Bertus Olislagers & Jo Zijlmans: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(3 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 7: | Regel 7: | ||
| style="height: 28px; width: 36.88%;" | Naam || style="height: 28px; width: 56.514%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I43587 Elias "Bertus" Olislagers] | | style="height: 28px; width: 36.88%;" | Naam || style="height: 28px; width: 56.514%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I43587 Elias "Bertus" Olislagers] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.88%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 56.514%;" | 9 april 1920 te Raamsdonk A136 ( | | style="height: 28px; width: 36.88%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 56.514%;" | 9 april 1920 te Raamsdonk A136 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1318 Akte 85]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.88%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 56.514%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1564 †] 16 maart 2014 te Geertruidenberg | | style="height: 28px; width: 36.88%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 56.514%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1564 †] 16 maart 2014 te Geertruidenberg | ||
Regel 13: | Regel 13: | ||
| style="height: 28px; width: 36.88%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 56.514%;" | [[:Categorie:Arbeider|arbeider]] leerfabriek | | style="height: 28px; width: 36.88%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 56.514%;" | [[:Categorie:Arbeider|arbeider]] leerfabriek | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
| | |- | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 36.88%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 56.514%;" -="" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I44967 Johanna "Jo" Zijlmans] | | style="height: 28px; width: 36.88%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 56.514%;" -="" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I44967 Johanna "Jo" Zijlmans] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.88%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 56.514%;" | 7 december 1923 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 36.88%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 56.514%;" | 7 december 1923 te Raamsdonk D26 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1317 Akte 204]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.88%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 56.514%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6665 †] 2 maart 2023 te Geertruidenberg | | style="height: 28px; width: 36.88%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 56.514%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6665 †] 2 maart 2023 te Geertruidenberg | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
| | |- | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 36.88%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 56.514%;" | 18 november 1948 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 36.88%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 56.514%;" | 18 november 1948 te Raamsdonk | ||
|} | |} | ||
Regel 49: | Regel 45: | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] |
Huidige versie van 1 mei 2024 om 09:45
Adres per 1 januari 1949 | Bergenstraat 25 voorheen D88 |
Naam | Elias "Bertus" Olislagers |
Geboortedatum | 9 april 1920 te Raamsdonk A136 (Akte 85) |
Overlijdensdatum | † 16 maart 2014 te Geertruidenberg |
Beroep | arbeider leerfabriek |
Naam vrouw | Johanna "Jo" Zijlmans |
Geboortedatum | 7 december 1923 te Raamsdonk D26 (Akte 204) |
Overlijdensdatum | † 2 maart 2023 te Geertruidenberg |
Huwelijksdatum | 18 november 1948 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Cornelis Maria "Keesje" Olislagers | Keesje Olislagers † |
Petronella "Nel" Olislagers |
Jos Broeders & Nel Olislagers |
Charlotte "Conny" Olislagers |
Jan .. & Conny Olislagers |
In 1950 verhuisd naar Molenstraat 13
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |