Jan Bouwens & Kee van Dongen: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(12 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[File:SRH-02158.jpg|300px|right|thumb|Afbeelding 1: Foto: SRH-02158.jpg Jan Bouwens en Kee van Dongen, 1958]] | [[File:SRH-02158.jpg|300px|right|thumb|Afbeelding 1: Foto: SRH-02158.jpg Jan Bouwens en Kee van Dongen, 1958]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 50.2075%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 34.1575%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 34.1575%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 83.7738%;" | [[Raadhuisstraat 29]] voorheen C10 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.1575%;" | Naam || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 34.1575%;" | Naam || style="height: 28px; width: 83.7738%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F37&main_person=I170 Johannes Hubertus "Jan" Bouwens] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.1575%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 34.1575%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 83.7738%;" | 25 juni 1877 te Raamsdonksveer V197 [https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/4 akte 79] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.1575%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 34.1575%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 83.7738%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1255 †] 28 december 1959 te Raamsdonk [https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/9 akte 91] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.1575%;" | Beroep || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 34.1575%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 83.7738%;" | [[:Categorie:Grondwerker|grondwerker]] / [[:Categorie:Slager|huisslager]] / dagblad / bladen [[:Categorie:Bezorger|bezorger]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |- | ||
| style="height: 28px; width: 34.1575%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 34.1575%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 83.7738%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F37&main_person=I169 Cornelia Antonia "Kèè" van Dongen] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.1575%;" | | | style="height: 28px; width: 34.1575%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 83.7738%;" | 27 juni 1881 te Raamsdonk D98c [https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/7 akte 79] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.1575%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 34.1575%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 83.7738%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/818 †] 29 april 1964 te Raamsdonksveer [https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/8 akte 38] | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 34.1575%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 83.7738%;" | 18 mei 1905 te Raamsdonk [https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/6 (akte 10)] | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 52.6505%;" width="50%" | |||
{| class="wikitable" style="width: | |||
! style="width: 45.5974%;" | Kinderen | ! style="width: 45.5974%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 91.3906%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.5974%;" | | | style="width: 45.5974%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I171 Wilhelmus Antonius "Helmus" Bouwens] | ||
| style="width: | | style="width: 91.3906%;" |[[Helmus Bouwens]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/740 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.5974%;" | | | style="width: 45.5974%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F291&main_person=I172 Lambertus Marinus "Bart" Bouwens] | ||
| style="width: | | style="width: 91.3906%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/730 †] [[Bart Bouwens & Jo de Hoogh]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5361 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.5974%;" | | | style="width: 45.5974%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I173 Antonia Huiberdina "To" Bouwens] | ||
| style="width: | | style="width: 91.3906%;" |[[To Bouwens]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/737 † ] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.5974%;" | | | style="width: 45.5974%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F4&main_person=I10https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2472/search/2275 Hubertus Johannes "Huib" Bouwens] | ||
| style="width: | | style="width: 91.3906%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4565 †] [[Huib Bouwens & Jo Kanters]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2472 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.5974%;" | | | style="width: 45.5974%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F292&main_person=I Marinus Johannes "Rien" Bouwens] | ||
| style="width: | | style="width: 91.3906%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1261 †] [[Rien Bouwens & Hub de Jongh]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6135 † ] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.5974%;" | | | style="width: 45.5974%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F289&main_person=I176 Johannes Cornelis "Jan" Bouwens] | ||
| style="width: | | style="width: 91.3906%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5368 †] [[Jan Bouwens & Anna Ilmer]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1011 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.5974%;" | | | style="width: 45.5974%;" |Cornelis Richardus Bouwens | ||
| style="width: | | style="width: 91.3906%;" |Cees Bouwens * 20-5-1916 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/777 Akte 87]) † 9-6-1916 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/778 Akte 48]) | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.5974%;" | | | style="width: 45.5974%;" |Hubertus Bouwens | ||
