Jan van Boxel & Tonia Broeders: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(13 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand: | [[Bestand:SRH-02987a.jpg|300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/10786|alt=Trouwfoto Jan van Boxel & Tonia Broeders|thumb|Trouwfoto Jan van Boxel & Tonia Broeders]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.6497%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.6497%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 39.6076%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 39.6076%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 89.4795%;" | | | style="width: 89.4795%;" | [[Engelsewal 3]] voorheen C85 | ||
[[Engelsewal 3]] voorheen C85 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.6076%;" | Naam || style="height: 28px; width: 89.4795%;" | | | style="height: 28px; width: 39.6076%;" | Naam || style="height: 28px; width: 89.4795%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13482&main_person=I42244 Johannes Jacobus "Jan" van Boxel] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.6076%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 89.4795%;" | | | style="height: 28px; width: 39.6076%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 89.4795%;" | 8 oktober 1904 te Dussen ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1002 Akte 81]) | ||
8 oktober 1904 te Dussen | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.6076%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 89.4795%;" |1 maart 1963 te Eindhoven <br> | | style="height: 28px; width: 39.6076%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 89.4795%;" | 1 maart 1963 te Eindhoven ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1001 Akte 62]) <ref> Gevonden in een woonwagen aan de Broekseweg, aangifte door de Officier van Justitie<br>Op dat moment gescheiden van tafel en bed en woonachtig in Eindhoven</ref> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.6076%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 89.4795%;" | | | style="height: 28px; width: 39.6076%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 89.4795%;" | [[:Categorie:Klompenmaker|klompenmaker]] | ||
klompenmaker | |||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 39.6076%;" | | | style="height: 10px; width: 39.6076%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.6076%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 89.4795%;" | | | style="height: 28px; width: 39.6076%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 89.4795%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13482&main_person=I42245 Antonia Johanna "Tonia" Broeders] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.6076%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 89.4795%;" | | | style="height: 28px; width: 39.6076%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 89.4795%;" | 21 juni 1908 te Raamsdonk C92 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/999 Akte 105]) | ||
21 juni 1908 te Raamsdonk C92 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.6076%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 89.4795%;" | | | style="height: 28px; width: 39.6076%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 89.4795%;" | 30 september 1992 te Mortsel (B.) | ||
|- style="height: 10px;" | |||
|- style="height: | | style="height: 10px; width: 39.6076%;" | | ||
| style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.6076%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 89.4795%;" | 26 april 1928 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1000 Akte 12]) | |||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 39.6076%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 89.4795%;" | | |||
26 april 1928 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 64.7558%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 64.7558%;" width="50%" | ||
! style="width: 63.482%;" | Kinderen | ! style="width: 63.482%;" | Kinderen | ||
! style="width: 65.8174%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 65.8174%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 63.482%;" | | | style="width: 63.482%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F13482&main_person=I42250#person_I42250 Nicolaas Hubertus "Nico" van Boxel] | ||
| style="width: 65.8174%;" | | | style="width: 65.8174%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4976 †]Nico van Boxel & Nellie Oomen | ||
|- | |- | ||
| style="width: 63.482%;" | | | style="width: 63.482%;" | Cornelia Petronella van Boxel | ||
| style="width: 65.8174%;" | | | style="width: 65.8174%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 63.482%;" | | | style="width: 63.482%;" | Johannes Babtist van Boxel | ||
| style="width: 65.8174%;" | | | style="width: 65.8174%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 63.482%;" | | | style="width: 63.482%;" | Goverdina Wilhelmina van Boxel | ||
| style="width: 65.8174%;" | | | style="width: 65.8174%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 63.482%;" | | | style="width: 63.482%;" | Waltherus Adrianus van Boxel | ||
| style="width: 65.8174%;" | | | style="width: 65.8174%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 63.482%;" | | | style="width: 63.482%;" | Petrus Johannes van Boxel | ||
| style="width: 65.8174%;" | | | style="width: 65.8174%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 63.482%;" | | | style="width: 63.482%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F13482&main_person=I42255#person_I42255 Petrus Cornelis "Pierre" van Boxel] | ||
| style="width: 65.8174%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4977 †] Pierre van Boxel & Ria Broeken | |||
|- | |||
| style="width: 63.482%;" |Wilhelmus Jacobus "Willeke" van Boxel | |||
| style="width: 65.8174%;" | | | style="width: 65.8174%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 63.482%;" | | | style="width: 63.482%;" | Antonia Adriana van Boxel | ||
| style="width: 65.8174%;" | | | style="width: 65.8174%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 63.482%;" | | | style="width: 63.482%;" | Antonia Johanna van Boxel | ||
| style="width: 65.8174%;" | | | style="width: 65.8174%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 63.482%;" | | | style="width: 63.482%;" | Theodorus Petrus "Theo" van Boxel | ||
| style="width: 65.8174%;" | | | style="width: 65.8174%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 63.482%;" | | | style="width: 63.482%;" | Adriana van Boxel | ||
| style="width: 65.8174%;" | | |||
| style="width: 65.8174%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 63.482%;" | | | style="width: 63.482%;" |Johannes Antonius "Jan" van Boxel | ||
| style="width: 65.8174%;" | | | style="width: 65.8174%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 63.482%;" | | | style="width: 63.482%;" |Johannes Jacobus van Boxel | ||
| style="width: 65.8174%;" | | | style="width: 65.8174%;" | | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | ||
Versie van 6 feb 2024 21:16
Adres per 1 januari 1949 | Engelsewal 3 voorheen C85 |
Naam | Johannes Jacobus "Jan" van Boxel |
Geboortedatum | 8 oktober 1904 te Dussen (Akte 81) |
Overlijdensdatum | 1 maart 1963 te Eindhoven (Akte 62) [1] |
Beroep | klompenmaker |
Naam vrouw | Antonia Johanna "Tonia" Broeders |
Geboortedatum | 21 juni 1908 te Raamsdonk C92 (Akte 105) |
Overlijdensdatum | 30 september 1992 te Mortsel (B.) |
Huwelijksdatum | 26 april 1928 te Raamsdonk (Akte 12) |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Nicolaas Hubertus "Nico" van Boxel | †Nico van Boxel & Nellie Oomen |
Cornelia Petronella van Boxel | |
Johannes Babtist van Boxel | |
Goverdina Wilhelmina van Boxel | |
Waltherus Adrianus van Boxel | |
Petrus Johannes van Boxel | |
Petrus Cornelis "Pierre" van Boxel | † Pierre van Boxel & Ria Broeken |
Wilhelmus Jacobus "Willeke" van Boxel | |
Antonia Adriana van Boxel | |
Antonia Johanna van Boxel | |
Theodorus Petrus "Theo" van Boxel | |
Adriana van Boxel | |
Johannes Antonius "Jan" van Boxel | |
Johannes Jacobus van Boxel |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |
- ↑ Gevonden in een woonwagen aan de Broekseweg, aangifte door de Officier van Justitie
Op dat moment gescheiden van tafel en bed en woonachtig in Eindhoven