Henk Fens & Riek den Hooglander: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 12: | Regel 12: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 32.202%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 66.4608%;" |[[:Categorie:Spoorwegbeambte|spoorwegbeambte]] | | style="height: 28px; width: 32.202%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 66.4608%;" |[[:Categorie:Spoorwegbeambte|spoorwegbeambte]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 32.202%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 66.4608%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15429&main_person=I50144 Hendrika Clasina "Riek" den Hooglander] | | style="height: 28px; width: 32.202%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 66.4608%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15429&main_person=I50144 Hendrika Clasina "Riek" den Hooglander] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
Regel 20: | Regel 21: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 32.202%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 66.4608%;" |13 oktober 2017 te Raamsdonksveer | | style="height: 28px; width: 32.202%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 66.4608%;" |13 oktober 2017 te Raamsdonksveer | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="height: 10px; width: 32.202%;" |Huwelijksdatum | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
|} | |} | ||
Henk was de zoon van [[Jan Fens & Ida de Bruijn]] | Henk was de zoon van [[Jan Fens & Ida de Bruijn]] |
Versie van 13 mei 2024 13:01
Adres per 1 januari 1949 | Raadhuisstraat 13 voorheen C14d |
Naam man | Hendricus Adrianus "Henk" Fens |
Geboortedatum | 31 maart 1918 te Raamsdonk B34 |
Overlijdensdatum | 15 februari 1998 te Oosterhout |
Beroep | spoorwegbeambte |
Naam vrouw | Hendrika Clasina "Riek" den Hooglander |
Geboortedatum | 17 juni 1923 te Rotterdam |
Overlijdensdatum | 13 oktober 2017 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum |
Henk was de zoon van Jan Fens & Ida de Bruijn
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Hans Fens | Hans Fens & ... |
Henny Fens | Jan .... & Henny Fens |
Joop Fens | Joop Fens & José van Pinksteren |
Iedje Fens | Jan van der Pluijm & Iedje Fens |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |