Leo van der Westen & Jo van Strien: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(14 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Leo-van-der-westen Jo-van-Strien-01.jpg|400px|alt=Leo van der Westen en Jo van Stien in 2009|thumb|Leo van der Westen en Jo van Stien in 2009]] | [[file:SRH-02502.jpg|300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/10546|alt=Trouwfoto Leo van der Westen & Jo van Strien|thumb|Trouwfoto Leo van der Westen & Jo van Strien]][[Bestand:Leo-van-der-westen Jo-van-Strien-01.jpg|400px|alt=Leo van der Westen en Jo van Stien in 2009|thumb|Leo van der Westen en Jo van Stien in 2009]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 50%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 50%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| Adres per | | Adres per | ||
| | | Na 1952 [[Raadhuisstraat 11]] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F427&main_person=I1278 Leonardus Cornelis "Leo" van der Westen] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" | 9 april 1926 te Raamsdonk (Akte 54) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" | 1 januari 2011 te Breda | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" | [[:Categorie:Constructieschilder|constructieschilder]] | ||
|- | |||
|- style="height: | | | ||
| style="height: | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px;" | Naam vrouw || style="height: 28px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F427&main_person=I47 Johanna Antonia "Jo" van Strien] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" | 4 oktober 1929 te Raamsdonksveer (Akte 167) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" | 1 maart 2016 te Raamsdonksveer | ||
|- | |||
|- | | | ||
| | |||
|- | |||
| | | style="height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px;" | 1 mei 1952 te Raamsdonk | ||
| | |||
|- | |||
| style="height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px;" | | |||
|} | |} | ||
Leo was de zoon van [[Piet van der Westen & Marieke Pauwels]] | |||
{| class="wikitable" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 50%;" width="50%" | ||
! Kinderen | ! style="width: 45.6906%;" | Kinderen | ||
! style="width: 162.746%;" | Gezin op deze Wiki | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 45.6906%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16&main_person=I49 Antonia Maria "Tonnie" van der Westen] | ||
| style="width: 162.746%;" | [[Cas van Gent & Tonnie van der Westen]] | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 45.6906%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F20&main_person=I60 Maria Elisabeth "Ria" van der Westen] | ||
| style="width: 162.746%;" | [[Sjaak Boere & Ria van der Westen]] | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 45.6906%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F445&main_person=I1295 Petrus Antonius "Piet" van der Westen] | ||
| style="width: 162.746%;" | [[Piet van der Westen & Ellie Zopfi]] | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 45.6906%;" | Elias Leonardus "Ben" van der Westen | ||
| style="width: 162.746%;" | [[Ben van der Westen]] | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 45.6906%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15&main_person=I53 Jolanda Wilhelmina "Jolanda" van der Westen] | ||
| style="width: 162.746%;" | [[Tinus Oome & Jolanda van der Westen]] † | |||
|- | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 45.6906%;" | Leonardus Waltherus "Leon" van der Westen | ||
| style="width: 162.746%;" | [[Leon van der Westen]] | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 45.6906%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18&main_person=I52 Huberdina Cornelia "Ingrid" van der Westen] | ||
| style="width: 162.746%;" | [[Silvester Heine & Ingrid van der Westen]] | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 45.6906%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F1&main_person=I1289 Cornelia Petronella "Carola" van der Westen] | ||
| style="width: 162.746%;" | [[Terry van Erp & Carola van der Westen]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? [ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie: | [[Categorie:Gezinnen na 1949 Raamsdonk]] |
Huidige versie van 29 apr 2024 om 12:54
Adres per | Na 1952 Raadhuisstraat 11 |
Naam | Leonardus Cornelis "Leo" van der Westen |
Geboortedatum | 9 april 1926 te Raamsdonk (Akte 54) |
Overlijdensdatum | 1 januari 2011 te Breda |
Beroep | constructieschilder |
Naam vrouw | Johanna Antonia "Jo" van Strien |
Geboortedatum | 4 oktober 1929 te Raamsdonksveer (Akte 167) |
Overlijdensdatum | 1 maart 2016 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | 1 mei 1952 te Raamsdonk |
Leo was de zoon van Piet van der Westen & Marieke Pauwels
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Antonia Maria "Tonnie" van der Westen | Cas van Gent & Tonnie van der Westen |
Maria Elisabeth "Ria" van der Westen | Sjaak Boere & Ria van der Westen |
Petrus Antonius "Piet" van der Westen | Piet van der Westen & Ellie Zopfi |
Elias Leonardus "Ben" van der Westen | Ben van der Westen |
Jolanda Wilhelmina "Jolanda" van der Westen | Tinus Oome & Jolanda van der Westen † |
Leonardus Waltherus "Leon" van der Westen | Leon van der Westen |
Huberdina Cornelia "Ingrid" van der Westen | Silvester Heine & Ingrid van der Westen |
Cornelia Petronella "Carola" van der Westen | Terry van Erp & Carola van der Westen |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |