Dirk de Bruijn & Maria Konings: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
k (Tekst vervangen - "https://akten-raamsdonk.nl//" door "https://akten-raamsdonk.nl/") |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 12: | Regel 12: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" | [[:Categorie:Molenaar|molenaar]] / graan en meelhandelaar | | style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" | [[:Categorie:Molenaar|molenaar]] / graan en meelhandelaar | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px;" | Naam vrouw || style="height: 28px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12676&main_person=I38866 Maria Petronella Konings] | | style="height: 28px;" | Naam vrouw || style="height: 28px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12676&main_person=I38866 Maria Petronella Konings] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
Regel 20: | Regel 21: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" | 15 mei 1963 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/787 Akte 52]) | | style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" | 15 mei 1963 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/787 Akte 52]) | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px;" | 15 maart 1916 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/788 Akte 10]) | | style="height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px;" | 15 maart 1916 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/788 Akte 10]) | ||
|} | |} | ||
Regel 31: | Regel 33: | ||
| style="width: 37.4262%;" | Adriaan Meeuwis de Bruijn | | style="width: 37.4262%;" | Adriaan Meeuwis de Bruijn | ||
| style="width: 170.538%;" | | | style="width: 170.538%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.4262%;" | Cornelia Wilhelmina de Bruijn | | style="width: 37.4262%;" | Cornelia Wilhelmina de Bruijn | ||
| style="width: 170.538%;" | | | style="width: 170.538%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.4262%;" | Cornelis Adrianus de Bruijn | | style="width: 37.4262%;" | Cornelis Adrianus "Kees" de Bruijn | ||
| style="width: 170.538%;" | | | style="width: 170.538%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.4262%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16447&main_person=I42318 Meeuwis Dirk de Bruijn] | | style="width: 37.4262%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16447&main_person=I42318 Meeuwis Dirk "Meeuwis" de Bruijn] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Versie van 27 apr 2024 11:01
Adres per 1 januari 1949 | Raadhuisstraat 39 (B67) |
Naam | Dirk Meeuwis de Bruijn |
Geboortedatum | 23 maart 1882 te Raamsdonk V69 (Akte 39) |
Overlijdensdatum | 23 november 1950 te Raamsdonk (Akte 84) |
Beroep | molenaar / graan en meelhandelaar |
Naam vrouw | Maria Petronella Konings |
Geboortedatum | 13 oktober 1887 te Raamsdonk D454 (Akte) |
Overlijdensdatum | 15 mei 1963 te Raamsdonk (Akte 52) |
Huwelijksdatum | 15 maart 1916 te Raamsdonk (Akte 10) |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Adriaan Meeuwis de Bruijn | |
Cornelia Wilhelmina de Bruijn | |
Cornelis Adrianus "Kees" de Bruijn | |
Meeuwis Dirk "Meeuwis" de Bruijn |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |