271%;" | 11 augustus 1909 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/798 Akte 25]) | ||
| style="height: 28px; width: 37.3068%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: | |||
|} | |} | ||
Frie kwam op 15 juli 1907 van Bladel naar [[:Categorie:Luiten Ambachtstraat|Luiten Ambachtstraat]] B6 te Raamsdonk | Frie kwam op 15 juli 1907 van Bladel naar [[:Categorie:Luiten Ambachtstraat|Luiten Ambachtstraat]] B6 te Raamsdonk | ||
{| class="wikitable" style="width: 61.2214%;" width="50%" | |||
{| class="wikitable" style="width: | ! style="width: 45.4041%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 102.509%;" | Gezin op deze Wiki | ||
! style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 45.4041%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I36221 levenloos Coenders] | ||
| style="width: | | style="width: 102.509%;" | † 5 september 1909 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 45.4041%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I36222 Hendrica Maria Coenders]<br> | ||
| style="width: | | style="width: 102.509%;" | * 9-11-1910 † 15-12-1911 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 45.4041%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I36223 Cornelia Maria "Cor" Coenders] | ||
| style="width: | | style="width: 102.509%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/780/search/203 †] [[Cor Coenders]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 45.4041%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I36224 Hendrica Maria Coenders] | ||
| style="width: | | style="width: 102.509%;" | * 10-5-1915 † 23-12-1916 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 45.4041%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I36225 Petrus Cornelis "Piet" Coenders]<br> | ||
| style="width: | | style="width: 102.509%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5110/search/203 †] [[Piet Coenders & Corry Glas]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 45.4041%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I36226 Leonardus Cornelis "Leendert" Coenders] | ||
| style="width: | | style="width: 102.509%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/785 †] [[Leendert Coenders]] | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] |
Huidige versie van 5 jun 2024 om 22:19
Adres per 1 januari 1949 | Engelsewal 4 voorheen C75 |
Naam | Godefridus "Frie" Coenders |
Geboortedatum | 28 april 1879 te Bladel |
Overlijdensdatum | † 14 september 1942 te Raamsdonk (Akte 63) |
Beroep | zadelmaker |
Naam vrouw | Adriana Cornelia Maria "Jana" Ansems |
Geboortedatum | 28 mei 1884 te Raamsdonk D15 (Akte 78) |
Overlijdensdatum | 1 oktober 1952 te Raamsdonksveer (Akte 50) |
Huwelijksdatum | 11 augustus 1909 te Raamsdonk (Akte 25) |
Frie kwam op 15 juli 1907 van Bladel naar Luiten Ambachtstraat B6 te Raamsdonk
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
levenloos Coenders | † 5 september 1909 te Raamsdonk |
Hendrica Maria Coenders |
* 9-11-1910 † 15-12-1911 te Raamsdonk |
Cornelia Maria "Cor" Coenders | † Cor Coenders |
Hendrica Maria Coenders | * 10-5-1915 † 23-12-1916 te Raamsdonk |
Petrus Cornelis "Piet" Coenders |
† Piet Coenders & Corry Glas |
Leonardus Cornelis "Leendert" Coenders | † Leendert Coenders |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonks-historie.nl |