Willem Boer & Bet van Strien: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
k (Tekst vervangen - "info@genealogie-raamsdonk.nl" door "wiki.raamsdonk@gmail.com") |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(2 tussenliggende versies door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right| ]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right| ]] | ||
{| class="wikitable" style="height: | {| class="wikitable" style="height: 320px; width: 56.8812%;" width="50%" | ||
|- style="height: 32px;" | |- style="height: 32px;" | ||
| style="height: 32px; width: | | style="height: 32px; width: 33.9099%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="height: 32px; width: | | style="height: 32px; width: 94.7525%;" | [[Raadhuisstraat 21]] voorheen C14 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 33.9099%;" | Naam || style="height: 28px; width: 94.7525%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16086&main_person=I52500 Willem "Willem" Boer] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 33.9099%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 94.7525%;" | 2 december 1920 te Raamsdonk A130 (Akte 243) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 33.9099%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 94.7525%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5044/search/398 †] 21 oktober 1992 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 33.9099%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 94.7525%;" |[[:Categorie:Landarbeider|landarbeider]] | ||
|- style="height: | |- | ||
| style="height: | | | ||
| | |||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 33.9099%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 94.7525%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16086&main_person=I52499 Elisabeth Allegonda "Bet" van Strien] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 33.9099%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 94.7525%;" | 4 mei 1919 te Raamsdonk D120 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1019/ Akte 55]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 33.9099%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 94.7525%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5044/search/398 †] 10 mei 1950 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1020 Akte 46]) | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 33.9099%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 94.7525%;" | 16 oktober 1941 te Raamsdonk | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" width="50%" | {| class="wikitable" width="50%" | ||
! Kinderen | ! Kinderen | ||
Regel 29: | Regel 33: | ||
|- | |- | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Rinus Boer || style="height: 28px;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/ | | style="height: 28px;" | Rinus Boer || style="height: 28px;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/7378 †] [[Rinus Boer & Dirkje de Haas]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/7378 †] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Gerrit Boer || style="height: 28px;" | [[Gerrit Boer]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5043/search/2686 †] | | style="height: 28px;" | Gerrit Boer || style="height: 28px;" | [[Gerrit Boer]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5043/search/2686 †] |
Huidige versie van 20 sep 2024 om 16:37
Adres per 1 januari 1949 | Raadhuisstraat 21 voorheen C14 |
Naam | Willem "Willem" Boer |
Geboortedatum | 2 december 1920 te Raamsdonk A130 (Akte 243) |
Overlijdensdatum | † 21 oktober 1992 te Raamsdonk |
Beroep | landarbeider |
Naam vrouw | Elisabeth Allegonda "Bet" van Strien |
Geboortedatum | 4 mei 1919 te Raamsdonk D120 (Akte 55) |
Overlijdensdatum | † 10 mei 1950 te Raamsdonk (Akte 46) |
Huwelijksdatum | 16 oktober 1941 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Rinus Boer | † Rinus Boer & Dirkje de Haas † |
Gerrit Boer | Gerrit Boer † |
Willeke Boer | Willeke Boer & ....... |
Bas Boer | Bas Boer † |
Dieneke Boer | .......... & Dieneke Boer |
Maurits Boer | Maurits Boer & ......... |
Lia Boer | ......... & Lia Boer † |
Willem huwde na het overlijden in 1950 van zijn vrouw Bet van Strien, in 1952 met Stina den Engelse
Zij kregen samen nog 2 kinderen, Maurits en Lia
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? wiki.raamsdonk@gmail.com |