Janus Smits & Toke Zagers: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(10 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: | {| class="wikitable" style="height: 306px; width: 49.1145%;" width="50%" | ||
|- style="height: | |- style="height: 32px;" | ||
| style="width: 37.7919%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 37.7919%; height: 32px;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 66.0297%; height: 32px;" | [[De Oude Melkhaven 22]] voorheen D35 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: | |- style="height: 32px;" | ||
|- | | style="width: 37.7919%; height: 32px;" | Naam || style="width: 66.0297%; height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13854&main_person=I44306 Adrians "Janus" Smits] | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: | |- style="height: 28px;" | ||
|- | | style="width: 37.7919%; height: 28px;" | Geboortedatum || style="width: 66.0297%; height: 28px;" | 9 september 1893 te Waspik | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: | |- style="height: 28px;" | ||
|- | | style="width: 37.7919%; height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="width: 66.0297%; height: 28px;" | te <br> | ||
| style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: | |- style="height: 32px;" | ||
|- | | style="width: 37.7919%; height: 32px;" | Beroep || style="width: 66.0297%; height: 32px;" | [[:Categorie:Landarbeider|landarbeider]] | ||
| | |- | ||
| | |||
| style="width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="width: | | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: | |- style="height: 32px;" | ||
|- | | style="width: 37.7919%; height: 32px;" | Naam vrouw || style="width: 66.0297%; height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13854&main_person=I44307 Catharina Cornelia "Toke" Zagers] | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: | |- style="height: 28px;" | ||
| style="width: 37.7919%; height: 28px;" | Geboortedatum || style="width: 66.0297%; height: 28px;" | 7 juni 1900 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 37.7919%; height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="width: 66.0297%; height: 28px;" | 14 juni 1972 te Raamsdonk | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="width: 37.7919%; height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="width: 66.0297%; height: 28px;" | 11 mei 1923 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: | {| class="wikitable" style="width: 48.3676%;" width="50%" | ||
! style="width: | ! style="width: 45.6736%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 65.8917%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 45.6736%;" | <span class="pers_name">Cornelia Johanna Smits</span> | ||
| style="width: | | style="width: 65.8917%;" | <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 45.6736%;" | <span class="pers_name">Johannes Adrianus Smits</span> | ||
| style="width: | | style="width: 65.8917%;" | <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 45.6736%;" | <span class="pers_name">[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F578&main_person=I44313 Adrianus Johannes "Jos" Smits]</span> | ||
| style="width: | | style="width: 65.8917%;" | [[Jos Smits & Antonia van Ginneken]]<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 45.6736%;" | <span class="pers_name">[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F22426&main_person=I44314 Johanna Cornelia Smits]</span> | ||
| style="width: | | style="width: 65.8917%;" | [[Johannes Marcelissen & Johanna Smits]]<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 45.6736%;" | <span class="pers_name">Lucia Cornelia Smits</span> | ||
| style="width: | | style="width: 65.8917%;" | <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 45.6736%;" | <span class="pers_name">[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15566&main_person=I44316 Godefridus Wilhelmus "Goof" Smits]</span> | ||
| style="width: | | style="width: 65.8917%;" | [[Goof Smits & Clasina van Strien]]<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 45.6736%;" | <span class="pers_name">Adriana Antonia Smits</span> | ||
| style="width: | | style="width: 65.8917%;" | <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 45.6736%;" | <span class="pers_name">Catharina Cornelia Smits</span> | ||
| style="width: | | style="width: 65.8917%;" | <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 45.6736%;" | <span class="pers_name">Antonia Adriana "Tonia" Smits</span> | ||
| style="width: | | style="width: 65.8917%;" | <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 45.6736%;" | <span class="pers_name">Wilhelmus Jacobus "Wim" Smits</span> | ||
| style="width: | | style="width: 65.8917%;" | <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 45.6736%;" | <span class="pers_name">Catharina Cornelia "Toke" Smits</span> | ||
| style="width: | | style="width: 65.8917%;" | <br> | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]][[Categorie:NIET-COMPLEET]] |
Huidige versie van 1 mei 2024 om 13:24
Adres per 1 januari 1949 | De Oude Melkhaven 22 voorheen D35 |
Naam | Adrians "Janus" Smits |
Geboortedatum | 9 september 1893 te Waspik |
Overlijdensdatum | te |
Beroep | landarbeider |
Naam vrouw | Catharina Cornelia "Toke" Zagers |
Geboortedatum | 7 juni 1900 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 14 juni 1972 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 11 mei 1923 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Cornelia Johanna Smits | |
Johannes Adrianus Smits | |
Adrianus Johannes "Jos" Smits | Jos Smits & Antonia van Ginneken |
Johanna Cornelia Smits | Johannes Marcelissen & Johanna Smits |
Lucia Cornelia Smits | |
Godefridus Wilhelmus "Goof" Smits | Goof Smits & Clasina van Strien |
Adriana Antonia Smits | |
Catharina Cornelia Smits | |
Antonia Adriana "Tonia" Smits | |
Wilhelmus Jacobus "Wim" Smits | |
Catharina Cornelia "Toke" Smits |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |