Thijs de Ruijter & Mientje de Wit: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|300px|right| {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 50%;" width="50%" |- | Adres per 1 januari 1949 | Stationstraat 31 voorheen D23<br> |- style="height: 28px;" | style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" | <br> |- style="height: 28px;" | style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" | <br> |- style="height: 28px;" | style="height: 28px;" | Overlijdensdatum |...') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(12 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 4: | Regel 4: | ||
| Adres per 1 januari 1949 | | Adres per 1 januari 1949 | ||
| | | | ||
Stationstraat 31 voorheen D23 | [[Stationstraat 31]] voorheen D23 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13828&main_person=I44178 Mathijs Johannes "Thijs" de Ruijter] | ||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" |28 juli 1870 te Raamsdonk V332 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" |1 augustus 1954 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" |[[:Categorie:Griendwerker|griendwerker]] / [[:Categorie:Visser|visser]] | |||
|- | |||
| style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" | | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|- | | style="height: 28px;" | Naam vrouw || style="height: 28px;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13829&main_person=I44179 Johanna Wilhelmina "Mientje" de Wit] | ||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" |17 december 1884 te Raamsdonk D122 | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" |22 februari 1960 te Raamsdonk | |||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px;" | 8 mei 1913 te Raamsdonk | |||
|} | |||
Mientje de Wit was eerder getrouwd met [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13829&main_person=I44180 Petrus van Dongen] | |||
{| class="wikitable" style="width: 46.3009%;" width="50%" | |||
! style="width: 51.617%;" | Kinderen | |||
! style="width: 46.1112%;" | Gezin op deze Wiki | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 51.617%;" | Petrus Marinus Michiel de Ruijter | ||
| style="width: 46.1112%;" | | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 51.617%;" | Adrianus Cornelis de Ruijter | ||
| style="width: 46.1112%;" |* 29-3-1914 † 31-3-1914 | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 51.617%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15517&main_person=I44182 Adrianus Cornelis Gerardus de Ruijter] | ||
| style="width: 46.1112%;" |Adrianus de Ruijter & Jacoba van Seeters | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 51.617%;" | Michiel Adrianus "Chiel" de Ruijter | ||
| style="width: 46.1112%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6015 †] Chiel de Ruijter | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 51.617%;" | Adriana Petronella de Ruijter | ||
| style="width: 46.1112%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 51.617%;" | Pieter de Ruijter | |||
| style="width: 46.1112%;" |* 13-11-1922 † 3-1-1923 | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
[[Bestand:Header-01.jpg| | |||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? [ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 2 mei 2024 om 10:07
Adres per 1 januari 1949 |
Stationstraat 31 voorheen D23 |
Naam | Mathijs Johannes "Thijs" de Ruijter |
Geboortedatum | 28 juli 1870 te Raamsdonk V332 |
Overlijdensdatum | 1 augustus 1954 te Raamsdonk |
Beroep | griendwerker / visser |
Naam vrouw | Johanna Wilhelmina "Mientje" de Wit |
Geboortedatum | 17 december 1884 te Raamsdonk D122 |
Overlijdensdatum | 22 februari 1960 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 8 mei 1913 te Raamsdonk |
Mientje de Wit was eerder getrouwd met Petrus van Dongen
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Petrus Marinus Michiel de Ruijter | |
Adrianus Cornelis de Ruijter | * 29-3-1914 † 31-3-1914 |
Adrianus Cornelis Gerardus de Ruijter | Adrianus de Ruijter & Jacoba van Seeters |
Michiel Adrianus "Chiel" de Ruijter | † Chiel de Ruijter |
Adriana Petronella de Ruijter | |
Pieter de Ruijter | * 13-11-1922 † 3-1-1923 |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |