Thijsje van Helvert & Door Damen: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 35.4873%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 35.4873%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 64.9009%;" | [[Luiten Ambachtstraat 5]] voorheen A19 | | style="width: 64.9009%;" | [[Luiten Ambachtstraat 5]] voorheen A19 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.4873%;" | Naam || style="height: 28px; width: 64.9009%;" | | | style="height: 28px; width: 35.4873%;" | Naam || style="height: 28px; width: 64.9009%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13532&main_person=I42503 Matheus Johannes "Thijs" van Helvert] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.4873%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 64.9009%;" | 25 maart 1902 te Raamsdonk D80 | | style="height: 28px; width: 35.4873%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 64.9009%;" | 25 maart 1902 te Raamsdonk D80 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.4873%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 64.9009%;" | 28 juli 1991 te Raamsdonk [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/958/search/174 †] | | style="height: 28px; width: 35.4873%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 64.9009%;" | 28 juli 1991 te Raamsdonk [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/958/search/174 †] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.4873%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 64.9009%;" | [[:Categorie:Schipper|schipper]] / bouwvakker | | style="height: 28px; width: 35.4873%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 64.9009%;" | [[:Categorie:Schipper|schipper]] / bouwvakker | ||
|- style="height: | |- | ||
| style="height: | | | ||
| | |||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 35.4873%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 64.9009%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13532&main_person=I42496 Florentina Maria "Door" Damen] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.4873%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 64.9009%;" | 10 juli 1906 te Raamsdonk D264 | |||
| style="height: 28px; width: 35.4873%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 64.9009%;" | 10 juli 1906 te Raamsdonk D264 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.4873%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 64.9009%;" | 28 april 1984 te Raamsdonk [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2309/search/219 †] | | style="height: 28px; width: 35.4873%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 64.9009%;" | 28 april 1984 te Raamsdonk [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2309/search/219 †] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 35.4873%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 64.9009%;" | 25 augustus 1932 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 35.4873%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 64.9009%;" | 25 augustus 1932 te Raamsdonk | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 49.0884%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 49.0884%;" width="50%" | ||
Regel 31: | Regel 32: | ||
! style="width: 55.3422%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 55.3422%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.983%;" | | | style="width: 47.983%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F14105&main_person=I42928 Cornelia Pieternella "Cor" van Helvert] | ||
| style="width: 55.3422%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5039/search/174 †] [[Jan Fikke & Cor van Helvert]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6508/search/2058 †] | | style="width: 55.3422%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5039/search/174 †] [[Jan Fikke & Cor van Helvert]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6508/search/2058 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.983%;" | | | style="width: 47.983%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16733&main_person=I42929 Petrus Johannes "Piet" van Helvert] | ||
| style="width: 55.3422%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4962/search/1968 †] [[Piet van Helvert & Betsie van Oorschot]] | | style="width: 55.3422%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4962/search/1968 †] [[Piet van Helvert & Betsie van Oorschot]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.983%;" | | | style="width: 47.983%;" |Adje van Helvert | ||
| style="width: 55.3422%;" | [[Sjef van Blerck & Adje van Helvert]] | | style="width: 55.3422%;" |[[Sjef van Blerck & Adje van Helvert]] | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Versie van 3 mei 2024 17:55
Adres per 1 januari 1949 | Luiten Ambachtstraat 5 voorheen A19 |
Naam | Matheus Johannes "Thijs" van Helvert |
Geboortedatum | 25 maart 1902 te Raamsdonk D80 |
Overlijdensdatum | 28 juli 1991 te Raamsdonk † |
Beroep | schipper / bouwvakker |
Naam vrouw | Florentina Maria "Door" Damen |
Geboortedatum | 10 juli 1906 te Raamsdonk D264 |
Overlijdensdatum | 28 april 1984 te Raamsdonk † |
Huwelijksdatum | 25 augustus 1932 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Cornelia Pieternella "Cor" van Helvert | † Jan Fikke & Cor van Helvert † |
Petrus Johannes "Piet" van Helvert | † Piet van Helvert & Betsie van Oorschot |
Adje van Helvert | Sjef van Blerck & Adje van Helvert |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |