Huib Kuijsters & Drika van Strien: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 12: | Regel 12: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 73.6526%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 73.6526%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 73.6526%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13670&main_person=I43289 Hendrica Petronella "Drika" van Strien] | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 73.6526%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13670&main_person=I43289 Hendrica Petronella "Drika" van Strien] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
Regel 20: | Regel 21: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 73.6526%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4928 †] 18 april 1998 te Raamsdonksveer | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 73.6526%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4928 †] 18 april 1998 te Raamsdonksveer | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 73.6526%;" |11 mei 1929 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 73.6526%;" |11 mei 1929 te Raamsdonk | ||
|} | |} |
Versie van 30 mrt 2024 15:25
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat 50 voorheen A59 |
Naam | Hubertus Johannes "Huib" Kuijsters |
Geboortedatum | 7 juni 1894 te Raamsdonk D1 |
Overlijdensdatum | † 12 januari 1985 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Hendrica Petronella "Drika" van Strien |
Geboortedatum | 16 september 1901 te Raamsdonk D333 |
Overlijdensdatum | † 18 april 1998 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | 11 mei 1929 te Raamsdonk |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |