Jan Damen & Cor Peters: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|300px|right| {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 50%;" width="50%" |- | Adres per 1 januari 1949 | [[|Stationstraat 10]] voorheen C25<br> |- style="height: 28px;" | style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" | <br> |- style="height: 28px;" | style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" | <br> |- style="height: 28px;" | style="height: 28px;" | Overlijdensda...') |
k (Tekst vervangen - "mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl" door "mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl") |
||
(41 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand: | [[Bestand:Peters.cor.a 1879-1954 damen.jan.p.a a.jpg|300px|link=https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2907/search/219|right|thumb|Cor Damen - Peters]][[Bestand:SRH-01450.jpg|300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/1290|alt=Jan Damen circa 1955|thumb|Jan Damen circa 1955]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 45.4654%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 39.7028%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| | | style="width: 61.6686%;" | [[Stationstraat 10]] voorheen C25 | ||
[[Stationstraat 10]] voorheen C25 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Naam || style="height: 28px; width: 61.6686%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13528&main_person=I42475 Johannes Petrus Antonius "Jan" Damen] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 61.6686%;" | 3 oktober 1880 te Raamsdonk D138 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/806 Akte 139]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 61.6686%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2712 †] 6 januari 1963 te Waspik | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 61.6686%;" | [[:Categorie:Polderwerker|polderwerker]] / [[:Categorie:Aannemer|aannemer]] grondwerken | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px;" | | | style="height: 10px; width: 39.7028%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 61.6686%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13528&main_person=I42476 Cornelia Anna "Cor" Peters] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | | | style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 61.6686%;" | 27 sepember 1879 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/808 Akte 141]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | | | style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 61.6686%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2908 †] 30 mei 1954 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/809 Akte 44]) | ||
|- style="height: 10px;" | |||
|- style="height: | | style="height: 10px; width: 39.7028%;" | | ||
| style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 61.6686%;" | 16 jun 1907 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/807 Akte 30]) | |||
|- style="height: | |||
| | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 48.748%;" width="50%" | ||
! Kinderen | ! style="width: 47.983%;" | Kinderen | ||
! style="width: 62.348%;" | Gezin op deze Wiki | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 47.983%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13527&main_person=I42471 Johannes Petrus Damen] | ||
| style="width: 62.348%;" | [[Jan Damen & Helena van der Pluijm]] | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 47.983%;" | Petrus Johanna Damen | ||
| style="width: 62.348%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6500 †] [[Petrus Damen & Anna van Uijen]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6502 †] | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 47.983%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13526&main_person=I42467 Johannes Marinus Damen] | ||
| style="width: 62.348%;" | † [[Jan Damen & Adrie Smits]] † | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 47.983%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23033&main_person=I42489 Maria Johanna "Rie" Damen] | ||
| style="width: 62.348%;" | † [[Simon Zijlmans & Rie Damen]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6501 †] | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 47.983%;" | Petronella Elisabeth "Nel" Damen | ||
| style="width: 62.348%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6851 †] [[Jan van Velthoven & Nel Damen]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6499 †] | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 47.983%;" | Johanna Anna "Jo" Damen | ||
| style="width: 62.348%;" | [[Zuster Cornelina]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6326 †] | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 47.983%;" | Rockus "Rooc" Damen | ||
| style="width: 62.348%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6504 †] [[Rooc Damen & Betsy de Wit]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6503 †] | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 47.983%;" | Cornelis Josephus "Cor" Damen | ||
| style="width: 62.348%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6505 †] [[Cor Damen & Maria Laurijssen]] † | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 47.983%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F129&main_person=I5971 Josephina Josephus "Fien" Damen] | ||
| style="width: 62.348%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1799 †] [[Bart Kanters & Fien Damen]] † | |||
|- | |- | ||
| style="width: 47.983%;" | levenloos Damen | |||
| style="width: 62.348%;" | † 12 juni 1924 | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
[[Bestand:Header-01.jpg| | |||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? [ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] |
Huidige versie van 5 jun 2024 om 23:42
Adres per 1 januari 1949 | Stationstraat 10 voorheen C25 |
Naam | Johannes Petrus Antonius "Jan" Damen |
Geboortedatum | 3 oktober 1880 te Raamsdonk D138 (Akte 139) |
Overlijdensdatum | † 6 januari 1963 te Waspik |
Beroep | polderwerker / aannemer grondwerken |
Naam vrouw | Cornelia Anna "Cor" Peters |
Geboortedatum | 27 sepember 1879 te Raamsdonk (Akte 141) |
Overlijdensdatum | † 30 mei 1954 te Raamsdonk (Akte 44) |
Huwelijksdatum | 16 jun 1907 te Raamsdonk (Akte 30) |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Johannes Petrus Damen | Jan Damen & Helena van der Pluijm |
Petrus Johanna Damen | † Petrus Damen & Anna van Uijen † |
Johannes Marinus Damen | † Jan Damen & Adrie Smits † |
Maria Johanna "Rie" Damen | † Simon Zijlmans & Rie Damen † |
Petronella Elisabeth "Nel" Damen | † Jan van Velthoven & Nel Damen † |
Johanna Anna "Jo" Damen | Zuster Cornelina † |
Rockus "Rooc" Damen | † Rooc Damen & Betsy de Wit † |
Cornelis Josephus "Cor" Damen | † Cor Damen & Maria Laurijssen † |
Josephina Josephus "Fien" Damen | † Bart Kanters & Fien Damen † |
levenloos Damen | † 12 juni 1924 |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonks-historie.nl |