Albertus Nefkens & Geertruida Oome: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
k (Tekst vervangen - "info@genealogie-raamsdonk.nl" door "wiki.raamsdonk@gmail.com") |
||
(4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@ | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: | {| class="wikitable" style="height: 240px; width: 64.3312%;" width="50%" | ||
|- | |- style="height: 32px;" | ||
| style="width: 43.949%;" | Briefadres per 1 januari 1949 | | style="width: 43.949%; height: 32px;" | Briefadres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 84.501%;" | [[Lange Broekstraat 11]] voorheen D99 | | style="width: 84.501%; height: 32px;" | [[Lange Broekstraat 11]] voorheen D99 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I78592 Albertus Marinus Maria Nefkens] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I78592 Albertus Marinus Maria Nefkens] | ||
|- style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: | | style="height: 10px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 10px; width: 84.501%;" |Circa 1912 te Lith, 26 jaar bij huwelijk | ||
|- style="height: 10px;" | |||
|- style="height: | | style="height: 10px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 10px; width: 84.501%;" | | ||
| style="height: | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | | style="height: 10px; width: 43.949%;" | | ||
|- style="height: 28px;" | |||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I47681 Geertruida Antonia Oome] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I47681 Geertruida Antonia Oome] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | te Raamsdonk, 20 jaar bij huwelijk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | te Raamsdonk, 20 jaar bij huwelijk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | | style="height: 10px; width: 43.949%;" | | ||
|- style="height: 28px;" | |||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 23 juni 1938 te Raamsdonk (akte 32) | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 23 juni 1938 te Raamsdonk (akte 32) | ||
|} | |} | ||
Regel 48: | Regel 40: | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto: | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:wiki.raamsdonk@gmail.com wiki.raamsdonk@gmail.com] of [mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]][[Categorie:NIET-COMPLEET]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]][[Categorie:NIET-COMPLEET]] |
Huidige versie van 17 jun 2024 om 14:04
Briefadres per 1 januari 1949 | Lange Broekstraat 11 voorheen D99 |
Naam | Albertus Marinus Maria Nefkens |
Geboortedatum | Circa 1912 te Lith, 26 jaar bij huwelijk |
Overlijdensdatum | |
Beroep | |
Naam vrouw | Geertruida Antonia Oome |
Geboortedatum | te Raamsdonk, 20 jaar bij huwelijk |
Overlijdensdatum | |
Huwelijksdatum | 23 juni 1938 te Raamsdonk (akte 32) |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
|
|
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? wiki.raamsdonk@gmail.com of info@raamsdonks-historie.nl |