Adri Wagenmakers & Emma Boons: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" |- | style="width: 43.949%;" | Adres en datum | style="width: 84.501%;" | <br> |- style="height: 28px;" | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="h...') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 4: | Regel 4: | ||
| style="width: 43.949%;" | Adres en datum | | style="width: 43.949%;" | Adres en datum | ||
| style="width: 84.501%;" | | | style="width: 84.501%;" | | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F18949&main_person=I62788 Adrianus Godefridus "Adri" Wagenmakers] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F18949&main_person=I62788 Adrianus Godefridus "Adri" Wagenmakers] | ||
Regel 10: | Regel 9: | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 28 mei 1899 te Dussen | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 28 mei 1899 te Dussen | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | † | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | † 27 december 1969 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18949&main_person=I42164 Amerentia Anna Cornelia "Emma" Boons] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18949&main_person=I42164 Amerentia Anna Cornelia "Emma" Boons] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 29 mei 1913 te Raamsdonk C29 (Akte | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 29 mei 1913 te Raamsdonk C29 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1385 Akte 92]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | † 6 juni 2005 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | † 6 juni 2005 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 1 juni 1940 te Raamsdonk (Akte 14) | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 1 juni 1940 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1386 Akte 14]) | ||
|} | |} | ||
Emma was een dochter van [[Jan Boons & Petronella Staal]] | Emma was een dochter van [[Jan Boons & Petronella Staal]] | ||
Regel 38: | Regel 32: | ||
! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Cornelia Petronella Maria Wagenmakers | ||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |Petronella Wilhelmina Maria Wagenmakers | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |Waltherus Johannes Josephus "Wout" Wagenmakers | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |Johannes Cornelis Wagenmakers | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |Johannes Josephus Godefridus Wagenmakers | |||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Huidige versie van 10 mei 2024 om 09:33
Adres en datum | |
Naam | Adrianus Godefridus "Adri" Wagenmakers |
Geboortedatum | 28 mei 1899 te Dussen |
Overlijdensdatum | † 27 december 1969 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Amerentia Anna Cornelia "Emma" Boons |
Geboortedatum | 29 mei 1913 te Raamsdonk C29 (Akte 92) |
Overlijdensdatum | † 6 juni 2005 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 1 juni 1940 te Raamsdonk (Akte 14) |
Emma was een dochter van Jan Boons & Petronella Staal
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Cornelia Petronella Maria Wagenmakers | |
Petronella Wilhelmina Maria Wagenmakers | |
Waltherus Johannes Josephus "Wout" Wagenmakers | |
Johannes Cornelis Wagenmakers | |
Johannes Josephus Godefridus Wagenmakers |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |