Reijer Hogerbrug & Maria van Zandvliet: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 34.652%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 34.652%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 66.9996%;" | | | style="width: 66.9996%;" |[[Molenstraat 10]] voorheen A41e | ||
[[Molenstraat 10]] voorheen A41e | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.652%;" | Naam || style="height: 28px; width: 66.9996%;" | | | style="height: 28px; width: 34.652%;" | Naam || style="height: 28px; width: 66.9996%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F22178&main_person=I73474 Reijer "Reijer" Hogerbrug] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.652%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 66.9996%;" | 1 juni 1910 te Nieuwenhoorn | | style="height: 28px; width: 34.652%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 66.9996%;" | 1 juni 1910 te Nieuwenhoorn | ||
Regel 12: | Regel 11: | ||
| style="height: 28px; width: 34.652%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 66.9996%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6110/search/2602 †] 2 maart 1971 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 34.652%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 66.9996%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6110/search/2602 †] 2 maart 1971 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.652%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 66.9996%;" | electriciën | | style="height: 28px; width: 34.652%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 66.9996%;" |[[:Categorie:Electriciën|electriciën]] | ||
|- style="height: | |- | ||
| style="height: | | | ||
| | |||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 34.652%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 66.9996%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F22178&main_person=I73495 Maria van Zandvliet] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.652%;" | | | style="height: 28px; width: 34.652%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 66.9996%;" |26 oktober 1913 te Rotterdam | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.652%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 66.9996%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6110/search/2602 †] 28 februari 1985 te | |||
|- | |||
| | |||
| style="height: 28px; width: 34.652%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 66.9996%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6110/search/2602 †] 28 februari 1985 | | | ||
|- | |- | ||
| | | style="height: 28px; width: 34.652%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 66.9996%;" | 25 maart 1936 te Rotterdam | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 34.652%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 66.9996%;" | 25 maart 1936 te Rotterdam | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 46.3009%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 46.3009%;" width="50%" | ||
Regel 32: | Regel 31: | ||
! style="width: 56.8639%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 56.8639%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | Arie Hogerbrug | | style="width: 40.8643%;" | Arie Hogerbrug | ||
| style="width: 56.8639%;" | Arie Hogerbrug | | style="width: 56.8639%;" | Arie Hogerbrug | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | Leen Hogerbrug | | style="width: 40.8643%;" | Leen Hogerbrug | ||
| style="width: 56.8639%;" | Leen Hogerbrug | | style="width: 56.8639%;" | Leen Hogerbrug | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | Hans Hogerbrug | | style="width: 40.8643%;" | Hans Hogerbrug | ||
| style="width: 56.8639%;" | Hans Hogerbrug | | style="width: 56.8639%;" | Hans Hogerbrug | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | Ina Hogerbrug | | style="width: 40.8643%;" | Ina Hogerbrug | ||
| style="width: 56.8639%;" | Ina Hogerbrug | | style="width: 56.8639%;" | Ina Hogerbrug | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | Bertus Hogerbrug | | style="width: 40.8643%;" | Bertus Hogerbrug | ||
| style="width: 56.8639%;" | Bertus Hogerbrug & ... | | style="width: 56.8639%;" | Bertus Hogerbrug & ... | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]][[Categorie:NIET-COMPLEET]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]][[Categorie:NIET-COMPLEET]] |
Huidige versie van 6 mei 2024 om 09:55
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat 10 voorheen A41e |
Naam | Reijer "Reijer" Hogerbrug |
Geboortedatum | 1 juni 1910 te Nieuwenhoorn |
Overlijdensdatum | † 2 maart 1971 te Raamsdonk |
Beroep | electriciën |
Naam vrouw | Maria van Zandvliet |
Geboortedatum | 26 oktober 1913 te Rotterdam |
Overlijdensdatum | † 28 februari 1985 te |
Huwelijksdatum | 25 maart 1936 te Rotterdam |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Arie Hogerbrug | Arie Hogerbrug |
Leen Hogerbrug | Leen Hogerbrug |
Hans Hogerbrug | Hans Hogerbrug |
Ina Hogerbrug | Ina Hogerbrug |
Bertus Hogerbrug | Bertus Hogerbrug & ... |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |