Cor de Bont & Jaanske van Helvert: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 11: | Regel 11: | ||
| style="height: 28px; width: 33.121%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 115.457%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6497 †] 4 maart 1984 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 33.121%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 115.457%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6497 †] 4 maart 1984 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 33.121%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 115.457%;" | [[:Categorie:Timmerman|timmerman]] | | style="height: 28px; width: 33.121%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 115.457%;" | [[:Categorie:Timmerman|timmerman]] op een scheepswerf | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 33.121%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 115.457%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13467&main_person=I42102 Johanna Cornelia "Jaanske" van Helvert] | | style="height: 28px; width: 33.121%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 115.457%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13467&main_person=I42102 Johanna Cornelia "Jaanske" van Helvert] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
Regel 20: | Regel 21: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 33.121%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 115.457%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6000 †] 14 december 1998 te Raamsdonksveer | | style="height: 28px; width: 33.121%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 115.457%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6000 †] 14 december 1998 te Raamsdonksveer | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 33.121%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 115.457%;" | 13 april 1939 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1380 Akte 3]) | | style="height: 28px; width: 33.121%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 115.457%;" | 13 april 1939 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1380 Akte 3]) | ||
|} | |} |
Huidige versie van 9 mei 2024 om 18:27
Adres per 1 januari 1949 | Luiten Ambachtstraat 11 voorheen A17 |
Naam | Cornelis Wilhelmus "Cor" de Bont |
Geboortedatum | 2 september 1910 te Raamsdonk E1 (Akte 158) |
Overlijdensdatum | † 4 maart 1984 te Raamsdonk |
Beroep | timmerman op een scheepswerf |
Naam vrouw | Johanna Cornelia "Jaanske" van Helvert |
Geboortedatum | 20 augustus 1908 te Raamsdonk A87 (Akte 156) |
Overlijdensdatum | † 14 december 1998 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | 13 april 1939 te Raamsdonk (Akte 3) |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Johannes Cornelis "Jan" de Bont | Jan de Bont & Ria Smits |
Sjan de Bont | Bert Rekkers & Sjan de Bont † |
Adje de Bont | Gerrit de Ruijter & Adje de Bont |
Corry de Bont | † ... & Corry de Bont |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |