Thomas van Dongen & Pit Buijks: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(7 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 51.1871%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 51.1871%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 64.0683%;" | | | style="width: 64.0683%;" |[[Luiten Ambachtstraat 31]] voorheen A7 | ||
[[Luiten Ambachtstraat 31]] voorheen A7 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 64.0683%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 64.0683%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13560&main_person=I42648 Thomas Josephus "Thomas" van Dongen] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 64.0683%;" |14 maart 1899 te Raamsdonk D290 | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 64.0683%;" | 14 maart 1899 te Raamsdonk D290 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 64.0683%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1333 | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 64.0683%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1333 †] 23 februari 1985 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 64.0683%;" |[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 64.0683%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | | style="height: 10px; width: 43.949%;" | | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 64.0683%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 64.0683%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13560&main_person=I42421 Petronella Maria "Pit" Buijks] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 64.0683%;" |16 oktober 1905 te Raamsdonk D345 | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 64.0683%;" | 16 oktober 1905 te Raamsdonk D345 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 64.0683%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2230 | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 64.0683%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2230 †] 2 juli 1969 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | | style="height: 10px; width: 43.949%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 64.0683%;" |7 februari 1931 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 64.0683%;" | 7 februari 1931 te Raamsdonk | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 56.5527%;" width="50%" | |||
{| class="wikitable" style="width: 56.5527%;" width="50%" | |||
! style="width: 50.8644%;" | Kinderen | ! style="width: 50.8644%;" | Kinderen | ||
! style="width: 187.408%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 187.408%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50.8644%;" |[ | | style="width: 50.8644%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16398&main_person=I42659 Nicolaas Johannes "Nico" van Dongen] | ||
| style="width: 187.408%;" |† [[ | | style="width: 187.408%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6532 †] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/7003 †] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/7002 †] [[Nico van Dongen & Riet Hamers]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6900 †] | ||
|- | |||
| style="width: 50.8644%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15869&main_person=I42660 Clasina Dymphna Anna "Sien" van Dongen] | |||
| style="width: 187.408%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4927 †] [[Huib van Strien & Sien van Dongen]] | |||
|- | |- | ||
| style="width: 50.8644%;" |[ | | style="width: 50.8644%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16397&main_person=I42661 Johannes Josephus Lambertus "Jan" van Dongen] | ||
| style="width: 187.408%;" | | | style="width: 187.408%;" | [[Jan van Dongen & Nel van Velthoven]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50.8644%;" |[ | | style="width: 50.8644%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16399&main_person=I42662 Dingena Maria "Diny" van Dongen] | ||
| style="width: 187.408%;" |[[Jan van | | style="width: 187.408%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6421 †] [[Jan van Vugt & Diny van Dongen]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50.8644%;" | | | style="width: 50.8644%;" | Simon Antonius "Simon" van Dongen | ||
| style="width: 187.408%;" |[ | | style="width: 187.408%;" | [[Simon van Dongen & Nel Klaassen]] | ||
|- | |||
| style="width: 50.8644%;" | levenloos<br> | |||
| style="width: 187.408%;" | 7 maart 1941 te Raamsdonk<br> | |||
|- | |||
| style="width: 50.8644%;" | Maria Josephina van Dongen<br> | |||
| style="width: 187.408%;" | * 7 maart 1941 † 9 maart 1941 te Raamsdonk<br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 50.8644%;" | | | style="width: 50.8644%;" | Marinus Adrianus Josephus van Dongen | ||
| style="width: 187.408%;" | | | style="width: 187.408%;" | * 29 juli 1943 † circa 1944 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50.8644%;" |[ | | style="width: 50.8644%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13560&main_person=I42421 Marius van Dongen] | ||
| style="width: 187.408%;" |Marius van Dongen | | style="width: 187.408%;" | Marius van Dongen | ||
|} | |} | ||
Regel 54: | Regel 61: | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 23 apr 2024 om 17:46
Adres per 1 januari 1949 | Luiten Ambachtstraat 31 voorheen A7 |
Naam | Thomas Josephus "Thomas" van Dongen |
Geboortedatum | 14 maart 1899 te Raamsdonk D290 |
Overlijdensdatum | † 23 februari 1985 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Petronella Maria "Pit" Buijks |
Geboortedatum | 16 oktober 1905 te Raamsdonk D345 |
Overlijdensdatum | † 2 juli 1969 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 7 februari 1931 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Nicolaas Johannes "Nico" van Dongen | † † † Nico van Dongen & Riet Hamers † |
Clasina Dymphna Anna "Sien" van Dongen | † Huib van Strien & Sien van Dongen |
Johannes Josephus Lambertus "Jan" van Dongen | Jan van Dongen & Nel van Velthoven |
Dingena Maria "Diny" van Dongen | † Jan van Vugt & Diny van Dongen |
Simon Antonius "Simon" van Dongen | Simon van Dongen & Nel Klaassen |
levenloos |
7 maart 1941 te Raamsdonk |
Maria Josephina van Dongen |
* 7 maart 1941 † 9 maart 1941 te Raamsdonk |
Marinus Adrianus Josephus van Dongen | * 29 juli 1943 † circa 1944 |
Marius van Dongen | Marius van Dongen |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |