Ricus Schumacher & Maria Oome: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|300px|right| <br> {| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: 64.4374%;" width="50%" |- style="height: 34px;" | style="width: 37.7919%;" | Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | style="width: 89.8089%;" | Kerkstraat voorheen <br> |- style="height: 28px;" |- | style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: 57.4324%;" | Ricus Schumacher <br> |- | sty...') |
k (Tekst vervangen - "mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl" door "mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl") |
||
(14 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right| ]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: 57.4637%;" width="50%" | |||
{| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: | |||
|- style="height: 34px;" | |- style="height: 34px;" | ||
| style="width: | | style="width: 46.7433%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 79.4844%;" | [[Kerkstraat 19]] voorheen D65 | ||
|- | |- | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 46.7433%;" | Naam || style="width: 79.4844%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15483&main_person=I50287 Henricus Adrianus Bernardus "Ricus" Schumacher] | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 46.7433%;" | Geboortedatum || style="width: 79.4844%;" | 20 november 1909 te Schoonhoven | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 46.7433%;" | Overlijdensdatum || style="width: 79.4844%;" | 9 maart 1980 te Raamsdonksveer [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6582 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 46.7433%;" | Beroep || style="width: 79.4844%;" | eigenaar [[:Categorie:Voegersbedrijf|voegersbedrijf]] | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 46.7433%;" | Naam vrouw || style="width: 79.4844%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15483&main_person=I43665 Maria Hendrika "Rie" Oome] | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 46.7433%;" | Geboortedatum || style="width: 79.4844%;" | 10 november 1915 te Raamsdonk B15 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1076 Akte 170]) | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 46.7433%;" | Overlijdensdatum || style="width: 79.4844%;" | 31 oktober 1975 te Raamsdonk [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2164 †] | ||
|- | |||
| | |||
|- | | | ||
| | |||
|- | |- | ||
| style="width: 46.7433%;" | Huwelijksdatum | |||
| style="width: 79.4844%;" | 24 augustus 1940 te Raamdonk (Akte ) | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 60.6877%;" width="50%" | |||
{| class="wikitable" style="width: | ! style="width: 51.1375%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 103.493%;" | Gezin op deze Wiki | ||
! style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 51.1375%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18749&main_person=I62089 Martinus Hubertus Henricus "Martin" Schumacher] | ||
| style="width: | | style="width: 103.493%;" | [[Martin Schumacher & Dimpy de Bont]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 51.1375%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18750&main_person=I62092 Maria Gijsbertha Elisabeth "Ria" Schumacher] | ||
| style="width: | | style="width: 103.493%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6600/search/410 †] [[Jan Verwater & Ria Schumacher]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 51.1375%;" | Hubertus Anselmus Henricus "Huub" Schumacher | ||
| style="width: | | style="width: 103.493%;" | Huub Schumacher - priester | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 51.1375%;" | Henricus Adrianus Josephus "Harry" Schumacher | ||
| style="width: | | style="width: 103.493%;" | Harry Schumacher | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 51.1375%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18751&main_person=I62099 Gijsbertus Johannes Fredericus "Bert" Schumacher] | ||
| style="width: | | style="width: 103.493%;" | [[Bert Schumacher & Ellen van Dam]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 51.1375%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18752&main_person=I62103 Anselma Johanna Maria "Ans" Schumacher] | ||
| style="width: | | style="width: 103.493%;" | [[Piet van der Wal & Ans Schumacher]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 51.1375%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18753&main_person=I62108 Bernardus Cornelis Henricus "Ben" Schumacher] | ||
| style="width: | | style="width: 103.493%;" | † [[Ben Schumacher & Adrie van Hoorn]] | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 5 jun 2024 om 23:33
Adres per 1 januari 1949 | Kerkstraat 19 voorheen D65 |
Naam | Henricus Adrianus Bernardus "Ricus" Schumacher |
Geboortedatum | 20 november 1909 te Schoonhoven |
Overlijdensdatum | 9 maart 1980 te Raamsdonksveer † |
Beroep | eigenaar voegersbedrijf |
Naam vrouw | Maria Hendrika "Rie" Oome |
Geboortedatum | 10 november 1915 te Raamsdonk B15 (Akte 170) |
Overlijdensdatum | 31 oktober 1975 te Raamsdonk † |
Huwelijksdatum | 24 augustus 1940 te Raamdonk (Akte ) |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Martinus Hubertus Henricus "Martin" Schumacher | Martin Schumacher & Dimpy de Bont |
Maria Gijsbertha Elisabeth "Ria" Schumacher | † Jan Verwater & Ria Schumacher |
Hubertus Anselmus Henricus "Huub" Schumacher | Huub Schumacher - priester |
Henricus Adrianus Josephus "Harry" Schumacher | Harry Schumacher |
Gijsbertus Johannes Fredericus "Bert" Schumacher | Bert Schumacher & Ellen van Dam |
Anselma Johanna Maria "Ans" Schumacher | Piet van der Wal & Ans Schumacher |
Bernardus Cornelis Henricus "Ben" Schumacher | † Ben Schumacher & Adrie van Hoorn |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonks-historie.nl |