Rien van Dongen weduwnaar van Johanna Proost: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(21 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: | {| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: 53.009%;" width="50%" | ||
|- style="height: 34px;" | |- style="height: 34px;" | ||
| style="width: 46.9114%;" | Adres | | style="width: 46.9114%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 70.0506%;" | [[Kerkstraat 31]] voorheen D70 | ||
|- | |- | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| style="width: 46.9114%;" | Naam || style="width: | | style="width: 46.9114%;" | Naam || style="width: 70.0506%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12044&main_person=I36708 Marinus Josephus "Rien" van Dongen] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 46.9114%;" | Geboortedatum || style="width: | | style="width: 46.9114%;" | Geboortedatum || style="width: 70.0506%;" | 17 augustus 1893 te Raamsdonk D207 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/631 Akte 129]) | ||
|- | |- | ||
| style="width: 46.9114%;" | Overlijdensdatum || style="width: | | style="width: 46.9114%;" | Overlijdensdatum || style="width: 70.0506%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4770/ †] 4 0ktober 1968 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: 46.9114%;" | Beroep || style="width: | | style="width: 46.9114%;" | Beroep || style="width: 70.0506%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| style="width: 46.9114%;" | Naam vrouw || style="width: | | style="width: 46.9114%;" | Naam vrouw || style="width: 70.0506%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12044&main_person=I36709 Johanna Wilhelmina Proost] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 46.9114%;" | Geboortedatum || style="width: | | style="width: 46.9114%;" | Geboortedatum || style="width: 70.0506%;" | 26 mei 1892 te Geertuidenberg | ||
|- | |- | ||
| style="width: 46.9114%;" | Overlijdensdatum || style="width: | | style="width: 46.9114%;" | Overlijdensdatum || style="width: 70.0506%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4600/ †] 21 april 1947 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/885/ Akte 47]) | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| style="width: 46.9114%;" | Huwelijksdatum || style="width: 70.0506%;" | 28 april 1920 te Geertruidenberg | |||
|} | |} | ||
Rien huwde later (circa 1951) met [[Rien van Dongen & Pitje van Onzenoort|Pitje van Onzenoort]] | Rien huwde later (circa 1951) met [[Rien van Dongen & Pitje van Onzenoort|Pitje van Onzenoort]] | ||
{| class="wikitable" style="width: 52.7614%;" width="50%" | |||
{| class="wikitable" style="width: | |||
! style="width: 45.797%;" | Kinderen | ! style="width: 45.797%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 83.9375%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.797%;" | [ | | style="width: 45.797%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F1002&main_person=I1726 Maria Wilhelmina "Marie" van Dongen] | ||
| style="width: | | style="width: 83.9375%;" | † [[Henk van der Westen & Marie van Dongen]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3216/search/1978 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.797%;" | | | style="width: 45.797%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23288&main_person=I1727 Jacobus Petrus "Koos" van Dongen] | ||
| style="width: | | style="width: 83.9375%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6540 †] [[Koos van Dongen & Toos van Amelsvoort]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.797%;" | | | style="width: 45.797%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18257&main_person=I1728 Helena Cornelia "Lenie" van Dongen] | ||
| style="width: | | style="width: 83.9375%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3204 †] [[Cel Zijlmans & Lenie van Dongen]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4673 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.797%;" | | | style="width: 45.797%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I42625 Wilhelmina Cornelia "Mien" van Dongen] | ||
| style="width: | | style="width: 83.9375%;" | † [[Jos van Amelsvoort & Mien van Dongen]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.797%;" | | | style="width: 45.797%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16215&main_person=I42626 Nicolaas Wilhelmus Josephus "Nico" van Dongen] | ||