| style="width: | | style="width: 91.3906%;" |Huibke Bouwens * 20-5-1916 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/776 Akte 88]) † 14-6-1916 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/779 Akte 50]) | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.5974%;" | | | style="width: 45.5974%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I174 Hubertus Antonius "Bertus" Bouwens] | ||
| style="width: | | style="width: 91.3906%;" |[[Bertus Bouwens]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/720 †] | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.5974%;" | | | style="width: 45.5974%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F346&main_person=I1030 Cornelis Rigardus "Cees" Bouwens] | ||
| style="width: | | style="width: 91.3906%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1250 †] [[Cees Bouwens & Riet Rullens]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1530 †] | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.5974%;" | | | style="width: 45.5974%;" |Johan Antonius Bouwens | ||
| style="width: | | style="width: 91.3906%;" |Johan Bouwens * 12-8-1921 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/780 Akte 144]) † 23-2-1922 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/781 Akte 29]) | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.5974%;" | | | style="width: 45.5974%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F397&main_person=I1230 Johan Antonius "Han" Bouwens] | ||
| style="width: | | style="width: 91.3906%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3034 †] [[ Han Bouwens & Corrie Netten]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3034 † ] | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.5974%;" | | | style="width: 45.5974%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F396&main_person=I179 Maria Cornelia "Marie" Bouwens] | ||
| style="width: | | style="width: 91.3906%;" |† [[Henk van Gils & Marie Bouwens]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5945 † ] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[File:SRH-02196.jpg|300px|thumb|Afbeelding 2: Foto: SRH-02196.jpg - Jan Bouwens en Kee van Dongen omstreeks 1948]]Jan en Kee woonden voor zover we weten hun hele huwelijk in dit huisje, dit was een blokje van 3 kleine woningen waar nu de ingang van de Schepenenstraat vanuit de Raadhuisstraat is.<br>Dit huis had in het verleden de nummers tot 1906 D147, na 1906 B14, A133, C7 en voor de omnummering van 1949 C10.<br>Jan geboren te Raamsdonksveer (V97 waarschijnlijk was dat de Diepsteeg) op 25 juni 1877 en overleden op 28 december te Raamsdonk.<br>In dit gezin zijn 13 kinderen geboren te Raamsdonk:<br>1. Helmus * 30 maart 1906, † 17 januari 1989 te Raamsdonk.<br>2. Bart * 6 mei 1907, † 14 juni 1981 te Oosterhout<br>3. To * 4 augustus 1908, † 8 juni 1996 te Raamsdonk<br>4. Huib * 16 augustus 1910, † 28 december te Raamsdonk<br>5. Rien * 13 december 1911, † 13 juni 1978 te Raamsdonksveer<br>6. Jan * 24 augustus 1914, † 10 maart 1991 te Raamsdonk<br>7. Kees * 20 mei 1916, † 9 juni 1916 te Raamsdonk<br>8. Huibke * 20 mei 1916, † 14 juni 1916 te Raamsdonk<br>9. Bertus * 7 juli 1917, † 22 mei 1996 te Raamsdonk<br>10. Kees * 17 juni 1919, † in 2002<br>11. Han * 12 augustus 1921, † 23 februari 1922<br>12. Han * 13 juni 1923, † 19 december 2014 te Raamsdonksveer<br>13. Rie * 2 februari 1925, † 24 juli 2013 te Geertruidenberg | |||
<br><br> | |||
Zie ook: [[De slag om Raamsdonk (Han Bouwens)|De slag om Raamsdonk - verslag van Han Bouwens]] | |||
<br> | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | ||
Versie van 29 apr 2024 12:25
Adres per 1 januari 1949 | Raadhuisstraat 29 voorheen C10 |
Naam | Johannes Hubertus "Jan" Bouwens |
Geboortedatum | 25 juni 1877 te Raamsdonksveer V197 akte 79 |
Overlijdensdatum | † 28 december 1959 te Raamsdonk akte 91 |
Beroep | grondwerker / huisslager / dagblad / bladen bezorger |
Naam vrouw | Cornelia Antonia "Kèè" van Dongen |
Geboortedatum | 27 juni 1881 te Raamsdonk D98c akte 79 |
Overlijdensdatum | † 29 april 1964 te Raamsdonksveer akte 38 |
Huwelijksdatum | 18 mei 1905 te Raamsdonk (akte 10) |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Wilhelmus Antonius "Helmus" Bouwens | Helmus Bouwens † |
Lambertus Marinus "Bart" Bouwens | † Bart Bouwens & Jo de Hoogh † |
Antonia Huiberdina "To" Bouwens | To Bouwens † |
Hubertus Johannes "Huib" Bouwens | † Huib Bouwens & Jo Kanters † |
Marinus Johannes "Rien" Bouwens | † Rien Bouwens & Hub de Jongh † |
Johannes Cornelis "Jan" Bouwens | † Jan Bouwens & Anna Ilmer † |
Cornelis Richardus Bouwens | Cees Bouwens * 20-5-1916 (Akte 87) † 9-6-1916 (Akte 48) |
Hubertus Bouwens | Huibke Bouwens * 20-5-1916 (Akte 88) † 14-6-1916 (Akte 50) |
Hubertus Antonius "Bertus" Bouwens | Bertus Bouwens † |
Cornelis Rigardus "Cees" Bouwens | † Cees Bouwens & Riet Rullens † |
Johan Antonius Bouwens | Johan Bouwens * 12-8-1921 (Akte 144) † 23-2-1922 (Akte 29) |
Johan Antonius "Han" Bouwens | † Han Bouwens & Corrie Netten † |
Maria Cornelia "Marie" Bouwens | † Henk van Gils & Marie Bouwens † |
Jan en Kee woonden voor zover we weten hun hele huwelijk in dit huisje, dit was een blokje van 3 kleine woningen waar nu de ingang van de Schepenenstraat vanuit de Raadhuisstraat is.
Dit huis had in het verleden de nummers tot 1906 D147, na 1906 B14, A133, C7 en voor de omnummering van 1949 C10.
Jan geboren te Raamsdonksveer (V97 waarschijnlijk was dat de Diepsteeg) op 25 juni 1877 en overleden op 28 december te Raamsdonk.
In dit gezin zijn 13 kinderen geboren te Raamsdonk:
1. Helmus * 30 maart 1906, † 17 januari 1989 te Raamsdonk.
2. Bart * 6 mei 1907, † 14 juni 1981 te Oosterhout
3. To * 4 augustus 1908, † 8 juni 1996 te Raamsdonk
4. Huib * 16 augustus 1910, † 28 december te Raamsdonk
5. Rien * 13 december 1911, † 13 juni 1978 te Raamsdonksveer
6. Jan * 24 augustus 1914, † 10 maart 1991 te Raamsdonk
7. Kees * 20 mei 1916, † 9 juni 1916 te Raamsdonk
8. Huibke * 20 mei 1916, † 14 juni 1916 te Raamsdonk
9. Bertus * 7 juli 1917, † 22 mei 1996 te Raamsdonk
10. Kees * 17 juni 1919, † in 2002
11. Han * 12 augustus 1921, † 23 februari 1922
12. Han * 13 juni 1923, † 19 december 2014 te Raamsdonksveer
13. Rie * 2 februari 1925, † 24 juli 2013 te Geertruidenberg
Zie ook: De slag om Raamsdonk - verslag van Han Bouwens
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |