Frits Heijne & Adrie van Swol: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(7 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.949%;" | | | style="width: 43.949%;" | Inwonend per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 84.501%;" | [[Raadhuisstraat 4]] voorheen C3 | | style="width: 84.501%;" | [[Raadhuisstraat 4]] voorheen C3 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | Godefridus Henricus "Frits" Heijne | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23536&main_person=I77850 Godefridus Henricus "Frits" Heijne] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 4 maart 1918 te Terheijden | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 4 maart 1918 te Terheijden | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 15 oktober 1991 te Dongen | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4883 †] 15 oktober 1991 te Dongen | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [[:Categorie:Rijwielhandelaar|rijwielhandelaar]] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [[:Categorie:Rijwielhandelaar|rijwielhandelaar]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | | style="height: 10px; width: 43.949%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
|- style="height: | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23536&main_person=I44562 Catharina Adriana "Adrie" van Swol] | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | Catharina Adriana "Adrie" van Swol | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 15 december 1918 te Geertruidenberg | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 15 december 1918 te Geertruidenberg | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 21 maart 1996 te Dongen | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4887 †] 21 maart 1996 te Dongen | ||
|- style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: | | style="height: 10px; width: 43.949%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
|- style="height: | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 25 juli 1944 te Raamsdonk | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
|} | |} | ||
Regel 34: | Regel 31: | ||
! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" | Leo Heijne | ||
| style="width: 197.102%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4885 †] [[Leo Heijne & Fien Sprangers]] | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" | Ad Heijne<br> | ||
| style="width: 197.102%;" | Ad Heijne & .... <br> | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
<br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" | Marijke Heijne <br> | ||
| style="width: 197.102%;" | ... <br> | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
<br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" | ... <br> | ||
| style="width: 197.102%;" | <br> | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
<br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" | <br> | ||
| style="width: 197.102%;" | <br> | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
<br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" | <br> | ||
| style="width: 197.102%;" | <br> | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
<br> | |||
|} | |} | ||
Regel 68: | Regel 53: | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Versie van 24 mrt 2024 10:47
Inwonend per 1 januari 1949 | Raadhuisstraat 4 voorheen C3 |
Naam | Godefridus Henricus "Frits" Heijne |
Geboortedatum | 4 maart 1918 te Terheijden |
Overlijdensdatum | † 15 oktober 1991 te Dongen |
Beroep | rijwielhandelaar |
Naam vrouw | Catharina Adriana "Adrie" van Swol |
Geboortedatum | 15 december 1918 te Geertruidenberg |
Overlijdensdatum | † 21 maart 1996 te Dongen |
Huwelijksdatum | 25 juli 1944 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Leo Heijne | † Leo Heijne & Fien Sprangers |
Ad Heijne |
Ad Heijne & .... |
Marijke Heijne |
... |
... |
|
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |