Cor de Bont & Jaanske van Helvert: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 7: | Regel 7: | ||
| style="height: 28px; width: 33.121%;" | Naam || style="height: 28px; width: 115.457%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13467&main_person=I42101 Cornelis Wilhelmus "Cor" de Bont] | | style="height: 28px; width: 33.121%;" | Naam || style="height: 28px; width: 115.457%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13467&main_person=I42101 Cornelis Wilhelmus "Cor" de Bont] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 33.121%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 115.457%;" | 2 september 1910 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 33.121%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 115.457%;" | 2 september 1910 te Raamsdonk E1 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1378 Akte 158]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 33.121%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 115.457%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6497 †] 4 maart 1984 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 33.121%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 115.457%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6497 †] 4 maart 1984 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 33.121%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 115.457%;" | [[:Categorie:Timmerman|timmerman]] | | style="height: 28px; width: 33.121%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 115.457%;" | [[:Categorie:Timmerman|timmerman]] op een scheepswerf | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 33.121%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 115.457%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13467&main_person=I42102 Johanna Cornelia "Jaanske" van Helvert] | | style="height: 28px; width: 33.121%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 115.457%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13467&main_person=I42102 Johanna Cornelia "Jaanske" van Helvert] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 33.121%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 115.457%;" | 20 augustus 1908 te Raamsdonk A87 | | style="height: 28px; width: 33.121%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 115.457%;" | 20 augustus 1908 te Raamsdonk A87 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1379 Akte 156]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 33.121%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 115.457%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6000 †] 14 december 1998 te Raamsdonksveer | | style="height: 28px; width: 33.121%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 115.457%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6000 †] 14 december 1998 te Raamsdonksveer | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
| style="height: 28px; width: 33.121%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 115.457%;" | 13 april 1939 te Raamsdonk | |- | ||
| style="height: 28px; width: 33.121%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 115.457%;" | 13 april 1939 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1380 Akte 3]) | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 64.6207%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 64.6207%;" width="50%" | ||
Regel 43: | Regel 45: | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Versie van 9 mei 2024 18:27
Adres per 1 januari 1949 | Luiten Ambachtstraat 11 voorheen A17 |
Naam | Cornelis Wilhelmus "Cor" de Bont |
Geboortedatum | 2 september 1910 te Raamsdonk E1 (Akte 158) |
Overlijdensdatum | † 4 maart 1984 te Raamsdonk |
Beroep | timmerman op een scheepswerf |
Naam vrouw | Johanna Cornelia "Jaanske" van Helvert |
Geboortedatum | 20 augustus 1908 te Raamsdonk A87 (Akte 156) |
Overlijdensdatum | † 14 december 1998 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | 13 april 1939 te Raamsdonk (Akte 3) |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Johannes Cornelis "Jan" de Bont | Jan de Bont & Ria Smits |
Sjan de Bont | Bert Rekkers & Sjan de Bont † |
Adje de Bont | Gerrit de Ruijter & Adje de Bont |
Corry de Bont | † ... & Corry de Bont |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |