Huwelijken Raamsdonk: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
k (→1940 - 1949) |
k (→1940 - 1949) |
||
(8 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 14: | Regel 14: | ||
| style="width: 54.2134%;" | | | style="width: 54.2134%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 25%;" | | | style="width: 25%;" |[[Jan Bouwens & Kee van Dongen]] | ||
| style="width: 12.9361%;" | | | style="width: 12.9361%;" |18 mei 1905 | ||
| style="width: 7.85035%;" | | | style="width: 7.85035%;" |([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/6 Akte 10]) | ||
| style="width: 54.2134%;" | | | style="width: 54.2134%;" | | ||
|- | |- | ||
Regel 127: | Regel 127: | ||
| style="width: 54.2134%;" |te Dongen | | style="width: 54.2134%;" |te Dongen | ||
|- | |- | ||
| style="width: 25%;" | | | style="width: 25%;" |[[Sjefke Boons & Lien van Strien]] | ||
| style="width: 12.9361%;" | | | style="width: 12.9361%;" |27 september 1920 | ||
| style="width: 7.85035%;" | | | style="width: 7.85035%;" |([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1313 Akte 57]) | ||
| style="width: 54.2134%;" | | | style="width: 54.2134%;" | | ||
|- | |- | ||
Regel 171: | Regel 171: | ||
| style="width: 54.2134%;" |te Waspik | | style="width: 54.2134%;" |te Waspik | ||
|- | |- | ||
| style="width: 25%;" | | | style="width: 25%;" |[[Rien Bouwens & Hub de Jongh]] | ||
| style="width: 12.9361%;" | | | style="width: 12.9361%;" |12 oktober 1933 | ||
| style="width: 7.85035%;" | | | style="width: 7.85035%;" |([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/775 Akte 43]) | ||
| style="width: 54.2134%;" | | | style="width: 54.2134%;" | | ||
|- | |- | ||
Regel 225: | Regel 225: | ||
| style="width: 54.2134%;" |te Waspik | | style="width: 54.2134%;" |te Waspik | ||
|- | |- | ||
| style="width: 25%;" | | | style="width: 25%;" |[[Han Bouwens & Corrie Netten]] | ||
| style="width: 12.9361%;" | | | style="width: 12.9361%;" |20 september 1946 | ||
| style="width: 7.85035%;" | | | style="width: 7.85035%;" |([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1393 Akte 50]) | ||
| style="width: 54.2134%;" | | | style="width: 54.2134%;" | | ||
|- | |- | ||
Regel 246: | Regel 246: | ||
| style="width: 25%;" | | | style="width: 25%;" | | ||
| style="width: 12.9361%;" | | | style="width: 12.9361%;" | | ||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" |[[Henk van Gils & Marie Bouwens]] | |||
| style="width: 12.9361%;" |5 oktober 1950 | |||
| style="width: 7.85035%;" | | | style="width: 7.85035%;" | | ||
| style="width: 54.2134%;" | | | style="width: 54.2134%;" | | ||
Regel 268: | Regel 273: | ||
| style="width: 7.85035%;" | | | style="width: 7.85035%;" | | ||
| style="width: 54.2134%;" | | | style="width: 54.2134%;" | | ||
|- | |||
| style="width: 25%;" |[[Bert van Strien & Nelly Vingerhoeds]] | |||
| style="width: 12.9361%;" |2 juli 1957 | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" |te Dongen | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" |[[Rien van Strien & Annie Zijlmans]] | |||
| style="width: 12.9361%;" |9 mei 1959 | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|} | |||
=== 1960 - 1969 === | |||
{| class="wikitable" style="border-collapse: collapse; width: 100%;" | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | Echtpaar<br> | |||
| style="width: 12.9361%;" | Huwelijksdatum<br> | |||
| style="width: 7.85035%;" | Akte nummer<br> | |||
| style="width: 54.2134%;" | Opmerkingen<br> | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" |[[Jan van Stien & Nel de Jong]] | |||
| style="width: 12.9361%;" |11 mei 1964 | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" |te 's-Gravenmoer | |||
|- | |- | ||
| style="width: 25%;" | | | style="width: 25%;" | |
Huidige versie van 14 mei 2024 om 12:35
Huwelijken Raamsdonk op datum gesorteerd
1900 - 1909
Echtpaar | Huwelijksdatum | Akte nummer | Opmerkingen |
Jan Bouwens & Kee van Dongen | 18 mei 1905 | (Akte 10) | |
1910 - 1919
Echtpaar | Huwelijksdatum | Akte nummer | Opmerkingen |
Piet van der Westen & Marieke Pauwels | 31 mei 1917 | (Akte 24) | |
1920 - 1929
Echtpaar |
Huwelijksdatum |
Akte nummer |
Opmerkingen |
Kees van Strien & Anna Brenders | 12 februari 1920 | (Akte 9) | te Dongen |
Sjefke Boons & Lien van Strien | 27 september 1920 | (Akte 57) | |
1930 - 1939
Echtpaar |
Huwelijksdatum |
Akte nummer |
Opmerkingen |
Bart Kanters & Aaltje Buijs | 30 mei 1932 | (Akte 9) | te Waspik |
Rien Bouwens & Hub de Jongh | 12 oktober 1933 | (Akte 43) | |
Huib Bouwens & Jo Kanters | 24 feb 1938 | (Akte 2) |
1940 - 1949
Echtpaar |
Huwelijksdatum |
Akte nummer |
Opmerkingen |
Kees van Strien & Net Stael | 6 april 1940 | (Akte 4) | |
Jan Bouwens & Anna Ilmer | 23 oktober 1941 | (Akte 49) | |
Dam Mureau & Bertha Rekkers | 4 juni 1942 | (Akte 19) | |
Bart Bouwens & Jo de Hoogh | 23 oktober 1947 | (Akte 32) | te Waspik |
Han Bouwens & Corrie Netten | 20 september 1946 | (Akte 50) | |
1950 - 1959
Echtpaar |
Huwelijksdatum |
Akte nummer |
Opmerkingen |
Henk van Gils & Marie Bouwens | 5 oktober 1950 | ||
Walter van der Westen & Riet Bergmans | 6 november 1951 | te Tilburg | |
Leo van der Westen & Jo van Strien | 1 mei 1952 | ||
Piet van der Westen & Joke Bossers | 24 juli 1952 | ||
Sjef van der Westen & Dien Zijlmans | 11 augustus 1956 | ||
Bert van Strien & Nelly Vingerhoeds | 2 juli 1957 | te Dongen | |
Rien van Strien & Annie Zijlmans | 9 mei 1959 | ||
1960 - 1969
Echtpaar |
Huwelijksdatum |
Akte nummer |
Opmerkingen |
Jan van Stien & Nel de Jong | 11 mei 1964 | te 's-Gravenmoer | |
Bron digitalisering en Wiki opmaak:Terry van Erp