Zuster Cornelina: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'Hoofd afdeling boven 800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl] {| class="wikitable" width="100%" | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] |- |} Categorie:Geloof') |
k (Tekst vervangen - "mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl" door "mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl") |
||
(12 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Hoofd afdeling boven | [[Bestand:SRH-03803-jodamen.jpg|300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/4553|right|thumb|Zuster Cornelina]] | ||
[[Bestand:Header-01.jpg| | {| class="wikitable" style="height: 163px; width: 64.6497%;" width="50%" | ||
|- style="height: 27px;" | |||
| style="width: 27.352%; height: 27px;" | Adres en datum | |||
| style="width: 101.947%; height: 27px;" |(Lid van de Congregatie van de Zusters van Liefde van Schijndel)<br>(voorheen [[Stationstraat 10]] te [[Raamsdonk]]) | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Naam || style="height: 28px; width: 101.947%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13528&main_person=I42491 Johanna Anna "Jo" Damen]<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" | 23 maart 1917 te Raamsdonk B25 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/998 Akte 50])<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6326 †] 20 juni 1999 te Tongelre (Eindhoven)<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 101.947%;" | [[:Categorie:Zuster|zuster]] | |||
|- style="height: 24px;" | |||
| style="width: 27.352%; height: 24px;" | Functie | |||
| style="width: 101.947%; height: 24px;" | Hoofd afdeling boven | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Intrede | |||
| style="width: 101.947%;" | 4 augustus 1935<br> | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Kleding<br> | |||
| style="width: 101.947%;" | 5 februari 1936<br> | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Tijdelijke geloften<br> | |||
| style="width: 101.947%;" | 6 februari 1937<br> | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Professie<br> | |||
| style="width: 101.947%;" | 6 februari 1940<br> | |||
|} | |||
Dochter van [[Jan Damen & Cor Peters]] | |||
[[Bestand:SRH-02996.jpg|100px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/10784|alt=Zuster Cornelina - Johanna Anna "Jo" Damen|left|thumb|Zuster Cornelina - Johanna Anna "Jo" Damen]][[Bestand:Header-01.jpg|700px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie: | [[Categorie:Zuster]][[Categorie:Zusters in Raamsdonk]] |
Huidige versie van 5 jun 2024 om 23:34
Adres en datum | (Lid van de Congregatie van de Zusters van Liefde van Schijndel) (voorheen Stationstraat 10 te Raamsdonk) |
Naam | Johanna Anna "Jo" Damen |
Geboortedatum | 23 maart 1917 te Raamsdonk B25 (Akte 50) |
Overlijdensdatum | † 20 juni 1999 te Tongelre (Eindhoven) |
Beroep | zuster |
Functie | Hoofd afdeling boven |
Intrede | 4 augustus 1935 |
Kleding |
5 februari 1936 |
Tijdelijke geloften |
6 februari 1937 |
Professie |
6 februari 1940 |
Dochter van Jan Damen & Cor Peters
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonks-historie.nl |