Drik Vissers & Cor Boons: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 5: | Regel 5: | ||
| style="width: 84.501%;" | [[Molenstraat 53]] voorheen B63 | | style="width: 84.501%;" | [[Molenstraat 53]] voorheen B63 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | Hendrik Johannes "Drik" Vissers | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F13940&main_person=I44779 Hendrik Johannes "Drik" Vissers] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 1 juli 1877 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |1 juli 1877 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 9 oktober 1965 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |† 9 oktober 1965 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | Cornelia Maria "Cor" Boons | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F13940&main_person=I44780 Cornelia Maria "Cor" Boons] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 24 oktober 1877 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |24 oktober 1877 te Raamsdonk (Akte 18) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 8 februari 1955 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |† 8 februari 1955 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 26 januari 1904 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |26 januari 1904 te Raamsdonk (Akte 1) | ||
|} | |} | ||
Gezin woonde voorheen op [[Bergenstraat 18]] C49 | Gezin woonde voorheen op [[Bergenstraat 18]] C49, en later [[:Categorie:Luiten Ambachtstraat|Luiten Ambachtstraat]] | ||
{| class="wikitable" style="width: 64.165%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 64.165%;" width="50%" | ||
Regel 33: | Regel 33: | ||
! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |Maria Anna Vissers | | style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I44768 Maria Anna Vissers] | ||
| style="width: 197.102%;" |[[Zuster Dorothea]] | | style="width: 197.102%;" |† [[Zuster Dorothea]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F15927&main_person=I44781 Josephus Nicolaas "Sjef" Vissers] | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | † [[Sjef Vissers & Thea van Dortmont]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I44787 Johannes Hendricus "Jan" Vissers] | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F15926&main_person=I44782 Petrus Johannes "Piet" Vissers] | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | † [[Piet Vissers & Dingena Langerwerf]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I44788 Adrianus Antonius Vissers] | ||
| style="width: 197.102%;" | † | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I44783 Anna Cornelia Maria "Anna" Vissers] | ||
| style="width: 197.102%;" | † [[Zuster Gustave]] | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I44789 Adrianus Antonius Vissers] | ||
| style="width: 197.102%;" | † | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I44790 Catharina Maria Vissers] | ||
| style="width: 197.102%;" | † | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I44791 Adrianus Antonius Vissers] | ||
| style="width: 197.102%;" | † | |||
| style="width: 197.102%;" | | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I44792 Johannes Josephus Vissers] | |||
| style="width: 197.102%;" | † | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F14127&main_person=I44784 Adriana Maria "Sjaan" Vissers]] | |||
| style="width: 197.102%;" | † [[Joop Henselmans & Sjaan Vissers]] † | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I44785 Catharina Maria "Toos" Vissers] | |||
| style="width: 197.102%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6602 †] [[Toos Vissers]] | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" |
Versie van 5 apr 2024 03:05
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat 53 voorheen B63 |
Naam | Hendrik Johannes "Drik" Vissers |
Geboortedatum | 1 juli 1877 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 9 oktober 1965 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Cornelia Maria "Cor" Boons |
Geboortedatum | 24 oktober 1877 te Raamsdonk (Akte 18) |
Overlijdensdatum | † 8 februari 1955 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 26 januari 1904 te Raamsdonk (Akte 1) |
Gezin woonde voorheen op Bergenstraat 18 C49, en later Luiten Ambachtstraat
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |