Kees Schoenmakers & Mechelina de Wit: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(18 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right| ]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 297px; width: 52.877%;" width="50%" | |||
{| class="wikitable" style="height: | |- style="height: 51px;" | ||
|- style="height: | | style="width: 48.5792%; height: 51px;" | Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 66.8918%; height: 51px;" | [[Bergenstraat 8]] voorheen C42 | ||
| style="width: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 48.5792%;" | | |||
| style="height: 10px; width: 66.8918%;" | | |||
|- style="height: 32px;" | |||
| style="width: 48.5792%; height: 32px;" | Naam || style="width: 66.8918%; height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13839&main_person=I44227 Cornels Hendricus "Kees" Schoenmakers] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="width: 48.5792%; height: 28px;" | Geboortedatum || style="width: 66.8918%; height: 28px;" | 30 juni 1893 te Raamsdonk - D244 | |||
| style="width: | |- style="height: 32px;" | ||
| | | style="width: 48.5792%; height: 32px;" | Overlijdensdatum || style="width: 66.8918%; height: 32px;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4663 †] 16 mei 1972 te Raamsdonk | ||
| style="width: | |- style="height: 28px;" | ||
|- | | style="width: 48.5792%; height: 28px;" | Beroep || style="width: 66.8918%; height: 28px;" | landbouwer | ||
| style="width: | |- style="height: 28px;" | ||
|- | | style="width: 48.5792%; height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="width: 66.8918%; height: 28px;" | 6 augustus 1929 te Herpt | ||
| style="width: | |- style="height: 32px;" | ||
|- | | style="width: 48.5792%; height: 32px;" | Naam vrouw || style="width: 66.8918%; height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13839&main_person=I44228 Mechelina Henrica Maria de Wilt] | ||
| style="width: | |- style="height: 28px;" | ||
|- | | style="width: 48.5792%; height: 28px;" | Geboortedatum || style="width: 66.8918%; height: 28px;" | 5 oktober 1897 te Herpt | ||
| style="width: | |- style="height: 28px;" | ||
|- | | style="width: 48.5792%; height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="width: 66.8918%; height: 28px;" | 1 april 1969 te Raamsdonksveer | ||
| style="width: | |||
|- | |||
| | |||
| style="width: | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: | |||
! style="width: | {| class="wikitable" style="width: 58.9275%; height: 153px;" width="50%" | ||
! style="width: | ! style="width: 50.8234%; height: 28px;" | Kinderen | ||
|- | ! style="width: 85.0315%; height: 28px;" | Gezin op deze Wiki | ||
| style="width: | |- style="height: 32px;" | ||
| style="width: | | style="width: 50.8234%; height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16695&main_person=I44229 Lucia Maria "Luce" Schoenmakers] | ||
|- | | style="width: 85.0315%; height: 32px;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5065 †] [[Piet de Bont & Luce de Bont]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2726 †] | ||
| style="width: | |- style="height: 28px;" | ||
| style="width: | | style="width: 50.8234%; height: 28px;" | T.E.M. Schoenmakers | ||
|- | | style="width: 85.0315%; height: 28px;" | <br> | ||
| style="width: | |- style="height: 27px;" | ||
| style="width: | | style="width: 50.8234%; height: 27px;" | J.J.A. Schoenmakers | ||
|- | | style="width: 85.0315%; height: 27px;" | priester | ||
| style="width: | |- style="height: 19px;" | ||
| style="width: | | style="width: 50.8234%; height: 19px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15900&main_person=I44232 Jacobus Hubertus "Sjaak" Schoenmakers] | ||
|- | | style="width: 85.0315%; height: 19px;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6981 †] [[Sjaak Schoenmakers & Joke van Alphen]] | ||
| style="width: | |- style="height: 19px;" | ||
| style="width: | | style="width: 50.8234%; height: 19px;" | Hubertus Gerardus Maria "Bertus" Schoenmakers | ||
| style="width: 85.0315%; height: 19px;" | Bertus Schoenmakers & ....... | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]][[Categorie:NIET-COMPLEET]] |
Versie van 17 mrt 2024 13:32
Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | Bergenstraat 8 voorheen C42 |
Naam | Cornels Hendricus "Kees" Schoenmakers |
Geboortedatum | 30 juni 1893 te Raamsdonk - D244 |
Overlijdensdatum | † 16 mei 1972 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
Huwelijksdatum | 6 augustus 1929 te Herpt |
Naam vrouw | Mechelina Henrica Maria de Wilt |
Geboortedatum | 5 oktober 1897 te Herpt |
Overlijdensdatum | 1 april 1969 te Raamsdonksveer |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Lucia Maria "Luce" Schoenmakers | † Piet de Bont & Luce de Bont † |
T.E.M. Schoenmakers | |
J.J.A. Schoenmakers | priester |
Jacobus Hubertus "Sjaak" Schoenmakers | † Sjaak Schoenmakers & Joke van Alphen |
Hubertus Gerardus Maria "Bertus" Schoenmakers | Bertus Schoenmakers & ....... |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |