Frans Rijken & Mien Robben: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
k (Tekst vervangen - "info@wiki-raamsdonk.nl" door "info@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(4 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.5461%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 37.5461%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 66.292%;" | [[ | | style="width: 66.292%;" |[[Kerkstraat 5]] voorheen D58 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.5461%;" | Naam || style="height: 28px; width: 66.292%;" | | | style="height: 28px; width: 37.5461%;" | Naam || style="height: 28px; width: 66.292%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13830&main_person=I44185 Franciscus Adrianus "Frans" Rijken] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.5461%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 66.292%;" | 18 januari 1905 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 37.5461%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 66.292%;" |18 januari 1905 te Raamsdonk V143 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.5461%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 66.292%;" | 17 april 1981 te Tilburg | | style="height: 28px; width: 37.5461%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 66.292%;" |17 april 1981 te Tilburg | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.5461%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 66.292%;" | | | style="height: 28px; width: 37.5461%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 66.292%;" |[[:Categorie:Caféhouder|caféhouder]] / [[:Categorie:Schipper|schipper]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 37.5461%;" | | | style="height: 10px; width: 37.5461%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.5461%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 66.292%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13830&main_person=I44186 Wilhelmina Johanna Maria "Mien" Robben] | | style="height: 28px; width: 37.5461%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 66.292%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13830&main_person=I44186 Wilhelmina Johanna Maria "Mien" Robben] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.5461%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 66.292%;" | 1 mei 1909 te Boxmeer | | style="height: 28px; width: 37.5461%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 66.292%;" |1 mei 1909 te Boxmeer | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.5461%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 66.292%;" | 31 juli 1982 te Tilburg | | style="height: 28px; width: 37.5461%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 66.292%;" |31 juli 1982 te Tilburg | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 37.5461%;" | | | style="height: 10px; width: 37.5461%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.5461%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 66.292%;" | 4 mei 1933 te Sambeek | | style="height: 28px; width: 37.5461%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 66.292%;" |4 mei 1933 te Sambeek | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 49.8822%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 49.8822%;" width="50%" | ||
Regel 33: | Regel 30: | ||
! style="width: 49.7681%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 49.7681%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 54.5472%;" | | | style="width: 54.5472%;" |Johannes Wilhelmus Franciscus "Joop" Rijken | ||
| style="width: 49.7681%;" | Joop Rijken | | style="width: 49.7681%;" |Joop Rijken | ||
|- | |||
| style="width: 54.5472%;" |Wilhelmus Johannes Theodorus Antonius Rijken | |||
| style="width: 49.7681%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 54.5472%;" |Arnolda Johanna Wilhelmina Rijken | |||
| style="width: 49.7681%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 54.5472%;" | | | style="width: 54.5472%;" |Johanna Arnolda Wilhelmina Rijken | ||
| style="width: 49.7681%;" | | | style="width: 49.7681%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 54.5472%;" | | | style="width: 54.5472%;" |Theodorus Franciscus Maria Rijken | ||
| style="width: 49.7681%;" | | | style="width: 49.7681%;" |25 jaar, geboren te Raamsdonk, overleden op 19-09-1969 te Tilburg | ||
|- | |- | ||
| style="width: 54.5472%;" | | | style="width: 54.5472%;" |levenloos Rijken | ||
| style="width: 49.7681%;" | | | style="width: 49.7681%;" |† 21 november 1949 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: 54.5472%;" | | | style="width: 54.5472%;" |levenloos Rijken | ||
| style="width: 49.7681%;" | † | | style="width: 49.7681%;" |† 12 oktober 1954 te Tilburg | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 12 nov 2023 om 05:32
Adres per 1 januari 1949 | Kerkstraat 5 voorheen D58 |
Naam | Franciscus Adrianus "Frans" Rijken |
Geboortedatum | 18 januari 1905 te Raamsdonk V143 |
Overlijdensdatum | 17 april 1981 te Tilburg |
Beroep | caféhouder / schipper |
Naam vrouw | Wilhelmina Johanna Maria "Mien" Robben |
Geboortedatum | 1 mei 1909 te Boxmeer |
Overlijdensdatum | 31 juli 1982 te Tilburg |
Huwelijksdatum | 4 mei 1933 te Sambeek |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Johannes Wilhelmus Franciscus "Joop" Rijken | Joop Rijken |
Wilhelmus Johannes Theodorus Antonius Rijken | |
Arnolda Johanna Wilhelmina Rijken | |
Johanna Arnolda Wilhelmina Rijken | |
Theodorus Franciscus Maria Rijken | 25 jaar, geboren te Raamsdonk, overleden op 19-09-1969 te Tilburg |
levenloos Rijken | † 21 november 1949 te Raamsdonk |
levenloos Rijken | † 12 oktober 1954 te Tilburg |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |