Piet Pruijssers & Maria Duizer: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(5 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- style="height: 34px;" | |- style="height: 34px;" | ||
| style="width: 37.7919%;" | Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | | style="width: 37.7919%;" | Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 89.8089%;" | [[Stationstraat | | style="width: 89.8089%;" | [[Stationstraat 1]] voorheen D8 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: 57.4324%;" | Pieter "Piet" Pruijssers | | style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: 57.4324%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13787&main_person=I43939 Pieter "Piet" Pruijssers] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" | te | | style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" | 4 augustus 1895 te Raamsdonk D96 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" | te | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" | 1 februari 1963 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 57.4324%;" | | | style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 57.4324%;" |[[:Categorie:Molenaarsknecht|molenaarsknecht]] / [[:Categorie:Koopman|koopman]] in boter | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="width: 57.4324%;" | Duizer | | style="width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="width: 57.4324%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13787&main_person=I43940 Maria Duizer] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" | te | | style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" | 29 augustus 1899 te Almkerk | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" | te | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" | te | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Huwelijksdatum || style="width: 57.4324%;" | 26 mei 1922 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 64.3531%; height: 38px;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 64.3531%; height: 38px;" width="50%" | ||
! style="width: 40.8643%; height: 28px;" | Kinderen | ! style="width: 40.8643%; height: 28px;" | Kinderen | ||
! style="width: 95.3577%; height: 28px;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 95.3577%; height: 28px;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="width: 40.8643%; | | style="width: 40.8643%; |Antonia Pruijssers | ||
| style="width: 95.3577%; | | style="width: 95.3577%; | | ||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" |levenloos | |||
| style="width: 95.3577%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" |Wilhelmina Pruijssers | |||
| style="width: 95.3577%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" |Annie Pruijssers | |||
| style="width: 95.3577%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" |Maria Pruijssers | |||
| style="width: 95.3577%;" | | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]][[Categorie:NIET-COMPLEET]] |
Huidige versie van 2 mei 2024 om 10:47
Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | Stationstraat 1 voorheen D8 |
Naam | Pieter "Piet" Pruijssers |
Geboortedatum | 4 augustus 1895 te Raamsdonk D96 |
Overlijdensdatum | 1 februari 1963 te Raamsdonk |
Beroep | molenaarsknecht / koopman in boter |
Naam vrouw | Maria Duizer |
Geboortedatum | 29 augustus 1899 te Almkerk |
Overlijdensdatum | te |
Huwelijksdatum | 26 mei 1922 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Antonia Pruijssers | |
levenloos | |
Wilhelmina Pruijssers | |
Annie Pruijssers | |
Maria Pruijssers |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |