Kees van Strien & Jaan van Dongen: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
k (Tekst vervangen - "mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl" door "mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl") |
||
(9 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:SRH-04723.jpg| | [[Bestand:SRH-04723.jpg|400px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/7036|alt= Gezin Kees en Jaan van Strien - van Dongen 1950|right|thumb| Gezin Kees en Jaan van Strien - van Dongen 1950]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 276px; width: 40.6136%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 276px; width: 40.6136%;" width="50%" | ||
|- style="height: 32px;" | |- style="height: 32px;" | ||
Regel 5: | Regel 5: | ||
| style="width: 76.734%; height: 32px;" | [[Molenstraat 1]] voorheen B41 | | style="width: 76.734%; height: 32px;" | [[Molenstraat 1]] voorheen B41 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Naam || style="height: 28px; width: 76.734%;" | [ | | style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Naam || style="height: 28px; width: 76.734%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F493&main_person=I5883 Cornelis Johannes "Kees" van Strien] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 76.734%;" | 20 januari 1891 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 76.734%;" | 20 januari 1891 te Raamsdonk D281 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1306 Akte 13]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 76.734%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4666 †] 24 oktober 1975 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 76.734%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4666 †] 24 oktober 1975 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 76.734%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | | style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 76.734%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- style="height: | |- | ||
| style="height: | | | ||
| | |||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 76.734%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F493&main_person=I35936 Adriana Maria "Jaan" van Dongen] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.0632%;" | | | style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 76.734%;" | 22 juni 1895 te Raamsdonk D52 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1307 Akte 81]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 76.734%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2207 †] 11 juni 1973 te Raamsdonksveer | | style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 76.734%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2207 †] 11 juni 1973 te Raamsdonksveer | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
| style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 76.734%;" | 24 oktober 1925 te Raamsdonk | |- | ||
| style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 76.734%;" | 24 oktober 1925 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1308 Akte 39]) | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 50.58%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 50.58%;" width="50%" | ||
! style="width: 43.3172%;" | Kinderen | ! style="width: 43.3172%;" | Kinderen | ||
! style="width: 103.967%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 103.967%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3172%;" | [ | | style="width: 43.3172%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16390&main_person=I35937 Hendrika Dingena "Rieka" van Strien] | ||
| style="width: 103.967%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6495/search/117 †] [[Toon Verhees & Rieka van Strien]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4653/search/117 †] | | style="width: 103.967%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6495/search/117 †] [[Toon Verhees & Rieka van Strien]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4653/search/117 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3172%;" | [ | | style="width: 43.3172%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15452&main_person=I35938 Nicolaas Dingeman "Nico" van Strien] | ||
| style="width: 103.967%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4939/ | | style="width: 103.967%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4939/ †] [[Nico van Strien & Annie Hoevenaar]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3172%;" | [ | | style="width: 43.3172%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15676&main_person=I44461 Petrus Dingeman "Piet" van Strien] | ||
| style="width: 103.967%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5918/ | | style="width: 103.967%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5918/ †] [[ Piet van Strien & Cor Verschuren]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3172%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I35939 Dingena Johanna Hendrica "Dien" van Strien] | | style="width: 43.3172%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I35939 Dingena Johanna Hendrica "Dien" van Strien] | ||
| style="width: 103.967%;" | | | style="width: 103.967%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5689/ †] [[Dien van Strien]] ([https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6659 †]) ([https://kranten-raamsdonk.nl/picture.php?/986 krantenknipsel]) | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3172%;" | [ | | style="width: 43.3172%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16391&main_person=I35940 Johannes "Jan" van Strien] | ||
| style="width: 103.967%;" | † [[Jan van Strien & Jo Nagtzaam]] † | | style="width: 103.967%;" | † [[Jan van Strien & Jo Nagtzaam]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3172%;" | [ | | style="width: 43.3172%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16392&main_person=I44462 Thomas Cornelis "Thom" van Strien] | ||
| style="width: 103.967%;" | [[Thom van Strien & Luce Verschure]] ([ | | style="width: 103.967%;" | † [[Thom van Strien & Luce Verschure]] ([https://kranten-raamsdonk.nl/picture.php?/696 Zie krantenartikel AH]) | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3172%;" | Cornelis Johannes "Kees" van Strien | | style="width: 43.3172%;" | Cornelis Johannes "Kees" van Strien | ||
| style="width: 103.967%;" | | | style="width: 103.967%;" |* 14-12-1937 † 2-4-1938 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3172%;" | [ | | style="width: 43.3172%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15671&main_person=I35941 Simon Cornelis "Simon" van Strien] | ||
| style="width: 103.967%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5331/ | | style="width: 103.967%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5331/ †] [[Simon van Strien & Jo Gijsbrechts]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6208/ †] | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Category:Gezinnen 1949 Raamsdonk]] | [[Category:Gezinnen 1949 Raamsdonk]] |
Huidige versie van 5 jun 2024 om 22:23
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat 1 voorheen B41 |
Naam | Cornelis Johannes "Kees" van Strien |
Geboortedatum | 20 januari 1891 te Raamsdonk D281 (Akte 13) |
Overlijdensdatum | † 24 oktober 1975 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Adriana Maria "Jaan" van Dongen |
Geboortedatum | 22 juni 1895 te Raamsdonk D52 (Akte 81) |
Overlijdensdatum | † 11 juni 1973 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | 24 oktober 1925 te Raamsdonk (Akte 39) |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Hendrika Dingena "Rieka" van Strien | † Toon Verhees & Rieka van Strien † |
Nicolaas Dingeman "Nico" van Strien | † Nico van Strien & Annie Hoevenaar |
Petrus Dingeman "Piet" van Strien | † Piet van Strien & Cor Verschuren |
Dingena Johanna Hendrica "Dien" van Strien | † Dien van Strien (†) (krantenknipsel) |
Johannes "Jan" van Strien | † Jan van Strien & Jo Nagtzaam † |
Thomas Cornelis "Thom" van Strien | † Thom van Strien & Luce Verschure (Zie krantenartikel AH) |
Cornelis Johannes "Kees" van Strien | * 14-12-1937 † 2-4-1938 |
Simon Cornelis "Simon" van Strien | † Simon van Strien & Jo Gijsbrechts † |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonks-historie.nl |