| style="width: | | style="width: 83.9375%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/846 †] [[Nico van Dongen & Adrie Kamp]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1052 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.797%;" | | | style="width: 45.797%;" | Wilhelmus Nicolaas "Wim" van Dongen - [[:Categorie:Indiëgangers|Indiëganger]] | ||
| style="width: | | style="width: 83.9375%;" | Wim van Dongen & .. | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.797%;" | | | style="width: 45.797%;" | Petronella Cornelia "Pitje" van Dongen | ||
| style="width: | | style="width: 83.9375%;" | * 24 november 1927 - † 29 november 1928 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.797%;" | | | style="width: 45.797%;" | Johannes Marinus "Jan" van Dongen | ||
| style="width: | | style="width: 83.9375%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6924 †] Jan van Dongen | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.797%;" | levenloze dochter (drieling) | | style="width: 45.797%;" | levenloze dochter (1 van drieling) | ||
| style="width: | | style="width: 83.9375%;" | 23 juli 1929 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.797%;" | levenloze dochter (drieling) | | style="width: 45.797%;" | levenloze dochter (1 van drieling) | ||
| style="width: | | style="width: 83.9375%;" | 23 juli 1929 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.797%;" | levenloze dochter (drieling) | | style="width: 45.797%;" | levenloze dochter (1 van drieling) | ||
| style="width: | | style="width: 83.9375%;" | 23 juli 1929 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.797%;" | | | style="width: 45.797%;" | Christiaan Marinus "Christje" van Dongen | ||
| style="width: | | style="width: 83.9375%;" | * 29 maart 1931 † 27 juni 1932 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.797%;" | | | style="width: 45.797%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23915&main_person=I42631 Christina Cornelia "Zus" van Dongen] | ||
| style="width: | | style="width: 83.9375%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6468 †] [[Jan van Steenoven & Zus van Dongen]] † 3-2-2022 Waspik | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.797%;" | | | style="width: 45.797%;" | Cornelis Marinus "Kees" van Dongen | ||
| style="width: | | style="width: 83.9375%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4909 †] Kees van Dongen | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.797%;" | | | style="width: 45.797%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16242&main_person=I42633 Petrus Johannes "Piet" van Dongen] | ||
| style="width: | | style="width: 83.9375%;" | [[Piet van Dongen & Gonny Kamp]] | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg| | [[Bestand:Header-01.jpg|700px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 11 mei 2024 om 19:27
Adres per 1 januari 1949 | Kerkstraat 31 voorheen D70 |
Naam | Marinus Josephus "Rien" van Dongen |
Geboortedatum | 17 augustus 1893 te Raamsdonk D207 (Akte 129) |
Overlijdensdatum | † 4 0ktober 1968 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Johanna Wilhelmina Proost |
Geboortedatum | 26 mei 1892 te Geertuidenberg |
Overlijdensdatum | † 21 april 1947 te Raamsdonk (Akte 47) |
Huwelijksdatum | 28 april 1920 te Geertruidenberg |
Rien huwde later (circa 1951) met Pitje van Onzenoort
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Maria Wilhelmina "Marie" van Dongen | † Henk van der Westen & Marie van Dongen † |
Jacobus Petrus "Koos" van Dongen | † Koos van Dongen & Toos van Amelsvoort † |
Helena Cornelia "Lenie" van Dongen | † Cel Zijlmans & Lenie van Dongen † |
Wilhelmina Cornelia "Mien" van Dongen | † Jos van Amelsvoort & Mien van Dongen † |
Nicolaas Wilhelmus Josephus "Nico" van Dongen | † Nico van Dongen & Adrie Kamp † |
Wilhelmus Nicolaas "Wim" van Dongen - Indiëganger | Wim van Dongen & .. |
Petronella Cornelia "Pitje" van Dongen | * 24 november 1927 - † 29 november 1928 |
Johannes Marinus "Jan" van Dongen | † Jan van Dongen |
levenloze dochter (1 van drieling) | 23 juli 1929 te Raamsdonk |
levenloze dochter (1 van drieling) | 23 juli 1929 te Raamsdonk |
levenloze dochter (1 van drieling) | 23 juli 1929 te Raamsdonk |
Christiaan Marinus "Christje" van Dongen | * 29 maart 1931 † 27 juni 1932 |
Christina Cornelia "Zus" van Dongen | † Jan van Steenoven & Zus van Dongen † 3-2-2022 Waspik |
Cornelis Marinus "Kees" van Dongen | † Kees van Dongen |
Petrus Johannes "Piet" van Dongen | Piet van Dongen & Gonny Kamp |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |