Bart Kanters & Aaltje Buijs: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(10 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.155%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 37.155%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 70.974%;" | | | style="width: 70.974%;" |[[Molenstraat 7]] voorheen B41a | ||
[[Molenstraat 7]] voorheen B41a | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.155%;" | Naam || style="height: 28px; width: 70.974%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13638&main_person=I43077 Bartholomeus Wilhelmus Antonius "Bart" Kanters] | | style="height: 28px; width: 37.155%;" | Naam || style="height: 28px; width: 70.974%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13638&main_person=I43077 Bartholomeus Wilhelmus Antonius "Bart" Kanters] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.155%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 70.974%;" | 4 april 1906 te Raamsdonk D286 | | style="height: 28px; width: 37.155%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 70.974%;" | 4 april 1906 te Raamsdonk D286 (Akte 59) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.155%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 70.974%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2348 | | style="height: 28px; width: 37.155%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 70.974%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2348 †] 16 oktober 1983 te Raamsdonksveer | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.155%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 70.974%;" | timmerman | | style="height: 28px; width: 37.155%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 70.974%;" |[[:Categorie:Timmerman|timmerman]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 37.155%;" | | | style="height: 10px; width: 37.155%;" | | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.155%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 70.974%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13638&main_person=I43078 Allegonda Adriana "Aaltje" Buijs] | | style="height: 28px; width: 37.155%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 70.974%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13638&main_person=I43078 Allegonda Adriana "Aaltje" Buijs] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.155%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 70.974%;" | 8 april 1905 te Waspik F158 | | style="height: 28px; width: 37.155%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 70.974%;" | 8 april 1905 te Waspik F158 (Akte 30) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.155%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 70.974%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6075 | | style="height: 28px; width: 37.155%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 70.974%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6075 †] 26 november 1982 te raamsdonksveer | ||
|- style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: | | style="height: 10px; width: 37.155%;" | | ||
|- style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.155%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 70.974%;" | 30 mei 1932 te Waspik | | style="height: 28px; width: 37.155%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 70.974%;" | 30 mei 1932 te Waspik (Akte 9) | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 49.7701%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 49.7701%;" width="50%" | ||
Regel 32: | Regel 30: | ||
! style="width: 56.7615%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 56.7615%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.23%;" | | | style="width: 48.23%;" |levenloos Kanters | ||
| style="width: 56.7615%;" | | | style="width: 56.7615%;" |† 6 mei 1933 Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.23%;" | | | style="width: 48.23%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13638&main_person=I43079 Cornelis Petrus Antonius "Kees" Kanters] | ||
| style="width: 56.7615%;" | .. | | style="width: 56.7615%;" |Kees Kanters & Zus van Strien [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6345 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.23%;" | | | style="width: 48.23%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13638&main_person=I43080 Anna Maria Josephina "Annie" Kanters] | ||
| style="width: 56.7615%;" | ... | | style="width: 56.7615%;" | ... & Annie Kanters | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.23%;" | | | style="width: 48.23%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13638&main_person=I78585 Anna Maria Theresia "Ria" Kanters] | ||
| style="width: 56.7615%;" | [ | | style="width: 56.7615%;" |[[Kees Emmen & Ria Kanters]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.23%;" | | | style="width: 48.23%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13638&main_person=I43082 Petronella Adriana Maria "Nel" Kanters] | ||
| style="width: 56.7615%;" | .. | | style="width: 56.7615%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6520 †] [[Piet Emmen & Nel Kanters]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6521 †] | ||
|- | |||
| style="width: 48.23%;" |Petrus Cornelis Joseph "Piet" Kanters | |||
| style="width: 56.7615%;" |* 10 febr. 1939 † 11 febr. 1939 Raamsdonk | |||
|- | |- | ||
| style="width: 48.23%;" | | | style="width: 48.23%;" |Clasina "Sien" Kanters | ||
| style="width: 56.7615%;" | | | style="width: 56.7615%;" |Sien Kanters | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.23%;" | | | style="width: 48.23%;" |levenloos Kanters | ||
| style="width: 56.7615%;" | | | style="width: 56.7615%;" |† 8 december 1941 Raamsdonk | ||
|- | |||
| style="width: 48.23%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13638&main_person=I78584 Piet Kanters] | |||
| style="width: 56.7615%;" |Piet Kanters & Joke Rekkers | |||
|- | |- | ||
| style="width: 48.23%;" | | | style="width: 48.23%;" |levenloos Kanters | ||
| style="width: 56.7615%;" | | | style="width: 56.7615%;" |† 23 mei 1945 te Raamsdonk | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Versie van 29 apr 2024 08:46
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat 7 voorheen B41a |
Naam | Bartholomeus Wilhelmus Antonius "Bart" Kanters |
Geboortedatum | 4 april 1906 te Raamsdonk D286 (Akte 59) |
Overlijdensdatum | † 16 oktober 1983 te Raamsdonksveer |
Beroep | timmerman |
Naam vrouw | Allegonda Adriana "Aaltje" Buijs |
Geboortedatum | 8 april 1905 te Waspik F158 (Akte 30) |
Overlijdensdatum | † 26 november 1982 te raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | 30 mei 1932 te Waspik (Akte 9) |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
levenloos Kanters | † 6 mei 1933 Raamsdonk |
Cornelis Petrus Antonius "Kees" Kanters | Kees Kanters & Zus van Strien † |
Anna Maria Josephina "Annie" Kanters | ... & Annie Kanters |
Anna Maria Theresia "Ria" Kanters | Kees Emmen & Ria Kanters † |
Petronella Adriana Maria "Nel" Kanters | † Piet Emmen & Nel Kanters † |
Petrus Cornelis Joseph "Piet" Kanters | * 10 febr. 1939 † 11 febr. 1939 Raamsdonk |
Clasina "Sien" Kanters | Sien Kanters |
levenloos Kanters | † 8 december 1941 Raamsdonk |
Piet Kanters | Piet Kanters & Joke Rekkers |
levenloos Kanters | † 23 mei 1945 te Raamsdonk |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |