Hendricus Johannes Vissers: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 4: | Regel 4: | ||
| style="width: 42.5134%; height: 32px;" | Inwonend op 1 januari 1949 | | style="width: 42.5134%; height: 32px;" | Inwonend op 1 januari 1949 | ||
| style="width: 57.1635%; height: 32px;" | [[Lange Broekstraat 34 ]] voorheen C70 | | style="width: 57.1635%; height: 32px;" | [[Lange Broekstraat 34 ]] voorheen C70 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
| | |- | ||
|- | |||
| style="width: 42.5134%; height: 22px;" | Naam || style="width: 57.1635%; height: 22px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13933&main_person=I42144 Hendricus Johannes Vissers] | | style="width: 42.5134%; height: 22px;" | Naam || style="width: 57.1635%; height: 22px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13933&main_person=I42144 Hendricus Johannes Vissers] | ||
|- style="height: 13px;" | |- style="height: 13px;" |
Huidige versie van 31 mrt 2024 om 15:03
Inwonend op 1 januari 1949 | Lange Broekstraat 34 voorheen C70 |
Naam | Hendricus Johannes Vissers |
Geboortedatum | 1 november 1882 te Raamsdonk D228a (Akte 146) |
Overlijdensdatum | 3 maart 1951 te Raamsdonk (Akte 17) |
Beroep | boerenknecht |
Huwelijksdatum | ongehuwd |
Zoon van: Antonie Vissers & Anna Schoenmakers
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |