Krien de Veer & Kaat Witlox: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 12: | Regel 12: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 44.1614%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 83.4395%;" |[[:Categorie:Opperman|opperman]] / [[:Categorie:Grondwerker|grondwerker]] | | style="height: 28px; width: 44.1614%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 83.4395%;" |[[:Categorie:Opperman|opperman]] / [[:Categorie:Grondwerker|grondwerker]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 44.1614%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 83.4395%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13906&main_person=I44605 Maria Kornelia "Kaat" Witlox] | | style="height: 28px; width: 44.1614%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 83.4395%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13906&main_person=I44605 Maria Kornelia "Kaat" Witlox] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
Regel 20: | Regel 21: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 44.1614%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 83.4395%;" |6 maart 1968 te Bilthoven | | style="height: 28px; width: 44.1614%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 83.4395%;" |6 maart 1968 te Bilthoven | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 44.1614%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 83.4395%;" |15 november 1912 te Nuland | | style="height: 28px; width: 44.1614%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 83.4395%;" |15 november 1912 te Nuland | ||
|} | |} | ||
Regel 34: | Regel 36: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 53.0786%;" |Maria Catharina "Marie" de Veer | | style="width: 53.0786%;" |Maria Catharina "Marie" de Veer | ||
| style="width: 76.2208%;" |Zuster Marie Landrine | | style="width: 76.2208%;" |[[Zuster Marie Landrine]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 53.0786%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15569&main_person=I44611 Antonius "Toon" de Veer] | | style="width: 53.0786%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15569&main_person=I44611 Antonius "Toon" de Veer] | ||
Regel 51: | Regel 53: | ||
| style="width: 76.2208%;" | | | style="width: 76.2208%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 53.0786%;" |Julianus Hendrikus "Jos" de Veer - [[:Categorie:Indiëgangers|Indiëganger]] | | style="width: 53.0786%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13906&main_person=I44615#person_I44615 Julianus Hendrikus "Jos" de Veer] - [[:Categorie:Indiëgangers|Indiëganger]] | ||
| style="width: 76.2208%;" | | | style="width: 76.2208%;" |[[Jos de Veer]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 53.0786%;" |Quirinus "Qu" de | | style="width: 53.0786%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13906&main_person=I44616#person_I44616 Quirinus "Qu" de Veer] - [[:Categorie:Indiëgangers|Indiëganger]] | ||
| style="width: 76.2208%;" | | | style="width: 76.2208%;" |[[Quirinus de Veer]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 53.0786%;" |Cornelis Marinus "Cor" de Veer | | style="width: 53.0786%;" |Cornelis Marinus "Cor" de Veer |
Versie van 9 mei 2024 18:39
Adres per 1 januari 1949 | Luiten Ambachtstraat 12 voorheen B21 |
Naam | Quirinus "Krien" de Veer |
Geboortedatum | 8 januari 1884 te Nuland |
Overlijdensdatum | 15 december 1973 te Culemborg |
Beroep | opperman / grondwerker |
Naam vrouw | Maria Kornelia "Kaat" Witlox |
Geboortedatum | 22 mei 1890 te Nuland |
Overlijdensdatum | 6 maart 1968 te Bilthoven |
Huwelijksdatum | 15 november 1912 te Nuland |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Petrus Josephus Maria "Piet" de Veer | Piet de Veer & Corrie Prinsen |
Maria Catharina "Marie" de Veer | Zuster Marie Landrine |
Antonius "Toon" de Veer | Toon de Veer & Marie Jacobs |
Wilhelmus "Willem" de Veer | (Priester) |
Adriana "Jaant" de Veer | Cees de Wit & Jaant de Veer |
Johannes "Han" de Veer | |
Johanna "Jo" de Veer | |
Julianus Hendrikus "Jos" de Veer - Indiëganger | Jos de Veer |
Quirinus "Qu" de Veer - Indiëganger | Quirinus de Veer |
Cornelis Marinus "Cor" de Veer |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |