Jan van Oort & Marie van Sprundel: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
k (Cees heeft de pagina Jan van Oort & Rie van Sprundel hernoemd naar Jan van Oort & Marie van Sprundel over een doorverwijzing) |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(33 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand: | [[Bestand:SRH-03460.jpg|500px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/7921|right|thumb| Jan en Marie van Oort - van Sprundel]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 39.6388%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 36.1555%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 36.1555%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 48.2937%;" | [[Molenstraat 4]] voorheen A41b | ||
[[Molenstraat 4]] voorheen A41b | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.1555%;" | Naam || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 36.1555%;" | Naam || style="height: 28px; width: 48.2937%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13739&main_person=I43676 Johannes "Jan" van Oort] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.1555%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 36.1555%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 48.2937%;" | 12 januari 1910 te Raamsdonk B24 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/919 Akte 10]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.1555%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 36.1555%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 48.2937%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2255/search/2744 †] 15 augustus 1970 te Raamsdonksveer | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.1555%;" | Beroep || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 36.1555%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 48.2937%;" | [[:Categorie:Aannemer|aannemer]] grondwerken | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 36.1555%;" | | | style="height: 10px; width: 36.1555%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 36.1555%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 48.2937%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13739&main_person=I43677 Maria Johanna "Marie" van Sprundel] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.1555%;" | | | style="height: 28px; width: 36.1555%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 48.2937%;" | 20 augustus 1914 te Willemstad B11 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.1555%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 48.2937%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5291/search/642 †] 2 april 1998 te Waalwijk | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 36.1555%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 10px; width: 36.1555%;" | | ||
|- style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: | | style="height: 28px; width: 36.1555%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 48.2937%;" | 29 mei 1937 te Willemstad | ||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 36.1555%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: | {| class="wikitable" style="width: 50.9476%;" width="50%" | ||
! style="width: | ! style="width: 34.7406%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 78.0428%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 34.7406%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16272&main_person=I43678 Petrus Maria "Piet" van Oort] | ||
| style="width: | | style="width: 78.0428%;" | † 16-7-1999 Piet van Oort & Marie-Louis Nobelen [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6863 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 34.7406%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F24003&main_person=I43679 Adriana Maria "Jeanne" van Oort] | ||
| style="width: | | style="width: 78.0428%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6852 †] Cees van der Salm & Jeanne van Oort [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5497 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 34.7406%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17951&main_person=I54908 Gerardus "Gerard" van Oort] | ||
| style="width: | | style="width: 78.0428%;" | † Gerard van Oort & Nel Thijssen | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 34.7406%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F24004&main_person=I54909 Margaretha "Greet" van Oort] | ||
| style="width: | | style="width: 78.0428%;" |Louis Dijkstra & Greet van Oort | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 34.7406%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23400&main_person=I77404 Nel van Oort] | ||
| style="width: | | style="width: 78.0428%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1215 †] Jac Berende & Nel van Oort [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6412 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 34.7406%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17260&main_person=I54907 Netty van Oort] | ||
| style="width: | | style="width: 78.0428%;" |Rafael Sanchez Monteblanco & Netty van Oort | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 34.7406%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17950&main_person=I59055 Anton van Oort] | ||
| style="width: | | style="width: 78.0428%;" |Anton van Oort & Juul van den Hombergh | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 34.7406%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I59056 Henk van Oort] | ||
| style="width: | | style="width: 78.0428%;" |Henk van Oort | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 34.7406%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17952&main_person=I59057 Jan van Oort] | ||
| style="width: | | style="width: 78.0428%;" |Jan van Oort & Els Kieboom | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 34.7406%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F24007&main_person=I59058 Cor van Oort] | ||
| style="width: | | style="width: 78.0428%;" |Cor van Oort & Rona Kuijper | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 34.7406%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F24006&main_person=I59060 Mariejan van Oort] | ||
| style="width: | | style="width: 78.0428%;" |Marcel Scholten & Mariejan van Oort | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Huidige versie van 24 dec 2023 om 09:16
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat 4 voorheen A41b |
Naam | Johannes "Jan" van Oort |
Geboortedatum | 12 januari 1910 te Raamsdonk B24 (Akte 10) |
Overlijdensdatum | † 15 augustus 1970 te Raamsdonksveer |
Beroep | aannemer grondwerken |
Naam vrouw | Maria Johanna "Marie" van Sprundel |
Geboortedatum | 20 augustus 1914 te Willemstad B11 |
Overlijdensdatum | † 2 april 1998 te Waalwijk |
Huwelijksdatum | 29 mei 1937 te Willemstad |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Petrus Maria "Piet" van Oort | † 16-7-1999 Piet van Oort & Marie-Louis Nobelen † |
Adriana Maria "Jeanne" van Oort | † Cees van der Salm & Jeanne van Oort † |
Gerardus "Gerard" van Oort | † Gerard van Oort & Nel Thijssen |
Margaretha "Greet" van Oort | Louis Dijkstra & Greet van Oort |
Nel van Oort | † Jac Berende & Nel van Oort † |
Netty van Oort | Rafael Sanchez Monteblanco & Netty van Oort |
Anton van Oort | Anton van Oort & Juul van den Hombergh |
Henk van Oort | Henk van Oort |
Jan van Oort | Jan van Oort & Els Kieboom |
Cor van Oort | Cor van Oort & Rona Kuijper |
Mariejan van Oort | Marcel Scholten & Mariejan van Oort |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |