Goof Klerkx & Cornelia van Geloof: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" |- | style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | style="width: 84.501%;" | Schansstraat 45 voorheen A24<br> |- style="height: 28px;" | style="height:...') |
k (Tekst vervangen - "info@genealogie-raamsdonk.nl" door "wiki.raamsdonk@gmail.com") |
||
(5 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@ | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 84.501%;" | | | style="width: 84.501%;" |[[Schansstraat 45]] voorheen A24 | ||
[[Schansstraat 45]] voorheen A24 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F22244&main_person=I43199 Godefridus Joannes "Goof" Klerkx] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |12 maart 1904 te Raamsdonk D184 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6674 †] 18 mei 1988 te Raamsdonksveer | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[[:Categorie:Landbouwersknecht|landbouwersknecht]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | | style="height: 10px; width: 43.949%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F22244&main_person=I73690 Cornelia van Geloof] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |12 juni 1903 te Made | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5405 †] 30 januari 1992 te Raamsdonksveer | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | | style="height: 10px; width: 43.949%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |1 mei 1931 te Made | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 64.165%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 64.165%;" width="50%" | ||
! style="width: | ! style="width: 51.9789%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 188.658%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 51.9789%;" |Johanna Maria Klerkx | ||
| style="width: 188.658%;" | | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 51.9789%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F22246&main_person=I73689 Pieter Johannes "Piet" Klerkx] | ||
| style="width: 188.658%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1651 †] [[Piet Klerkx & Jo de Boer]] | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 51.9789%;" |Maria Helena Klerkx | ||
| style="width: 188.658%;" | | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 51.9789%;" |Nel Klerkx | ||
| style="width: 188.658%;" |[[Lucien Heijmans & Nel Klerkx]] | |||
|- | |||
| style="width: 51.9789%;" |Rien Klerkx | |||
| style="width: 188.658%;" |Rien Klerkx & | |||
| style="width: | |||
|- | |||
| style="width: | |||
| style="width: | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto: | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:wiki.raamsdonk@gmail.com wiki.raamsdonk@gmail.com] of [mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 17 jun 2024 om 14:00
![](/images/thumb/1/1c/Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png/300px-Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png)
Adres per 1 januari 1949 | Schansstraat 45 voorheen A24 |
Naam | Godefridus Joannes "Goof" Klerkx |
Geboortedatum | 12 maart 1904 te Raamsdonk D184 |
Overlijdensdatum | † 18 mei 1988 te Raamsdonksveer |
Beroep | landbouwersknecht |
Naam vrouw | Cornelia van Geloof |
Geboortedatum | 12 juni 1903 te Made |
Overlijdensdatum | † 30 januari 1992 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | 1 mei 1931 te Made |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Johanna Maria Klerkx | |
Pieter Johannes "Piet" Klerkx | † Piet Klerkx & Jo de Boer |
Maria Helena Klerkx | |
Nel Klerkx | Lucien Heijmans & Nel Klerkx |
Rien Klerkx | Rien Klerkx & |
![raamsdonkshistorie.nl](/images/thumb/f/fc/Header-01.jpg/800px-Header-01.jpg)
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? wiki.raamsdonk@gmail.com of info@raamsdonks-historie.nl |